Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a frigid, sohasem szexelő nő, és neki jogos így viselkedni?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt le, mert számtalan ilyen vitánk volt már, de mivel annyira intim, hogy senkivel se tudom megosztani, lassan fogalmam sincs mivan, alig látok tisztán ezért jó lenne kívülállók véleménye.

Szóval tegnap este megvartam munka után, abban a reményben hogy este osszebujunk. Mikor hazaért, valahogy felriadt a gyerek és másfél órán át altatni kellett, azután meg meg se moccantunk, nehogy felebredjen.

Másnap már láttam rajta, hogy szexet akar, mert kora reggel puszit adott, amit amúgy nem szokott. Próbált bújni, de én hárítottam. Nem tehetek róla, egyszerűen annyira direktbe csinálta, és minden mozdulata, mondata csak arra ment ki, hogy nekem ettől elment a kedvem.

Egész nap főztem, mostam takaritottam, délben meleg ebéd az asztalon. Közli, hogy nem éhes. Kérdeztem mi baj, semmi semmi semmi. Aztán kiböki, hogy én sohasem szexelek, teljesen felidegesitem, meg jobb lenne egy tanyán lakni!

Én már igazán nem tudom mit tegyek!

Hát arról nem tehetek, hogy este nem jött össze, amikor volt kedvem. Férjem szerint akkor másnap potolhattuk volna. Na de ez így menjen? Nem baj, ha nekem reggel nincs hangulatom, a lényeg hogy pótoljuk?


2017. jan. 24. 14:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Hmm. Nekem ettől az egész baszósditól itt ment el a kedvem.
2017. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
24%
41: ha így el tud menni, akkor nem is volt igazán soha.
2017. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Egy picikét a férjnek adok igazat. Oké, este nem jön össze mert ez-az közbejöhet. De szerintem hátsó szándék nélkül próbálta ezt bepótolni a férjed, az tény, hogy az utána való durcáskodás a részetekről nem megfelelő megoldás. Meg mi az, hogy a bújás és puszilgatás túl direkt módszer? Egyébként hogy kéne kezdeni egy ilyet? Az direkt, mikor én két puszi után a hasára rögtön leápoltam, vagy mikor reggel alig ébredek fel s már érzem ott a farkát. De én imádom az ilyet. Persze te lehetsz más, viszont úgy tünik egyáltalán nem beszélitek meg az igényeiteket, mindenki rögtön akkor akarja kiélni amikor épp rájön és nem tartjátok tiszteletben egymás érzéseit. Szerintem kompromisszummal ez is megoldható, ő tartsa tiszteletben, hogy neked mikor/miért nincs kedved, te pedig azt, hogy ha ő vágyik rá, akkor ne úgy fogd fel az egészet, hogy biztos csak üriteni akar és muszáj megtenned érte, meg " minden mozdulata, mondata csak arra ment ki", ez miért rossz? Egy pár vagytok, normális, hogy rád mászik és szeretne veled. Ha meg nem tenné, akkor biztosan ez lenne a problémád. Nagyon sokan arra panaszkodnak, hogy a párjuk már nem kivánja őket, de ha meg próbálkozik és akarja, akkor az a baj. Én ezt komolyan nem értem, miért kell igy, rosszként felfogni? 20l
2017. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 icu75 ***** válasza:
Valahogy olyan érzésem van hogy nem is érted a kommenteket. Mégpedig azért mert te a szexet nem az orgazmusért igényled(lehet sosem volt?) hanem a romantika és az intimitás nagyfokú érzéséért( kvázi lelki orgazmus). Abban persze igazad van hogy a szex nem létszükséglet,de képzeld a tisztálkodás/ higiénia sem az mégsem tudunk meglenni nélküle egy napig sem! Lehet hogy ez is rossz hasonlat lesz a számodra de ha valaki éhes bizony jólesik neki a zsíros kenyér is,de pl a süteményt nem az éhség miatt esszük,hanem az érzékeinket kényeztetjük vele. (ba.szás kontra szeretkezés). Nem értem hogyha te tényleg szívből szereted a férjedet,miért olyan nagy áldozat részedről,hogy kielégítsd egy egyáltalán nem extra igényét.
2017. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 tooHandsome ***** válasza:
70%

"A Szex nem letszugseglet" Csak a magad nevében beszélj


"kiegyensúlyozott a szexuális életünk a párommal (érdekes kommentbe mindenkinek az).... a párcserés szexet is kipróbáltuk" Oké :DDDD


A kérdező meg már úgyse olvassa a kommenteket le is sz@rja. Válás lesz ebből úgyis

2017. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!