Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hibás? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hibás? Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok házas. A férjem munkahelyén sok házas nő dolgozik.A férjem segítséget kért az egyik munkatársától hogy ismer e egy jó üvegest. A munkatársa mondta hogy igen. Mit ad Isten ez az egyik házas kolléganőnek a rokona. Aki tegnap este írt is a férjemnek?Ídézem: Tudtál beszélni a rokonommal mert engem.hívott és mondta hogy vannak üvegei. Ha bármelyik kell nyugodtan hívd!:) Szép estét Kati.

Most szerintetek egy házas nő minek küldözget smiley-t a férjemnek?


2017. febr. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%
Én ebből a :)-ből arra tippelek, ha valahol lehet egy titkos kis bérelt lakásuk és ebéd szünetben oda ugranak ki. És még viszek egy másik kolléganőt is. Szerintem ez bővel elég ok a válásra. A tejszínhabos kávé pedig biztos jele, hogy ennek a kapcsolatnak már vége.
2017. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Azért vagyok szar feleség mert nem tűrök el neki semmit? Mert nen fogadom el ezeket a dolgait?Bezzeg én senkivel sem beszélgethetek. Hogy is van ez? Neki mindent szabad?
2017. febr. 19. 12:41
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tényleg nem vagy teljesen rendben, elsősorban önmagaddal. Bízz már benne egy kicsit, mert ha egyszer végetér a házasságotok, miattad lesz, és nem miatta. Szerencsétlent meg is érteném. Borzalmas a hozzáállásod, mintha szándékosan arra hajtanál, hogy elhagyjon..
2017. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
95%
A kave az csak k****vazast jelent. A kapuccsino jelenti a kolleganok kefeleset. Nem kell aggodnod.
2017. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szar feleség mert mindennap nap főzök mosok vasalok rá, mindennap én rakom el az ebédjét a munkahelyére, minden reggel szerelmes üzenetet írok neki, két naponta meglepetés sütiket sütök neki. De ezek szerint így se vagyok neki elég jó?!
2017. febr. 19. 12:47
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy elég jó, mert azt gondolod, hogy nem vagy elég jó. Ezzel a tudatállapottal mérgezed a házasságodat, csak nehogy meneküljön emiatt a férjed.
2017. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

Kepzelem a hapek egyeb vetsegeit: ranezett a penztarosra. Atvette a leveleket, amikor noi postas hozta oket. Valaszolt egy noi kolleganak arra, hogy "hogy vagy?". Kimereszel menni az utcara anelkul, hogy bekotne a szemet.


Horror.

2017. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az, hogy te ezzel próbálod meg kimutatni a szereteted, nem biztos, hogy ő ezek a dolgok által érzi magát szeretve. Attól, hogy szerinted ez a jó feleség minta, és rá is húzod magadra, nem jelenti azt, hogy szerinte te ettől vagy szerető feleség. Érted? Szeretetnyelv! Tipp: Jobban örülne, többre értékelné ha megpróbálánál benne bízni, és férfiként tekinteni rá, ahelyett, hogy mondjuk minden másnap muffint sütsz neki.
2017. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
85%
ember, egy smiley-ról beszélünk. Ne legyél már betegesen féltékeny/paranóiás. te látod magad kívülről??? Bocs, nem mert akkor tudnád, hogy milyen hülyèn hangzol. Ez egy kibąszott hangulatjel, amit szoktak küldeni az emberek egymásnak, barátnak, kollégánK, nagymamának, kiskutyáknak. Ha ebbe is a megcsalást látod akkor az csak téged minősit, hogy ennyire nem bízol a párodban és betegesen féltékeny vagy. Mi lesz akkor ha 1 hét múlva nem azt fogod kiírni, hogy "úristen megcsalt" hanem hogy "úristen, elhagyott 4 év házasság után, hogyan szerezhetnén vissza?! "
2017. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
20%

Micsoda undorító válaszadók vannak!!! Blöeee! Gusztustalan, ahogy válaszoltatok, ássátok el magatokat!


Kedves kérdező!

A férjed nem hiszem, hogy megcsal. Gondolom, azért reagálod túl a smiley-t, mert már megégetted magad párszor. Viszont muszáj mindig újra bízni. Hiszen nem ez az ember csalt meg előzőleg. Az előző párjaid bűne, az előző kapcsolataid sikertelensége nem ennek az embernek a hibája, ne vetítsd rá! Kár, hogy nem fogadtad el a kávét! Valószínűleg érezte a férjed, hogy valamiért neheztelsz rá, de biztos lehetsz benne, hogy gőze nincs, miért. Gondolta, hogy egy kávé mellett meg tudnátok beszélni.

Sztem üljetek le beszélgetni!

2017. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!