Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura kérdést írok, én még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdést írok, én még nem is láttam más embert ilyen élethelyzetben. Van egy férjem, gyerekem, férjemnek 2 bátyja, anyja. Egyik bátynak 2 gyereke. Ez a bátyó állandóan dolgoztatja a férjem, nem tudok rá más szót, csicskáztatja. Javaslat?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén- már előre félek a hétvégéktől- hívja, hogy gyere haza ezt azt dolgozni, hiába kérem, könyörgök, megy. Anyós szerint is rendben van ez, hiszen nekik két gyerekük van, nekünk egy--bár ők a 2 gyerekkel is sokkal magasabb szinten élnek mint mi. Elválni nem merek, mert a báty jogász és már fenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyereket.

Az egész családot egy a jogászbáty manipulálja. Csak én nem állok be neki cselédkedni, utál is engem.


2017. febr. 8. 17:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Tehát az a válóok részedről, hogy hétvégente a családjának segít (persze értem, hogy már zavaró szinten)?

Azért egy anyától a magyar jogrendszerben nem olyan egyszerű elvenni a gyereket.

2017. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Csaladtagot nem fogsz jobb belatasra birni.


2. Ez a ferjed jatszmaja. Ha esetleg belenyulna a nadragjaba, es megmarkolna a nemletezo tokeit, es elkuldene a batyjat a sunyiba, akkor talan megoldodna a helyzet. Te semmit nem tudsz tenni.


3. Ahogy leirtak : valas eseten a biro dont es meghatarozott jogszabalyok alapjan. Egyreszt ha nem volt kozottetek hazastarsi szerzodes, vagy nincs mindket fel altala elfogadott egyezseg, akkor minden hazassag alatt szerzett vagyonon fele-fele aranyban osztozkodnotok kell. Masreszt a gyerekednek az apatol akkor is jar a gyerektartas, ha a fene fenet eszik. Es egy bizonyos kor alatt, hacsak nincs valami olyan korulmeny ami miatt az anya a gyereknevelesre keptelen, nem szoktak a gyereket elvenni az anyjatol.


4. Amit a sogorod levag, az duma. Egyetlen biro sem kockaztatja meg, hogy jogellenesen dont egy kerdesben (meg akkor sem, ha ismeri az ugyvedet, ne haragudj de ez a legnagyobb baromsag amit eletemben hallottam) es kockaztatna az elomenetelet vagy az elfogultsagat. Szoval ugyvedkent kemenyen nulla befolyasa van a birokra, csak eppen ezt veled, laikussal el lehet hitetni, hogy nem igy van..

2017. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Akkor mondjatok valami okosat, amivel meg tudom akadályozni a dolgok menetét.

Vagy lehetetlen?

Egy egész családdal kellene harcolnom.

2017. febr. 8. 19:16
 14/32 A kérdező kommentje:

7-es

segít?

állandóan hívogatja a bátyja, hogy dolgozzon nekik, jómódú jogász

közben nekünk pénz alig

a báty egyébként úgy kezeli a férjem, meg engem is, mintha a gyerekei lennénk, utasítgat,beszólogat, kritizálgat

mióta apósom meghalt (tőle kicsit tartott) főleg elszabadult a pokol

mindenkit hülyének néz (köztük a közgazdász feleségét is) aki nem doktor és ezt hangsúlyozza is

tervezünk vmi családi programot hétvégére, báty felhívja a férjem: gyere dolgozni nekem hétvégén , mondjuk: programunk van, erre felháborodottan: milyen program?

2017. febr. 8. 19:30
 15/32 A kérdező kommentje:

7-es, ahogy írod a szint a zavaró, az ,hogy minden hétvégén, vagy hogy mindkét nap, miközben a mi dolgaink nem haladnak semmire,

pl vettünk egy kis nyaralótelket, hogy majd lesz rá egy kis nyaraló, időtlen idők óta egy kapavágás sincs rajta végezve, mert mindig tesónak kell menni segíteni

ők egyébként jómódú jogász-közgazdász házaspár, a nő szülei is vastagok, mi nagyon átlag eü-s és szakmunkás pár

2017. febr. 8. 19:33
 16/32 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz semmit tenni, ha a férjed nem ragadja meg a tökeit és int be a hülye bátyjának.

Beszélj a férjeddel, hogy álljon ki értetek, vagy nem tudsz vele lennk többet így.

Ez nem normális...

2017. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy addig kell lépnem , amíg fiatal vagyok és van esélyem új-normális kapcsolatra.
2017. febr. 8. 20:44
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha látsz potenciált a férjedben messzebb is elköltözhetnétek kiszakadjatok a fennhatása alól.


Vagy ha annyira töketlen sajnos s el akarsz válni az is megoldás lehet ha félsz, hogy másik városban adod be a válási kérvényt. Így ott is lerendezhetik s ott hivatkozhatsz az elfogultságra s mindig oda utaztok.

2017. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ok, még megpróbálom a költözködést, hátha...
2017. febr. 8. 21:44
 20/32 A kérdező kommentje:

Pl egy eset.

Nem vagyok egy férj után melóba telefonálós, de egyszer úgy esett, hogy felhívtam munkájában, közli a kollegina, hogy :- De hát szabin van, nem tudod?

Majd kiejtettem a kezemből a kagylót, alig tudtam kinyögni, hogy ja, persze tudom.

Mint kiderült a melóból szabadnapot vett ki, nekem azt mondta, hogy dolgozni megy, közben meg a bátyóhoz ment gályázni és amikor erre rákérdeztem a bátynál ,még ő volt megsértődve, hogy azért kellett ezt csinálnia, mert úgysem engedtem volna el dolgozni hozzá. És neki 2 gyereke van.

2017. febr. 8. 21:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!