Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hibás? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hibás? Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok házas. A férjem munkahelyén sok házas nő dolgozik.A férjem segítséget kért az egyik munkatársától hogy ismer e egy jó üvegest. A munkatársa mondta hogy igen. Mit ad Isten ez az egyik házas kolléganőnek a rokona. Aki tegnap este írt is a férjemnek?Ídézem: Tudtál beszélni a rokonommal mert engem.hívott és mondta hogy vannak üvegei. Ha bármelyik kell nyugodtan hívd!:) Szép estét Kati.

Most szerintetek egy házas nő minek küldözget smiley-t a férjemnek?


2017. febr. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 21/43 Missi_Key ***** válasza:
77%
Ha vàlni akarsz mondd meg nyíltan és ne erre fogd
2017. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszichologushoz, viccen kivul. Helyre rak majd.
2017. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az sem lenne csoda, ha megcsalna. Ez elviselhetetlen hosszabb távon. Értsd: 5 percnél tovább.
2017. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Költőnő? ***** válasza:
100%
Klinikai eset vagy, akinek szaksegítség kell. Komolyan.
2017. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb biztos hogy megcsal. Akármilyen rosszba is vagyunk én sose csalnám meg mert az nem megoldás semmire
2017. febr. 19. 13:17
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek vagytok egyutt?

Tovabbmegyek: minek szulsz gyereket, ha majd az is meghal egyszer? Minek eszel, ha ugyis ehes leszel?

2017. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
77%
Valós a félelmed kérdező! A :) azt takarja, hogy nagyon élvezte a múltkori seggbekûrást.
2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%

Tehát te úgy élsz ebben a házasságban, hogy előbb-utóbb Úgyis megcsal.Kérdés, akkor minek mentél hozzá?

Ha most küldök neked egy 😊 -t a válaszom végére, akkor én is akarok tőled valamit?

2017. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
87%
Te nem beszélgethetsz senkivel, ezt kifejtenéd? Ez szörnyű, de te is idióta vagy, szóval megérdemlitek egymást!
2017. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
77%
Én a privát üzeneted után már félek töled kedves kèrdező.. akkor mit érezhet a párod ilyen lelki terrorban? Ha ennyire nem jó vele, akkor mièrt nem hagyod el te, hogy mindkettőtöknek jobb legyen?
2017. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!