Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a frigid, sohasem szexelő nő, és neki jogos így viselkedni?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt le, mert számtalan ilyen vitánk volt már, de mivel annyira intim, hogy senkivel se tudom megosztani, lassan fogalmam sincs mivan, alig látok tisztán ezért jó lenne kívülállók véleménye.

Szóval tegnap este megvartam munka után, abban a reményben hogy este osszebujunk. Mikor hazaért, valahogy felriadt a gyerek és másfél órán át altatni kellett, azután meg meg se moccantunk, nehogy felebredjen.

Másnap már láttam rajta, hogy szexet akar, mert kora reggel puszit adott, amit amúgy nem szokott. Próbált bújni, de én hárítottam. Nem tehetek róla, egyszerűen annyira direktbe csinálta, és minden mozdulata, mondata csak arra ment ki, hogy nekem ettől elment a kedvem.

Egész nap főztem, mostam takaritottam, délben meleg ebéd az asztalon. Közli, hogy nem éhes. Kérdeztem mi baj, semmi semmi semmi. Aztán kiböki, hogy én sohasem szexelek, teljesen felidegesitem, meg jobb lenne egy tanyán lakni!

Én már igazán nem tudom mit tegyek!

Hát arról nem tehetek, hogy este nem jött össze, amikor volt kedvem. Férjem szerint akkor másnap potolhattuk volna. Na de ez így menjen? Nem baj, ha nekem reggel nincs hangulatom, a lényeg hogy pótoljuk?


2017. jan. 24. 14:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
4 napja, előző. Olvassál, mielőtt így leszúrod a kérdezőt.
2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Nem 4 hónapja, hanem 4 napja jó mindegy, látom olvasni se tudsz.

Igen mondtam, hogy egy kicsit több kedvesseget várok, és én is mindig próbálok "romantikazni" bujas este, vagy ilyesmi, de néha le se tojja a fáradalmaimat úgy érzem. És ilyenkor olyan szar belegondolnom, hogy kedveskedni, romantikazni lusta, de tárat üríteni bezzeg bárhol bármikor :/

2017. jan. 24. 16:10
 23/45 anonim ***** válasza:
8%
Bocsi.Ez van ha 72 órázol és abból hátra van még 8 óra....
2017. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 tooHandsome ***** válasza:
43%

"Én is jártam már így.Valahogy megérzem,hogy nem szerelemből jön az ölelés,hanem csak mintha egy eszköz lennék.Ezek után meg kinek van kedve szívből szexelni?"


Mindjárt besz@rok itt egy két nő válaszán :D

Ha dugni akar a pali az a baj ha nem dug meg rendesen az a baj. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy te annyira nem vagy megdolgozva kedves kérdező mint kellene mert ha bombasztikus lenne a szex akkor nem hiszem, hogy ekkora nyűg lenne bármikor "pótolni". Különben meg reggel a legjobb de mindegy, szerintem az kifejezetten romantikusabb is, együtt ébredés ködös hajnalom... :D


De te tudod, nem kötelező kiszolgálni a férjed igényét csak aztán majd ne csodálkozz ha keres mást akibe "ürítheti a tárat". Ja és szerintem felfújod az egészet. Dugjál és kész ne filózzál.

2017. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
39%
Osztom TooHandsome véleményét;) 30/N
2017. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
82%

Itt más gond van, a szex hiánya csak tünet. Nem tudjátok megbeszélni, ha probléma van. Az egyik reggel sértődik meg, a másik este.

Aztán meg elrohant.

Ez itt a probléma, és ezért nincs kedved szexelni.

2017. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Too handsome ezt sokszor olvasni és hallani! De tudod, ha tényleg ennyire van szüksége csupán egy férfinak, akkor menjen is. De előtte kár volt megnosulni, és még nagyobb kár volt családot alapítani. Ha csak ennyi a boldogság, akkor felőlem mehet is. Aki meg akarja csalni a másikat, az pedig úgy is talál indokot, pl izgalmasabb valtozatosabb mással stb.
2017. jan. 24. 17:51
 28/45 anonim ***** válasza:
74%

Mi ez az idióta hozzáállás toohandsometól?


Mi az, hogy nem kötelező kiszolgálni? Naná, hogy nem az. Pont annyira nem kötelező, mint kiszolgálni a nő igényét.


