Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom kérni a kezét de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom kérni a kezét de van egy kis bibi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 5 éve együtt vagyunk! Ez alatt az 5 év alatt szinte mindig én mentem hozzá kocsival, 140 km oda-vissza. A kocsim nem működik nem tudok érte menni, két hete nem találkoztunk ez miatt és hiába kérem, hogy most az egyszer jöjjön azt mondja nincs kedve menjek tömegközlekedéssel! De itt szerveztem meg mindent és közbe bánt is a dolog, hogy ennyit nem tesz értem, hogy eljöjjön. Az indok: nincs kedve.Elgondolkodtam, hogy hülye vagyok Én, h el akarom venni?
2017. febr. 1. 11:39
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
napi 4 órában dolgozik és azt is heti 4 nap... Én 12 órázom és 4-5 napokat plusz van egy kisebb vállalkozásom amihez sok idő kellene de inkább hagyom sokszor a fontos dolgokat, hogy láthassam és nála amit tudok a távolból intézem, de legalább mellette vagyok..
2017. febr. 1. 12:35
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvesem napi plusz egy órát villamosozott, hogy együtt legyünk, bő másfél éven át. Volt hozzá "kedve".

Dobjál-e el egy 5 éves kapcsolatot?

Inkább, mint jövőre egy hatéveset.

Bár szerintem ezzel a szöveggel a lány már el is dobta.

2017. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
58%

Ez eleg gaz.

Ennel meg csak az a gazabb, hogy te ugy akarod megkerni, hogy 5 eve tavkapcsolatban eltek, amiben mindig csak te voltal hajlando aldozni, es nem eltetek meg egyutt.

Elobb inkabb azt oldjatok meg, utana johet a lanykeres.

2017. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Azért éltünk távkapcsolatban mert van egy fiam és nem akarom kirángatni a megszokott környezetből, valamint engem minden ideköt pl.: a munkám és a vállalkozásom! Ő meg azért nem mert az 5 év alatt 4 évig fősulira járt... úgy van megbeszélve, hogy ő költözik hozzám és nem bírok tovább várni, azt akarom, hogy a feleségem legyen, én együtt élés nélkül is tudom, hogy ő kell. avagy tudtam.Nem láttam, hogy ennyire sz@r az egész kapcsolat! Engem is ledöbbentett a kedvtelensége
2017. febr. 1. 12:47
 25/40 anonim ***** válasza:
Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit reagál majd erre a kedves hölgy.....
2017. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nehezen engedem el még ha ilyen is! Annyira jól kijönnek a fiammal és annyira kevés az a nő akinek akkor is kell egy pasi ha annak már van gyereke! Tudom hülye indok de engem rengetegek elutasítottak ez miatt, hiába vagyok anyagilag is stabil, egyszerűen a hajukat tépik a nők a másik szeretett nőtől született gyerekemtől! Tisztelete a kivételnek és jöjjön ide azonnal mert sehol nem találok ilyet!
2017. febr. 1. 12:57
 27/40 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!
2017. febr. 1. 12:58
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
Megértem azt, hogy nincs a lánynak kedve. Nekem egy órába telik, mire a fővároson átverekszem magam a barátomhoz, sokszor nincs kedvem, skypeon nyafizok neki, hogy hideg van, fáradt vagyok, de végül MINDIG elindulok, mert vár rám és nekem is hiányzik. Ha semmi rendes oka nincs a maradásra, akkor ez bizony nagyon gáz a részéről... Téged pedig nagyon sajnállak, jó embernek és jó apának tűnsz.
2017. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 kolosszus22 ***** válasza:
Nagyon elgondolkodnék a helyedben, hogy el akarok-e venni egy ilyen nőt. Amint neki kellene megmozdulnia, tenni valamit a kapcsolat érdekében és érted az már nem megy, ahhoz már nincs kedv. Milyen házasélet lesz az ahol rá nem lehet számítani?
2017. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

ne erőltesd, ha nincs kedve hozzád, akkor képzelheted mekkora kedve lenne hozzád menni feleségül

hiába 5 éves a kapcsolat, ha nem működik

2017. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!