Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a frigid, sohasem szexelő nő, és neki jogos így viselkedni?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt le, mert számtalan ilyen vitánk volt már, de mivel annyira intim, hogy senkivel se tudom megosztani, lassan fogalmam sincs mivan, alig látok tisztán ezért jó lenne kívülállók véleménye.

Szóval tegnap este megvartam munka után, abban a reményben hogy este osszebujunk. Mikor hazaért, valahogy felriadt a gyerek és másfél órán át altatni kellett, azután meg meg se moccantunk, nehogy felebredjen.

Másnap már láttam rajta, hogy szexet akar, mert kora reggel puszit adott, amit amúgy nem szokott. Próbált bújni, de én hárítottam. Nem tehetek róla, egyszerűen annyira direktbe csinálta, és minden mozdulata, mondata csak arra ment ki, hogy nekem ettől elment a kedvem.

Egész nap főztem, mostam takaritottam, délben meleg ebéd az asztalon. Közli, hogy nem éhes. Kérdeztem mi baj, semmi semmi semmi. Aztán kiböki, hogy én sohasem szexelek, teljesen felidegesitem, meg jobb lenne egy tanyán lakni!

Én már igazán nem tudom mit tegyek!

Hát arról nem tehetek, hogy este nem jött össze, amikor volt kedvem. Férjem szerint akkor másnap potolhattuk volna. Na de ez így menjen? Nem baj, ha nekem reggel nincs hangulatom, a lényeg hogy pótoljuk?


2017. jan. 24. 14:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Utolso elotti : innen latszik, hogy nincs gyereked de jobb is... A kutyaugatas meg a gyereksiras nem ugyanaz.

A kutya ugat, barmi van, de a gyerek ha sir akkor altalaban baja van es menni kell. Anyakent en nem tudok / tudnek ugy szexelni, hogy sir mellettem a gyerek.


4 nap amugy nem a vilag, nekem a ferjem extra etvaggyal rendelkezik, megis elofordult, hogy egyszeruen ugy jott ossze a gyerekvallalas utan, hogy kb 2-3 hetig nem volt szex. Ja meg persze a kotelezo 6 het a szules utan. De kommunikacioval megoldhato a dolog, ha nem akkor ott nagyobb gond van. Otthon mennyire segit neked? Reszt vesz a gyerek koruli teendokben, altatasban? Mert a leirasodban errol sokmindent nem latok, de gyanitom problema innen is eredhet.

2017. jan. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
17%
Ismét osztom TooHandsome véleményét. Előző: "6 hét nem lehet szex szülés után" ésatöbbi...Van szád és kezed. Ezt felnőtt nőknek kell magyarázni?? Dobok egy hátast, hogy egyes nők még felnőtt korban is mintha mesébe képzelnék magukat..Ti olyat nem is kívántok hogy 'gyors du# gás'??? Gyorsan, állatiasan kiengedni a gőzt? Nektek minden sz*ros együttlét elôtt egy órát kell udvarolni meg cirógatni..? Hát Üdv a Valódi Világban! Ilyen max a romantikus filmekben meg mesékben van. A valóság az, hogy a szex bizony szükséglet, mint az evés és wc-zés. Egy házasságban meg a hétköznapok kötelességeinek terhe alatt bizony sok férfinek (és amúgy normális, érett gondolkodású, tapasztalt nőknek is, akik nem tündérmeséznek) annyi az igénye hogy digi dugi ki-be. És ezzel semmi gond nincsen! Komolyan nem tudom hol élsz, Kérdező. 30/N
2017. jan. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
50%

Utolso szornyu

Szex nem letszugseglet foleg nem olyan mint a wc es eves.

Jobb korokben a szex a szerelem kifejezese az osszetartozas kifejezo eszkoze.

Nem allatias dolog.

Kerdezo hisztis liba vagy.

Durcaskodjatok csak mindketten szerelmes romantikus este helyett.

2017. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
13%
33: Újabb Csipkerózsika:((( ajjajjaj. Én 7 éve vagyok együtt a párommal és nálunk minden megtalálható a repertoárból, megvan az összebújás, cirógatás is és megvan az állatias, szenvedélyes közösülés is! De, szükséglet a szex! A férfinak is üríteni kell!! Akkár tetszik neked, akár nem. Olvass egy kis biológiát ahelyett hogy a Hamupipôkét nézed. Az előző kapcsolatom 4 évig tartott és ott is volt gyors, ürítéses szex. És igen, én is élvezem. Nem tudom ti hol éltek. Hisztis fapi&*%nák vagytok. Sajnálom a férjeiteket tényleg. Majd lelép vagy megcsal, csak figyeld.
2017. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
71%

Utolso elotti vagyok : de, kepzeld, tudom mire valo a kezem meg a szam, es elegge kiegyensulyozott szexualis eletunk van a ferjemmel. Sot szerintem eleg sokmindent kiprobaltunk mar, meg a parcseres szexet is.


