Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nélkülem akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nélkülem akar menni bulizni. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Én 22f Ő 27L. fél éve együtt vagyunk, és eddig soha nem ment, max munkahelyi karácsonyi parti, ahol én is ott lehettem, es hasonló "bulikra".. Tegnap mondta hogy szombaton elmenne, de én nem jöhetek vele. Nyugtalan lettem nagyon mert elég gyanus nekem ez. Azt mondta csak szeretné jól érezni magát, én erre azt válaszoltam, hogy miert talán velem nem érzed jól magad? Alapbol sem szeretem ha iszik. Azt mondta hogy azert nem mehetek vele mert ha mondjuk oda megy hozza egy pasi es picit nyomulosabban viselkedik akkor én tuti verekednék vagy szólnék... De könyörgöm, ki az a pasi aki hagyja hogy a csajával nyomuljon valami részeg csávó? Igaz, ha tudják vinni akkor vigyék, de ez elég rossz nekem attol még:/ ki hogyan kezelné ezt?
2017. febr. 14. 07:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

És már nélküled el sem mehet szórakozni a barátnőivel? Agyvérzést kapok az olyan pároktól, akik mindent mindig együtt csinálnak. Van egy barátnőm, megbeszéltük, hogy találkozunk, el akartam neki mesélni a magán és intim dolgaimat, hogy tanácsot kérjek. Erre egy órával a tali előtt megkérdezte, nem baj e, hogy jön a pasija. Most erre mit mondjak? Nyilván a pasija előtt nem fogok lelkizni. Amikor meg nem hozta, a pasi folyton írogatott neki, hogy mikor megy már haza stb.

Nem vagytok egy organizmus, külön is el lehet menni néha szórakozni. Ha ott vagy a buliba, veled fog foglalkozni, elvonod a barátaitól akarva akaratlanul. Nyilván a barátnői sem viszik a párjukat.


Amúgy van egy baráti köröm, akikkel 15 éve egy társaságba járunk, és mindösszesen 3 alkalom volt, amikor bárki is elhozta a párját. Azóta legtöbbjüknek családja van és gyerekeik is, még is veszekedés nélkül eljönnek pár órára inni, röhögni és beszélgetni.

2017. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miert baj ha figyelnek ra hogy ne keveredjen bele valamibe.. Vagy ne masszának rá."


Mi vagy te? A testőre? Nevelője? Anyja?


Nem! Adj neki teret...


Ha ez meg fordítva lenne, azért sírnál itt, hogy jajj a pasim nem enged el egyedül bulizni? Miért nem bízik bennem?


Igaza van egy előttem szólónak, kezeltesd magad vagy bízz meg jobban a párodban vagy szakíts és keress, olyat ha találsz, akinek majd minden percét ellenőrizheted.

2017. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen attol én.is a falra mászok ha állandóan hivogatna barátnőm.. Vagy írogatna. De nem igy van. Ma reggel ment meloba, elkísértem (saját kérésére) es azota nem irtam neki, nem.kerestem. Sőt mikor haza ér akkor se írok egybol. Megvan beszélve hogy amikor jo.neki akkor csörget es vagy jövök vagy nem. Nem vagyok olyan aki minden lépését követi. Amit fent leirtal rám nem vall. Épp ezért nem értem miert kell mégtöbb Szabadság neki. Nem megyek vele sehova ha ő nem akarja, ahogy szombaton sem fogok menni. De igy viszont elég light-os kapcsolatnak hangzik az egész. Es ha Netán mégis hivna hogy menjek vele, nem lemnek a seggébe egesz este alatt. Es én se várnám el hogy ott kullogjon mellettem mindig. Értitek már miert ilyen rossz ez nekem?
2017. febr. 14. 10:25
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem!


Nem értjük, hogy miért ne mehetne nélküled bulizni!


Kicsit láss már tovább! Vagy vedd le a szemellenződ egy kicsit!

2017. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jo mindegy, igazatok van. ha Ennyire nem kellek oda menjen nélkülem es pont :) csak kiváncsi leszek mit mond mikor másnap benyőgőm hogy Bocsi édes de ma megyek fiús Estére, ne is hívjál meg ne is keress puszi :) xdd franko
2017. febr. 14. 10:32
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fog hogy kipihenheti az esti bulit xd
2017. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzá állással, nem fog majd senki melletted maradni. Mindenki igényli a magánszférát. Nagyon rég házasok vagyunk, de mindig voltak külön szórakozások is. A párom, barát nőivel csajos buliznak és én is elmegyek külön, akár pár napra is. Te, nagyon nem bízol a párodba.
2017. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Borzasztóan gyerekes vagy. Én ilyen játszmákat, meg hisztiket 17 éves koromban rendeztem, ki is csináltam az akkori páromat velük.

Ha valaki a párjával van, akkor rá figyel, vele foglalkozik, főleg, ha még annyira sem komoly a kapcsolatuk, hogy egy háztartásban éljenek. Mi sem élünk együtt párommal, ezért ha együtt vagyunk, akkor együtt töltjük az időt, nagyon ritkán bulizunk közösen. Én kifejezetten nem is szeretem, ha ott van velem olyankor, mert frusztrál. Nem beszélhetek barátnőimmel akármiről, nem engedhetem ki a gőzt, mert akaratlanul is rá figyelek. Mégse csinált ebből soha ilyen hisztit, mint amit te itt leművelsz. Nem kezdett bele hülye játszmákba, meg vagdalkozásba... Néha ő is eljár szórakozni nélkülem, néha én is (általában én ritkábban). Azon kívül, hogy aggódik értem, nehogy este hazafele megtámadjanak, egy rossz szava sincs. És eszem ágában sincs megcsalni, megalázni, vagy bármi más rosszat elkövetni ellene.

Ezzel a borzalmasan gyermeteg, hisztis viselkedéssel csak messzire űzöd őt is, és mindenki mást is magadtól.

2017. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Képzeld, én is múltkor párom nélkül voltam bulizni. Kb 2 dl bort ittam, nem drogoztam, nem pasiztam. Azért nem vittem magammal, mert oké, hogy együtt vagyunk, de kell néha csajos/pasis est. Ő is el szokott menni néha egyedül, van, hogy vegyes nemű baráti társasággal, de nem vágok olyan hisztit le, mint te. Én bízom benne.

Ha ilyen a hozzáállásod a kapcsolatotokhoz,akkor ne várj túl sok jót.

Plusz egy gondolat: írtad, hogy majd te is bejelented, hogy mész a haverjaiďdal bulizni. A barátnőd nem az utolsó pillanatban szólt, te meg igen. Tényleg ne csodálkozz, ha az óvodás viselkedésed miatt egyszer el fog hajtani. Nekem sem kéne egy hisztis kisfiú...

2017. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
:D oke.. Feltettem egy kérdést, nem hisztizve :D ti mit szivtatok? :D nekem meg nem kell olyas valaki aki nélkülem is.jol.megvan :)) naivak vagytok. Azert mert nem gondoltok rossza, nem jelenti azt hogy nem is.fog történni rossz. Történetesen velembolt mar olyan hogy a csaj akinek pasija volt ram hajtott, es egyedul jott a bulira :) drága bogárkáim 😊😊
2017. febr. 14. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!