Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a frigid, sohasem szexelő nő, és neki jogos így viselkedni?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt le, mert számtalan ilyen vitánk volt már, de mivel annyira intim, hogy senkivel se tudom megosztani, lassan fogalmam sincs mivan, alig látok tisztán ezért jó lenne kívülállók véleménye.

Szóval tegnap este megvartam munka után, abban a reményben hogy este osszebujunk. Mikor hazaért, valahogy felriadt a gyerek és másfél órán át altatni kellett, azután meg meg se moccantunk, nehogy felebredjen.

Másnap már láttam rajta, hogy szexet akar, mert kora reggel puszit adott, amit amúgy nem szokott. Próbált bújni, de én hárítottam. Nem tehetek róla, egyszerűen annyira direktbe csinálta, és minden mozdulata, mondata csak arra ment ki, hogy nekem ettől elment a kedvem.

Egész nap főztem, mostam takaritottam, délben meleg ebéd az asztalon. Közli, hogy nem éhes. Kérdeztem mi baj, semmi semmi semmi. Aztán kiböki, hogy én sohasem szexelek, teljesen felidegesitem, meg jobb lenne egy tanyán lakni!

Én már igazán nem tudom mit tegyek!

Hát arról nem tehetek, hogy este nem jött össze, amikor volt kedvem. Férjem szerint akkor másnap potolhattuk volna. Na de ez így menjen? Nem baj, ha nekem reggel nincs hangulatom, a lényeg hogy pótoljuk?


2017. jan. 24. 14:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
85%

Egy agyonhajszolt nő prioritási listáján igencsak hátul kullog a szex.

Szomorú, hogy csak ellenszolgáltatás reményében kapsz gyengédséged. Ellenben ő ezt úgy érzékeli, hogy elhanyagolod. A két nem eltérő ösztöszokásai miatt ez gyakori eset. Beszéljétek meg hogy te máshogy működsz!

2017. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez fura, mert én már attól beindulok, ha hozzám ér a párom, főleg ha elkezd csókolgatni...
2017. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
73%
Na, mondjuk az tenyleg eleg irritalo lehet, hogy azon kell agyalni, hogy hogyan lehet veled szexet kezdemenyezni, ugy hogy te arra ne gyere ra, "mert kulonben az mar annyira direkt". Ettol a mondattol en nokent agyfagyast kaptam. Ezt hivjak amugy elojateknak (ezt egy gyerek utan kell elmagyarazni egy felnott nonek?), es bizony ez direkt arra van, hogy elkezdodjon maga aktus.
2017. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak bszas előtt puszilgat, az tényleg kiábrándító.
2017. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszelni, de rohant, kértem üljünk le beszélgetni. Mindig ez van, ha problémánk van, tuntetoleg nem eszik, órákig hajtogatja, hogy semmi baj, hiába akarok dűlőre jutni. Hát nekem ma este jobban lenne kedvem, mint reggel, mosdatlan szájjal, meg annak tudatában, hogy bármikor ordítva ébred a gyerek, és reggeliert kell kapkodnom. De igaz, mindenki máshogy van kalibralva.
2017. jan. 24. 14:52
 16/45 A kérdező kommentje:
Ez a dolog, hogy direktbe akarja, azért egy kicsit se spontán. Igazából arról van szó, hogy már 4 napja nem volt szex, és ilyenkor jön a dolgaival, amitől állandóan azt érzem, hogy nekem ezt KELL csinálni, mert neki tele van. Ezt mind értem, ha be vagyok gerjedve nekem is kínzó. De csak ilyenkor kezd el olelgetni, puszilgatni, amiből tudom, hogy most szexelni kell, különben jön egy ilyen jellegű vita. Illetve szokott néha kedveskedni, de azért meg tudom különbözteti, hogy mikor csak azért kedves, hogy dugjunk. És ez vhogy nem szít vágyat!
2017. jan. 24. 15:00
 17/45 anonim ***** válasza:
81%

Én átérzem. Egy régi kapcsolatomban a srác mindig ugyanazt játszotta le, ha szexet akart. Mögém bújt, megpuszilt, átölelt és közben hozzámnyomta magát. Már az elején mikor éreztem, hogy ez lesz, a maradék kedvem is elment. Nem miatta, hanem a monotonitástól. Mindig ugyanaz. Pedig szerettem, vonzódtam hozzá, de mindig akkor volt kedvem, amikor nem próbálkozott. Ettől ő kikészült, persze én is. Úgy éreztem nem én vagyok a fontos, nem velem akar szeretkezni, hanem a szex a fontos, a megszokott adag.


Ha újracsinálhatnám, nem szexelnék vele sehogy, nem is próbálkoznék. Aztán pár nap után, amikor nem számít rá, bemásznék mellé a kádba, vagy nyilvános helyen érnék hozzá, vagy ilyesmi. Feltűnően csinos lennék mindig, új ruhák, smink. Olvasnék valami jó könyvet, mert tudom, hogy arra gerjed. Szóval elérném, hogy fontos legyek és izgalmas ahhoz, hogy ne csak szexelni akarjon, hanem velem akarjon szeretkezni.

2017. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így.Valahogy megérzem,hogy nem szerelemből jön az ölelés,hanem csak mintha egy eszköz lennék.Ezek után meg kinek van kedve szívből szexelni?
2017. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, ez mind érthető, de teszel bármit a változásért? Elmondtad, hogy neked több bújásra van igényed a szexen kívül is? Ha hazaér, odamész, átöleled, odabújsz hozzá egy kicsit? Én pl. ezt rendszeresen megteszem a párommal, és innen tudja, hogy nekem erre van igényem, ezért ő is csinálja.

Előző kapcsolatomban megtanultam, hogy ha valamiben hiányom van a kapcsolatomban, akkor azt nekem kell elkezdeni beletenni, nem a másiktól várni. Nem neki van rá igénye, hanem nekem! De ha neki is jó, akkor egy idő után átveszi a kezdeményezést és szokássá válik!

2017. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%
4 hónapja nem b😃asztatok...Örülj hogy nem megy máshoz.Te meg meg elutasítod és csodálkozol ha ezen megsértődik?!Nekem az jönne le hogy nem kívánsz vagy nem vagyok elég jó.Fapina...
2017. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!