Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen ezzel a kapcsolattal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Megismertem egy Nőt, akit sikerült nagyon megszeretnem.

Van két gyermeke, egy 9 éves fiú, és egy 12 éves kislány. Alapból nem lenne semmi problémám, hiszen sajátot is szeretnék, és mindig is nagy családra vágytam.

A probléma a gyermekek személyiségével van.

Már a legelső találkozáskor rájöttem, hogy ez nem lesz egyszerű.

Mindkettőjüket elkényesztették, és az apjuk mindent rájuk hagyott. Az anyjuk nem tud nekik parancsolni, és ha vita van, mindig az a vége, hogy "persze apu ezt is megengedte volna" "apuval jobb lenne", stb. Sajnos azt nem értik meg, hogy az apjuk annyira törődik velük, hogy már fél éve nem nézett rájuk, gyerektartást nem akar fizetni és nem is fizet.


Visszatérve a gyerekekre, egy alkalommal amikor ott voltam, a kislány veszekedett az anyjával, majd elkezdte ütögetni az anyját. Nem bírtam ki szó nélkül, ezért picit mélyebb hangon rászóltam, hogy "Ideje lenne befejezni".

Erre a kislány sírva szaladt be a szobájába.

Még nekem lett lelkiismeret furdalásom, hogy lehet túl szigorú voltam. Ezt megerősítette a párom, aki csak annyit mondott, hogy ez túlzás volt.

Amikor bementem a szobájába elnézést kérni, csak vihogva közölte, hogy úgyis elintézi, hogy ne legyek az anyjával.

(Magyarul megjátszotta a jelenetet, de nem mondtam el a páromnak, nem pakolom feleslegesen a fát a tűzre..)


A fiú egy fokkal jobb, mármint Ő is szörnyen viselkedik, azonban felém normáliabb, mint a nővére.


Itt volt a karácsony, a kislány bedobta, hogy egy új iPhone-t szeretne. Az anyja azonnal elutasította a kérést, hiszen nem engedhetik meg. A kislány újra sírt, hogy csak neki nincs, és hasonló ilyenkor hallható érv.

Megsajnáltam, és amikor elment, mondtam az anyjának, hogy majd én megveszem neki karácsonyra.

A fiúnak pedig egy playstation4-et.

Azt hittem ezzel majd picit megtörhetem a jeget feléjük.

El is jött a karácsony, átmentem hozzájuk, és mit látok?

Ott van a párom exe. Értetlenül néztem rá, aki annyit mondott, hogy a gyermekek miatt nem küldi el, de maradjak én is. Jó.. nem akartam jelenetet rendezni, de közöltem, hogy akkor inkább hazamegyek.

Úgyis kipattant volna a vita, és a gyerekek előtt nem balhézok, így is nehéz velük valahogy megbarátkoznom.

Az ajéndékokat azért átadtam a páromnak, hogy mégis szép legyen a karácsony.

Másnap amikor átmentem, a kislány azonnal közölte, hogy neki milyen jó apukája van, mert megvette neki a telefont.

Értetlenül néztem, majd amikor beszéltem a párommal kiderült, hogy az exe az ajándékozásnál előadta magát, hogy ez az ajándék "anyától és apától" van. Ő meg nem akart szólni, és vitázni.


Nagyon ideges lettem... és megrendült bennem minden.

Feljött a téma is, hogy hozzám költöznek. Azonban ezt illetően is elbizonytalanodtam.

Nem az anyagiak zavarnak, hiszen megengedhettem magamnak ezt a kiadást, inkább az zavart, hogy a párom nem állt ki értem, és ahogy látom, még mindig az exe irányítása alatt van.


2017. febr. 5. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha kedves az életed, felveszed a nyúlcipőt és eliszkolsz a francba. Nehogy már más neveletlen porontyai miatt készülj ki, meg egy döntésképtelen, mulya nő miatt. Másrészről ha egyszer mégis szeretnél saját gyereket, szerinted hogyan fogadják majd el a nő gyerekei, ha ilyet kijelent a kis 3,14csa, hogy gondoskodik a szétválásotokról?!
2017. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme ezt folytatnod,Kedves Kérdező. Jó ember vagy,de ez a nő... meg a gyerekei... Ha boldog akarsz lenni,otthagyod őket. Végtelenül csúnya,amit veled tettek.
2017. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!