Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenységemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenységemben ököllel megütöttem a barátom. Jogosan?

Figyelt kérdés
Másfél éve járunk, nem csak szerintem,hanem mások szerint is kevés az ilyen jó ember,mint ő. Sosem bántott sem szóval,sem tettekkel. Számtalanszor bizonyította,h szeret. Megbíztam benne. De megnézette velem a telóját es lattam,h egy csaj írkál neki. Számon kértem,beleolvastam. Régi ismerőse,sosem volt semmi köztük,néha dumálnak. En nem hittem el,ököllel orrbavertem. Nem sértődött meg,azt mondta,ha akarom,olvassam el,smit nem jelent neki. Ak mit írogat neki? Nem vagynk eleg?
2017. febr. 6. 17:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Remélem otthagy. A bántalmazás az bántalmazás, akkor is, ha a nő követi el a férfi rovására!


Szégyelld magad!

2017. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit dicsergetett rajta? Hacsak nem direkt flort szandekkal vagy erotikus dolgokat irogat, akkor egy szimpla "jol nezel ki ezen a kepen" vagy hasonlo bokban meg nincs semmi. Ha hozzairta, hogy "ugy megcsocsoresznelek" vagy hasonlot, az gaz :D De akkor sem okollel kell utni erte.
2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Én felpofoztalak volna.Vagy feljelentelek.Elkönyvelheted hogy vége a kapcsolatodnak.Nálad csak jobbat talál....
2017. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Költőnő? ***** válasza:
100%
Gecc, ezt nem hiszem el... ha ez nem kamu, akkor az évezred hülyéje vagy.
2017. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Neked talán egyetlen férfi ismerősöd sincs, akivel dumálsz néha? A srác helyében egyből ott is hagytalak volna.
2017. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Szergej55 ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ő a barátod, mert nálam ez az első lett volna az utolsó ilyen húzásod.
2017. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugye kamu?? Létezik ilyen primitív ember a világon? Ja, mondjuk sajna igen.


Undorító vagy! Feljelentenélek a csába!

2017. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Téged kéne jó erősen orrbaverni azért, mert más telójában turkálsz és azért, mert egy féltékenykedő, primitív suttyó vagy - ezt nőként mondom.


Ha lenne egy kis esze a párodnak, feljelentene a búsba, de minimum elhagyna - nyugi, ami késik, nem múlik, még a mazohistább fajták se tűrik ezt a fajta elmebetegséget sokáig. Fogsz te még sírni és remélem nagyon is, az ilyenek megérdemlik, hogy megcsalják őket.

2017. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Bence_ ***** válasza:
100%
Sráccal is van valami ha egy ennyire önbizalom hiányos emberrel van.
2017. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megcsalna, kést vágnál belê? Rég volt itt ilyen egyetértés. Hülye vagy! Hagyd el, ne kínozd tovább, hidd el jobban jár!
2017. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!