Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom kérni a kezét de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom kérni a kezét de van egy kis bibi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 5 éve együtt vagyunk! Ez alatt az 5 év alatt szinte mindig én mentem hozzá kocsival, 140 km oda-vissza. A kocsim nem működik nem tudok érte menni, két hete nem találkoztunk ez miatt és hiába kérem, hogy most az egyszer jöjjön azt mondja nincs kedve menjek tömegközlekedéssel! De itt szerveztem meg mindent és közbe bánt is a dolog, hogy ennyit nem tesz értem, hogy eljöjjön. Az indok: nincs kedve.Elgondolkodtam, hogy hülye vagyok Én, h el akarom venni?
2017. febr. 1. 11:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szerintem elég drasztikus lépés a lánykérés ebben a helyzetben... Első körben inkább azt kellene tisztázni, hogy tényleg veled tervez-e hosszú távon.

OK, négy évig helyzet kötötte a tanulás, de azóta már eltelt egy év és még mindig nem léptetek előrébb...

Attól, hogy megkéred a kezét, önmagában nem változik a helyzet, tehát ha tényleg veled (veletek) akar élni, akkor abban semmi nem akadályozná meg most sem, ahhoz nem kéne feltétlenül lánykérés, házasság...

Szóval nekem úgy tűnik, hogy esze ágában nincs szorosabbra fűzni ezt a kapcsolatot, elköteleződni melletted.

2017. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
"Hülye vagyok én?"-Nem kicsit.
2017. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Azért 5 éva alatt észrevehető, hogy áll hozzád a másik, nem?

2 hete nem találkoztatok, és nem hajlandó utazni, nem hiányzol neki? Nem lehet, hogy valami más is van a háttérben? Nekem ez furcsa.

2017. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
56%

Két hete nem találkoztatok. Mindig te mész,most az egyszer kellene neki, de inkább nem megy. Hát nagyon szerethet,ha ennyit nem képes megtenni . Gondolom kimennél elé a buszhoz/vonathoz, vagy a jegyét is állnád ha azon múlik.. Ő mégsem akar jönni, inkább megvárná amíg elkészül a kocsid és te jössz hozzá.

Hát szerintem ezek alapján annyira nagyon nem szerethet. Aki szereti a másikat,az mindent megtesz,hogy minél több időt lehessen vele.

Itt többen leírták már,hogy nő létükre hányszor utaztak órákat,hogy találkozhassank a párjukkal.

Csatlakoznék én is, az évek során egyszer nem mondtam le találkozót, ha meg volt beszélve,hogy én megyek,akkor mindig mentem,még ha nem is volt kedvem kimozdulni,akkor is mentem és útközben már alig vártam,hogy találkozzunk. 2 hét után meg főleg mennie kéne,ha te most nem tudsz.

Nem mondom,hogy szakíts ilyen miatt, de szerintem ne beszélj a lánykérésről egyelőre, hanem gondold át, figyeld meg hogyan viselkedik más téren veled. És hogy mennyire akar veled lenni?

Ha egyszer nem képes buszra szállni,hogy láthasson,akkor tényleg kétséges,hogy össze kéne házasodnotok.

Aki szerelmes az akár a tizenórás utat is végigüli, csak hogy végre láthassa a másikat.

2017. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Simán ébressz benne lelkiismeretfurdalást.


Mondd neki, hogy te 5 évig érte mentél, ő meg ahhoz lusta, hogy megmozdítsa kocsi nélkül a fenekét.


Ha nem mozdul meg erre sem, szakíts vele. Találsz mást.

2017. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 wadgulya ***** válasza:

előttem már mindent elmondtak, teljesen így van :


lusta, közömbös ez a nő irántad, nem szeret!


meg ne kérd!!

2017. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Milyen jókor jött ez a műszaki hiba- erre mondják, hogy nincsenek véletlenek.
2017. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi 12 orát utaztunk egymáshoz, mig távkapcsolatban éltünk. Háromhetente vagy ö vagy én ültem a vonatra, ha fujt ha esett...

140km az loszar, két ora alatt ott lenne, de nem akar. Ez intö jel... hagyd el, nem éri meg ilyen nőért.

2017. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2017. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után még a jeges Dunán is átcsúsznék, hogy lássam a barátom. Én a helyedben benyögném neki, hogy mit terveztél... Ha nem reagál rá úgy ahogy kéne, dobnám. Hiába 5 év. Inkább most egy szakítás mint még 5 év múlva egy válás.
2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!