Viszont konkretan szules utan 6 hetig (csaszarral szultem) en abszolute nem vagytam arra, hogy o barmit csinaljon velem, annyira vereztem, plusz folyamatosan injekcioztak, es a csaszaros sebem sem gyogyult eppen konnyen. Arrol nem is beszelve, hogy a haromoramkenti etetes mellett ember legyen a talpan, aki ha vizszintesbe kerul, nem alszik el egybol... ersze a ferjem ezt total megertette, turelmes volt. Most mar minden visszaallt a rendes kerekvagasba, de azt total meg tudom erteni, ha reggel a kapkodos szexhez nincs kedve valakinek, tudva hogy lehet, egy perc mulva sir a gyerek.

2017. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
18%
35: vágom, nem kívántad hogy hozzád érjen, megértettem. Teljesen érthetô. De a szádat meg a kezedet miért nem használtad, hogy a párodnak tégy egy szivességet és kielégítsd..?
2017. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
24%
Ha ügyesen csinálod 5 perc alatt le lehet zongorázni.
2017. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Egyikötök ostobább, mint a másik.ö duzzog, mint egy ovis, te hisztizel, mint egy dedos.

Komolyan, nekem mindkettötöktöl elmenne a kedvem szexuálisan.

Üljetek már le, értelmes felnöttek.modjára megveszélni, mert ebböl csak válás lesz hamarosan.

2017. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy a nő gondoskodjon a párja kielégüléséről szajjal esetleg kézzel is, akkor is, ha nincs kedve?


Semmi sem kötelező. A pasinak is van 2 keze, a hajlékonyabbaknak meg egy szája is. A szex nem létszükséglet, te zseni. Szerinted a cölibátust fogadott papok csoportja öngyilkos szekta?


Akit csak dugásra használnak, az nyugodtan leléphet a pasitól, ha romantikára vágyik. A pasi is leléphet, ha csak dugna, de az asszony mellette romantikára vágyik. meg lehet nézni, kinek teljesül hamarabb a vágya.


Nem kötelező kielégítenie a nőnek a férfit, ahogy fordítva sem.


A pasi romantika után is megdughatná a nőt, a nő viszont nem dug romantika nélkül.


Egyébként attól, hogy romantikára is vágyunk, nem zárja ki azt, hogy ne élveznénk a sima dugást. A lényeg, hogy egyszerre legyen igényünk a pasival együtt ugyanarra a formájú szexre.


Egyébként meg elmondta a nő, tudja melyik mozdulat mit követ, hogy szex legyen, tehát a pasi nem kreatív. Fogadni mernék, hogy a nő havonta egyszer, ha elélvez, holott a férfi minden alkalommal.


A nő elmondta az igényeit, újított is volna, a pasi az, aki csak duzzog és nem változtat, mert úgy érzi neki ez a megszokott ütemben is járna. Teljesen érthető, hogy a nő nem fekszik le vele, hiszen ez nem olyan dolog, ami jár, hanem olyan, amit az emberek akkor csinálnak, ha örömöt akarnak egymásnak(és maguknak)szerezni. Erre pedig elsősorban emberileg kell felkelteni a vágyat.


Összegezve. A pasi dugna, a csaj romantikázna és dugna. A pasi minden vágya teljesül, ha megadja a csajnak a romantikát. A nő viszont lemond valamiről, ha csak a pasi vágya teljesül. Ezt nem olyan piszok bonyolult felfogni. Ebből következik, hogy a pasinak kell változtatnia.

2017. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy te nem d*gsz romantika nélkül az a te dolgod/bajod. Én tudok. És akarok is. És párkapcsolatban is mûvelem. És nálunk minden rendben is van. Vond le akkor a következtetést...Merülj már el mélyebben a biológiában kérlek. De tudod mit? Talán cölibátusi papot kellett volna elcsábítanod férjnek vagy valami nagyon érzékeny, kevésigényû palit. És akkor nincs gondod. 6 hónapig nincs valakinek KEDVE még szájjal meg kézzel sem kielégíteni a párját????? ...hát öreglány.. az már súlyos...Az ágyban igenis k*%^rvának kell lenni, ez kell a paliknak, nem hiába van ez a mondás. Egy igazán jó nô meg élvezi is. Ez egy játék. Intim kapcsolat ès bizalom része.
2017. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!