Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szokott zavarni a párotokhoz képesti magasságotok?

Figyelt kérdés
Mivel ellensúlyozzátok az esetleg ebből adódó problémákat? (Pl. Ha férfiként alacsonyak vagytok, a párotok nem vesz magassarkút?)

2017. jan. 29. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nőként 179 vagyok, párom 180, alapvetően teljesen jó. A magas sarkút én magam preferálom kevésbé mellette, mert nem szeretek fölé tornyosulni (mindig is zavart, hogy ilyen nagy vagyok), de mivel a saját magam kedvéért meg mindig is magassarkút hordtam, ezért teljesen nem hagytam el a dolgot. :) Alkalmi ruhához ugyanúgy felveszem a 6-8 centis topánt, a hétköznapokban a 4-5 centi még belefér, de általában igyekszem olyat választani, aminek kisebb sarka van. Párom még sosem szólt be érte, hogy magasabb lennék, inkább van, hogy én csodálkozom rá néha, ha én mezítláb vagyok, ő meg bakancsban, hogy jé, mennyivel magasabb :)
2017. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek alapján azért azt veszem le, hogy szerencsére nem annyira számít.
2017. jan. 30. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!