Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hibás? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hibás? Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok házas. A férjem munkahelyén sok házas nő dolgozik.A férjem segítséget kért az egyik munkatársától hogy ismer e egy jó üvegest. A munkatársa mondta hogy igen. Mit ad Isten ez az egyik házas kolléganőnek a rokona. Aki tegnap este írt is a férjemnek?Ídézem: Tudtál beszélni a rokonommal mert engem.hívott és mondta hogy vannak üvegei. Ha bármelyik kell nyugodtan hívd!:) Szép estét Kati.

Most szerintetek egy házas nő minek küldözget smiley-t a férjemnek?


2017. febr. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
25%
Tudod mi a te bajod kedves kérdező? Nem vagy rendesen megb*szva, úgy istenesen, akkor nem kattognál ilyen hülyeségeken. Ja ezt neked küldöm :)
2017. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%

"Nem vagyok szar feleség mert mindennap nap főzök mosok vasalok rá, mindennap én rakom el az ebédjét a munkahelyére, minden reggel szerelmes üzenetet írok neki, két naponta meglepetés sütiket sütök neki."


Te hozzá mentél ehhez a férfihoz vagy örökbe fogadtad? ha csak ezt kapja maradhatott is volna a mamánál. Miért hiszi sok nő, hogy ha cseléded játszik attól jó feleség lesz?

A legfontosabb dolgokat nem említetted, hogy nyújtanád neki: bizalom, szeretet, tisztelet és ugye mivel férfi emberről beszélünk, szex.

Ahelyett, hogy örülnél, hogy a hisztériád után még Ő próbál kedveskedni, kávét főz, Te ebben is csak a rosszat látod.

Tényleg minden rosszindulat nélkül mondom, hogy nem ártana valami segítséget kérned, hogy legyőzd ezt a beteges féltékenységet.

2017. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Költőnő? ***** válasza:
67%
Jelenlegi személyiségeddel alkalmatlan vagy mindennemű emberi kapcsolatra.
2017. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
53%
Négy oldalnyi válasz, és komolyan senkiben se merült fel a nyilvánvaló, hogy ez a kérdés kamu? Látszik a fogalmazásból is, és annak ellenére, hogy borzalmas, éretlen és akaratos embernek festi le magát, a válaszokban csak az újabb labdákat dobál, még egy valamirevaló érzelmi zsarolást se dob be.
2017. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
17%

Off: a válaszolók többsége önjelölt Csernus. Csak az a probléma, hogy Csernusnak van pszichológiai képzettsége, ti meg csak simán otromba tahók vagytok, akik a problémán nem akartok segíteni, csak belerúgni valakibe névtelenül, mert az jólesik a beteg lelketeknek :-( Komolyan hányadékul vislelkedtek!

Ha nem vagy képes építő jellegűen hozzászólni, akkor inkább ne írj semmit!

Kérdező!

Szerintem a gyakori kérdések annyira lealacsonyodott, hogy már nem is érdemes normális válaszokat várni :-( Mindenki (tisztelet a kivételnek) kizárólag a gumicsontokon akar nyáladzni ahelyett, hogy konstruktív megoldás felé terelné kérdezőt.

Szerintem hagyd a francba ezeket a válaszokat, és menj el egy olyan tanácsadóhoz, aki egy picit rendbe tudja tenni a szétzilált lelked!

Addig: valószínűleg ezzel a pasival nincs semmi baj, szeret téged! Viszont a gondok múltból előrángatásával sokat rontasz a kapcsolatodon, ezt rendezned kell!

Sok sikert!

2017. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
81%

Jó Isten, gyere le... Remélem, nem valódi ez az élethelyzet, bár én sok mindent láttam már.

Menj pszichológushoz, hogy tudj magadon dolgozni.

2017. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
67%
Úristen! Miért kínzod szegény férjed? Felcsatolhatóssal megerőszakoltad már? Gonosz nő vagy, már ne haragudj! Lelki terror megy ezerrel, igaz? Sajnálom a férjed, rosszabb vagy, mint az ávós tisztek többsége.....
2017. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"Azért vagyok szar feleség mert nem tűrök el neki semmit? Mert nen fogadom el ezeket a dolgait?Bezzeg én senkivel sem beszélgethetek. Hogy is van ez? Neki mindent szabad?"


Talán, ha erről részletesebben beszélnél, mi is jobb tanácsokkal tudnánk szolgálni.

Mi az hogy nem beszélgethetsz senkivel? Ki tiltotta meg?

2017. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
:) :) :)
2017. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
66%

Nem is értem, miért nem akar elválni, én a helyében sikítva menekülnék tőled.

Te beteg vagy, de komolyan. Az én párom meg együtt sörözik a kolléganőjével, és? Meg barátkozik mindenféle emberrel (köztük lányokkal is), de könyörgöm, rám néz tök szerelmesen, velem tölti az éjszakát, engem ölel, most miért legyek féltékeny bárkire is?


Egyébként, ha meg akarna csalni, hidd el, találna rá olyan alkalmat, hogy ne gyere rá :)


27n

2017. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!