Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura kérdést írok, én még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdést írok, én még nem is láttam más embert ilyen élethelyzetben. Van egy férjem, gyerekem, férjemnek 2 bátyja, anyja. Egyik bátynak 2 gyereke. Ez a bátyó állandóan dolgoztatja a férjem, nem tudok rá más szót, csicskáztatja. Javaslat?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén- már előre félek a hétvégéktől- hívja, hogy gyere haza ezt azt dolgozni, hiába kérem, könyörgök, megy. Anyós szerint is rendben van ez, hiszen nekik két gyerekük van, nekünk egy--bár ők a 2 gyerekkel is sokkal magasabb szinten élnek mint mi. Elválni nem merek, mert a báty jogász és már fenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyereket.

Az egész családot egy a jogászbáty manipulálja. Csak én nem állok be neki cselédkedni, utál is engem.


2017. febr. 8. 17:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#17:

Figyi! Elvált vagyok, bár férfi, nem én akartam elválni 3 gyerek mellől. Sokkal súlyosabb problémák voltak nálunk; nem volt gond jó ügyvédet fogadni. Nincs az az Isten, hogy ha pszichiátriailag nem nyilvánítanak beszámíthatatlannak, akkor elvegyék a gyereket tőled a magyar jogrendszerben. Az én exem zakkant és simán súrolja a beszámíthatatlanság határát - ez nekem a mai napig nem kevés pénzbe, energiába és időbe kerül, hogy a gyerekek dolgait a háttérben sikáljam -, de akkor is mint anyát őt jelölték ki gondviselőnek. Ne hagyd magad! Lehet villogni kapcsolatokkal, meg Dr. kicsinyítő képzőkkel, de hidd el mindenki a maga seggét védi: egy bíró sem fogja felvállalni, hogy kockára tegye a karrierjét, mert egy minden bokorban megtermő ügyvéd az ismerőse ;-)

2017. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad lesz.
2017. febr. 8. 22:18
 23/32 anonim ***** válasza:

Először is beszélj a férjeddel, hogy akar e változtatni vagy sem. Ha akar, de beszólni nem mer, költözés jó messzire. Ha egészségügyisek vagytok, és a gyerek még nem iskolás, akkor akár irány külföld, pár évre, ketten együtt, a családot meg csak az utolsó pillanatban avassátok be. Kicsit anyagilag is helyrerázódtok, és a családnak lesz ideje leszokni a csicskáztatásotokról.


Ha a férjed nem hajlandó mozdulni, fenyegesd meg, hogy elválsz, és viszed a gyereket, vagy ha el is éri, hogy a gyerek nála maradjon, akkor nevelheti egyedül ÉS ugrálhat tovább a bátyjának, akinek akkor már le is lesz kötelezve. Kell ez neki? Nem hiszem!

2017. febr. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt mindenképpen tudatosítsd a férjedben, hogy te nem vagy az ellensége, és nem akarsz neki rosszat.


Ha amúgy is mindenki ide oda rángatja, és még te is előállsz a "követeléseiddel", könnyen felcsattanhat, hogy mindenki őt akarja kihasználni. Fontos, hogy rájöjjön, hogy te nem plusz terhet raksz rá, hanem kiutat keresel, még ha átmenetileg nehezebb lesz is.

2017. febr. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, a külföld is egy lehetőség.

Talán az egyetlen megoldás, hogy jó messzire menjünk.

2017. febr. 9. 08:49
 26/32 anonim ***** válasza:

Ha a férjed nem tökösödik be, akkor itt nem lesz változás.

Esetleg lelkileg megpróbálhatnál hatni rá, hogy alig tölt időt veled és a gyerekével. Ezt az időt nem fogja tudni soha behozni.

Amúgy legalább a bátyó megfizeti? Vagy az összes ilyen hétvége szívesség?

Neked is javaslom, hogy vedd fel a kesztyűt. Úgyis te vagy már a fekete bárány az egész család szemében, szóval add is meg az okot. Bátran szólj vissza a tesónak, meg anyósnak is. Légy határozott és erős.

2017. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

TErmészetesen ingyen dolgozik.

Múltkor pl azért kellett mennie, mert hogy bővítik a házat tesóék, hazajön teljesen kimerülten, azt mondja, adjak neki enni, mert éhen hal.

Kérdem, hogy a sógornő nem adott enni?

Nem.

Reggeltől estig gürizett kőműves-segéd munkát.

Máskor földeken dolgozott reggeltől- estig, akkor is farkaséhesen jön haza, azt mondja, nem volt ott idő enni.

Akkor pl úgy ki volt merülve, hogy azt mondja, egy pillanatra el is aludt a volánnál, szerencsére nem jött vele szemben senki.

Anyós is a sógornőt pártolja, mert ő gazdag családból való "egyeslány", ő örököl mindent, az én családom meg csak "parasztok".

Egyébként igaz, így is én vagyok a fekete bárány, fel kell vennem a kesztyűt.

2017. febr. 9. 13:17
 28/32 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2017. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

El fogunk válni.

Azt mondja,akkor legalább hazaköltözik és több időt tölhet a családjával (értsd :anyja és a bátyjai)

Beszéltem ügyvéddel:azt mondta,ma már ez nem úgy van,h nem fizet tartásdíjat,ma már komoly kövekezményei vannak ennek és akár vagyonból is letiltható.

A gyerek azt mondta:eddig sem nagyon láttuk apát.

2017. nov. 1. 11:44
 30/32 anonim ***** válasza:

Sajnos hogy ezt kelk mondanom, de jól döntöttél.


Ez jobb úgyse lett volna, plàne hogy nem hatja meg a döntésed.


Te pedig mehetsz külföldre, egészségügyiskènt símán találsz munkát bárhol, jobb fizetèsért mint itthon.

2017. nov. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!