Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nélkülem akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nélkülem akar menni bulizni. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Én 22f Ő 27L. fél éve együtt vagyunk, és eddig soha nem ment, max munkahelyi karácsonyi parti, ahol én is ott lehettem, es hasonló "bulikra".. Tegnap mondta hogy szombaton elmenne, de én nem jöhetek vele. Nyugtalan lettem nagyon mert elég gyanus nekem ez. Azt mondta csak szeretné jól érezni magát, én erre azt válaszoltam, hogy miert talán velem nem érzed jól magad? Alapbol sem szeretem ha iszik. Azt mondta hogy azert nem mehetek vele mert ha mondjuk oda megy hozza egy pasi es picit nyomulosabban viselkedik akkor én tuti verekednék vagy szólnék... De könyörgöm, ki az a pasi aki hagyja hogy a csajával nyomuljon valami részeg csávó? Igaz, ha tudják vinni akkor vigyék, de ez elég rossz nekem attol még:/ ki hogyan kezelné ezt?
2017. febr. 14. 07:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azért írták itt többen, hogy ha meg akar csalni, úgy is megcsal, lehet sosem tudod meg. Minél jobban görcsölsz rajta, hisztizel, száminkéred, annál inkább elege lesz belőled.

"nekem meg nem kell olyas valaki aki nélkülem is.jol.megvan"


Ezt pedig kóros függésnek hívják, senkitől nem lehet, nem szabad elvárni, hogy annyira függjön valakitől, hogy nélküle nem tudja magát jólétezni. A lelkileg bántalmazók viselkednek így.

2017. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

te nagyon kapcsolatfüggő lehetsz...

azért munkán kívül is kell "szabad tér" az embernek...


és az hogy elmegy bulizni, semmit nem jelent. látszik hogy gyerek vagy még ehhez a kapcsolathoz

2017. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nagyon beteg hozzáállásod van.. Neked nem kell olyan aki nélküled is jól elvan? Mit akarsz? Egy papucs nőt, aki majd minden óhajodat teljesíti elsőre, és levegőt se vesz, ha nem vagy vele? A meló meg nem nevezhető szabad térnek.


Én is aggódom, ha külön elmegy valahova (én pl abszolút nem bulizok), de ilyen hisztit azért nem rendezek, max megkérdem amikor lefekszem és még nincs itthon, hogy mikor jön, vitt-e kulcsot aztán csók. Egyszer egyszer te is kibírod. Bár javasolnék egy pszihológust, mert ezzel a kóros függéssel kezdeni kéne valamit.

2017. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!