Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, akik együtt éltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik együtt éltek a párotokkal! Ha akartok venni magatoknak ruhát, vagy valami pár ezer ft értékben, a párotoknak van beleszólása? M Kértek engedélyt?

Figyelt kérdés

Szóval nálunk az a helyzet, hogy én csak 4 órában dolgozom, a párom napi 8-10-et általában, mikor hogy jön ki. Ketten vagyunk, ha nem is élünk nagylábon, de a hűtőbe mindig van kaja, a fizetnivalók időbe vannak rendezve, kocsi van, normális kultúrált körülmények között élünk.

Viszont, ha én szeretnék valamit vásárolni magamnak, mindegy az, hogy egy 400 ft-os bugyi, vagy egy 3000 ft-os felső, a párom folyton húzgálja a száját. Minek ez, minek az, pedig abszolút nem vagyok egy nagyzolós fajta. Fodrásznál 1 éve nem voltam, műkörmöm életembe kb 3x volt, hajfestést 6-7 hetente egy olcsóbb hajfestékkel magamnak oldom meg otthon (palette, 700-800 ft), szoláriumba se járok,pedig tavaszonként szivesen mennék, hogy mire le kell vetkőzni nyáron, szép színem legyen.

Nálunk minden baj, amit én szeretnék. Aliexpressről, vagy a Wishről néha szoktam rendelni valami olcsóbb ruhát, akkor is fel van háborodva, mint tegnap, mikor 2000 ft-ért akartam rendelni egy tavaszi felsőt. Pedig nincs sok ruhám, és 1-1 szezonnál többet ki se bírnak, mert kínainál drágábbat nem tudok venni. Majdhogynem neki több ruha van a szekrényébe mint nekem. Ha szólok, hogy be kéne menni a dm-be bevásárlás után, mert mondjuk fogyóban van a hajbalzsamom, már húzza a száját és odajön kotnyeleskedni ha bemegyek, hogy ne 700-ért vegyek balzsamot, miert nem jó 350-ért a dm márkás (mert az én hajamnak szar, próbáltam). Szóval ilyen szarevőségei vannak, de hogy ő cigire költ folyton, az teljesen természetes, az nem is kérdés. Általában a fejemhez vágja, hogy ő teremt meg mindent, neki lehet. Régebben mikor 8 órába dolgoztam, teljesen természetes volt neki, hogy az albérletet én fizetem és fizetés után maradt 10-20 ezer ft-om, ami el is csorgott kajapénznek általában, és úgy néztünk ki, hogy mindig őnála van a több pénz, én pontosan sose tudtam mennyi a fizetése, vagy épp mennyi pénze van, mégis mindig én vagyok úgymond elszámoltatva. Annyira elegem van ebből. Látom, hogy más nők milyen csinosan vannak felöltözve, és irigy vagyok. Szerintem nyilvánvalóan a jó megjelenésű igényes nőket ő is megbámulja és nem értem, ha én akarok kicsit öltözködni, az miért baj? Mielőtt összejöttünk (3.5 éve) , jóval többet adtam a kinézetemre és ha visszagondolok, mellette fejlődtem vissza szürke egérré aki nem érzi jól magát a bőrében. Ez másoknál hogy van? minden ruhavásárlásotokat közlitek a párotokkal? Van beleszólása?


2017. febr. 2. 05:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
súlyosbítani fogja a betegséged.
2017. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen, érzem is..
2017. febr. 3. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!