Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom kérni a kezét de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom kérni a kezét de van egy kis bibi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 5 éve együtt vagyunk! Ez alatt az 5 év alatt szinte mindig én mentem hozzá kocsival, 140 km oda-vissza. A kocsim nem működik nem tudok érte menni, két hete nem találkoztunk ez miatt és hiába kérem, hogy most az egyszer jöjjön azt mondja nincs kedve menjek tömegközlekedéssel! De itt szerveztem meg mindent és közbe bánt is a dolog, hogy ennyit nem tesz értem, hogy eljöjjön. Az indok: nincs kedve.Elgondolkodtam, hogy hülye vagyok Én, h el akarom venni?
2017. febr. 1. 11:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, kérdező, tényleg balekot csinált belőled. Amit írtál, az alapján ő nem szeret igazán. Vagy sehogy. Sok az öt év, de örülj, hogy csak kidobni kell, nem válni.
2017. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Szép.. Lánykérésből szakítás...
2017. febr. 1. 12:04
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neki a terveidet, és mondanám, igen, hogy bocsi, de ezek után már inkább nincs kedved megvalósítani, köszönöd az eddigieket.


Mégis, mire számítasz? Ha 5 év után "nincs kedve", akkor valószínűleg még a házasság előtt, de tutira nem sokkal az esküvő után úgyis szétmennétek. Ha neki "nincs kedve" fenntartani a kapcsolatot, akkor te minek akarnál érte bármit tenni? Jó lenne ez neked?


És igen, 5 év az 5 év, de legalább még időben kiléphetsz belőle, és kereshetsz valaki olyat, aki örömmel tesz érted.


U.i.: nekem utoljára ilyen 16-17 évesen volt ilyen "nincs kedvem" állapotom az aktuális fiúimmal, és ennek csakis az lehetett az oka, hogy nem voltam szerelmes. Aki őszintén szereti a másikat, az két hét után már tűkön ülve várja a találkozót, lánykérés ide vagy oda. Én kb két napot nem bírok ki a párom nélkül, 140 km meg igen, kényelmetlen, de azért nem olyan rettenetesen vészes.


Mindenesetre sajnálom, hogy ennyi ideig húzta az időd, az elmondottak alapján jobbat érdemelsz.

2017. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne kerd!
2017. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy ez most idegesítő tanács, de próbálj meg örülni neki.. nem is.. próbáld meg belátni, hogy szerencséd van, hogy időben észrevetted a bajt. Házasság és gyerekvállalás előtt. Még van esélyed egy szerető társat találni.
2017. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már el még egyszer amit leírtál, és nézz magadba egy kicsit. 5 év alatt ebből a reakciójából nem jött le, hogy ez egy kényelmi kapcsolat? Az esetek többségében te mentél hozzá, ő nem tett semmit ezek szerint a kapcsolatért. Ilyen esetben én 2 hónap után beadnám a kulcsot...
2017. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Csak a többieket tudnám ismételni.

5 év alatt nem volt hajlandó egyszer sem meglátogatni téged, te mentél...Egyszer kellene neki mennie és "nincs kedve"? Ez tényleg azzal egyenlő, hogy hozzád nincs kedve.

Én is távkapcsolatban voltam a párommal eleinte, de alig vártam, hogy utazhassak és láthassam...Fel sem merült bennem és benne sem, hogy "nincs kedvem" ezért nem megyek....

Legalább még ez előtt kiderül, hogy nem is foglalkozik veled.


Én a helyedben elmondanám neki, hogy ez volt a terv, de most már felejtsen is el örökre, ha ennyire nem volt képes öt év alatt.

2017. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Ha nincs más a háttérben esetleg amit nem akar most elmondani, hanem tényleg nincs kedve akkor nem, hogy nem kérném meg, hanem szakítanék. Nem te dobod el a kapcsolatot, hanem ő, csak még eddig nem vetted észre. A párom minden pénteken 4 órát utazott hozzám, aztán vissza 4et vasárnap mikor távkapcsolatban voltunk egy évig. Nagyon úgy tűnik, hogy nem vagy fontos a barátnődnek. Nagyon szomorú, hogy ez csak 5 év után derült ki. Sajnállak.
2017. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy vonattal, nem is kocsival. Igazán fárasztó volt, de soha nem mondta, hogy nincs kedve. Én nem tudtam menni mert koleszos volt ezért mindig ő jött. De én is megtettem volna mert fontos volt nekem.
2017. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
43%
Nem akarom menteni a lányt, de tényleg csak ennyi, hogy nincs kedve? Nem lehet, hogy munka/egyetem/amit éppen csinál teljesen kifárasztotta? Vagy nem tudom...ha semmi ilyesmi nem lehetséges, akkor én is átgondolnám az egészet. A lánykérés ötletével szerintem várj, ne mondj neki erről semmit, mert akkor biztos jobban igyekezne (az esküvő gondolata fel tudja kelteni az érdeklődését a legtöbb nőnek), de ilyenkor se miattad igyekezne. Egy ideig viselkedj vele úgy mint eddig és ha ez nem egy múló állapot, akkor add ki az útját.
2017. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!