Tudod egy tartós, komoly kapcsolatban, esetleg házasságban mindketten tesznek azért, hogy a gondjaik megoldódjanak, nem az a normális, hogy másfelé megy. A nőnek bújás kell szex nélkül és szeretkezés dugás helyett. Nem olyan fene bonyolult. A pasi csak dugni akar, hiszen romantikára nincs igénye, és nem is újítana.


Rossz a kommunikáció. Inkább azon nem kéne csodálkozni, ha a nő szeretőt tart, mert a pasiba egy csepp kreativitás és jóérzés nem szorult. Ja, hogy a nő nem akar félremenni? Bocsánat.


Pedig neki kevesebb erőfeszítésébe telne.


Amúgy amikor nálunk megromlott a dolog, az is probléma volt, hogy az exem azalatt a pár kiszámítható alkalom alatt nem tudott eljuttatni a csúcsra, a végén meg már nem is próbálkozott. Szóval ezt is bevezetném nálatok, ennyiben igaza volt a srácnak, hogy ha szex van, mindkettőtök orgazmusáért tegyetek.

2017. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
37%

En akkor is szexelek,ha mellwttem ugat a kutya. Szoval a gyereksiras se erdekelne. Es reggel meg max leapolnap szajjal.

En is direktben kezdemenyezek szexet a pasimnal,aki olyasmi,mint Te lelekben.

Erdekes ,amit irsz.

N

2017. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 tooHandsome ***** válasza:
63%

És tőled mi ez az idióta hozzáállás?


"Mi az, hogy nem kötelező kiszolgálni? Naná, hogy nem az"

Igen pontosan ezt írtam én is. Hogy nem kötelező! Ahogy nem kötelező semmi sem, nem kötelező szeretni se a másikat se foglalkozni vele nem kötelező. DE akkor nem kell majd azon sem csodálkozni, ha idővel következmények lesznek. A válaszod pedig iszonyatosan egyoldalú. Ja, hogy a nőnek kellene szeretőt tartania inkább? Bocsánat akkor az én kva anyámat. Már bocs de én szexről beszéltem és a férjnek nincsenek kielégítve az igényei nem a kérdezőnek, minek kellene neki akkor szerető mikor még a férjével sem akarja nemhogy mással.


"a pasiba egy csepp kreativitás és jóérzés nem szorult" Hát ezt meg honnan tudod, talán ismered? Nem kellett volna akkor feleségül mennie hozzá ha ennyire nincsenek egy hullámhosszon. És még mindig az a véleményem hogy az egészet a csaj rohadtul túldramatizálja. Inkább örülne neki, hogy kívánja a férje. Lehet olvasgatni nyugodtan a kérdések között, hogy ez mennyire gyakori probléma hogy x év után már semmi szexuális vonzalom nincs a férj részéről. KONKRÉTAN az a baja, hogy TÚL DIREKTBE akarta... Besz@rok... Ezért képes visszautasítani aztán meg pislog mint hal a szatyorba, hogy nem tetszik a palinak. Persze, hogy nem tetszik. Hisztis liba. Verj még le egy pár ilyen felesleges jelenetet és a jóslatom valósággá válik majd csak figyelgess. Nem gondolnám, hogy ebben az esetben a férj a ludas. "sohasem szexelek" "számtalan ilyen vitánk volt már" ... Akkor nyilvánvalóan nem egyedi eset.


"ha tényleg ennyire van szüksége csupán egy férfinak, akkor menjen is"


Nyilvánvaló az is, hogy nem csak ennyire lenne szüksége a férjednek de attól hogy te nem kívánod a szexet ő még igen. Attól, hogy megvonod ezt tőle még nem fog romantikázni veled mert mire föl? Inkább csak ingerültebb lesz. És ez a nagy KÖZÖS kapcsolatért dolgozás? Hogy te hárítod mert "jajj olyan direktbe akarta" ? Bmeg csak szétteszed a lábat aztán fekszel a hátadon nagy áldozat lett volna tényleg. Ezt most csak azért írom mert gondolom olyan, hogy te is odarakd magad az ágyban az teljesen ki van zárva hiszen "ő akar annyira szexelni örüljön hogy megengedem én minek erőlködjek".


"Rossz a kommunikáció" Hú na nem mondod... Biztos ez is a férj hibája. Sajnálom szegény palit, ezért nem fogok soha megnősülni.

2017. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!