Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egyszerűen kiborító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszerűen kiborító a helyzet, szerintem játékfüggő a párom. Hogy lehetne tolerálni ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Állandóan csak a lövöldözés meg az erőszakos párbeszéd meg a verekedés stb. stb. hangja hallatszik a háttérben, folyamatosan, mikor nem dolgozik. Ha nem játszik valamivel, akkor arról néz videókat, ahogy mások játszanak (egyáltalán mi ez???). A lakásban egy szoba van, szóval én is kénytelen vagyok ugyanezt hallgatni, de az sem a legjobb megoldás, hogy fejhallgatót vesz fel, mert akkor nem lehet hozzászólni egyáltalán. Éjjel is nehezen alszom el így, mert későig gépezik.

Ez normális egy felnőtt férfinál? Ilyenkor nem lehet beszélgetni vele, ha hozzábújok sem igazán reagál mert "nem lehet lestoppolni", a kaját is a gép elé viszem, csak akkor eszünk együtt, ha melléülök a kanapéra én is, a konyhába nem jönne ki. Mit csináljak? Már többször kértem, hogy gépezzen kicsit kevesebbet, de azt mondja, neki ez a hobbija, nem jár el haverokkal sörözni, ő helyette ezt csinálja - ez alapvetően igaz... ezt el kellene fogadnom? Törődjek bele, hogy ő ilyen?


Ezen kívül aranyos velem, ha néha kimozdulunk, vagy sikerül valami olyat találni a tévében, ami mindkettőnket érdekel, jól érzem magam. Csak ez a számítógépezés megy már az agyamra.


2017. febr. 20. 18:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Még szeretnék esélyt adni a neki, mert ezen kívül szeretem, jó ember. Az a fajta vagyok, aki inkább megjavítja a dolgokat, nem eldobja.


Egyébként megyek én egyedül is ha az van :) De persze természetes, hogy mindenki szívesebben menne a párjával programokra.


Azért köszönöm a válaszaitokat!

2017. febr. 20. 19:40
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát te vagy a legkozelebb a saját céljaidhoz ugyhogy mi csak vakon talâlgatunk de tény hogy egy kapcsolatban nem lehet teljesen elhanyagolni a másikat ahogy érzed dönts úgy
2017. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jó, akkor írok egy saját tapasztalatot, nálunk hogy van, mert az én páromnak is a játék a hobbija és minden nap több órát játszik. :)

-Egyébként én nem bánom, és mi az alábbi módon csiszolódtunk össze még évekkel ezelőtt:


1. A késő éjjeli gépezéstől sajnos én nem tudok aludni, és bizony ha aludnék sem feltétlenül viselném el:

- az este lefekvés előtt már együtt töltjük az időt: tehát nincs az, hogy én alszok és ő hajnali 1-2ig nyomja a játékot, egyrészt mert én reggel dolgozok és tudja, hogy a kattingatásoktól nem tudok aludni. Másrészt párkapcsolat: ezt valahogy mi az elején is úgy oldottuk meg, hogy lefekvési rutin az EGYÜTT történik, tehát játék abbamarad, és összebújás/sori/film/stb, nem pedig külön időben fekszünk le eleve.


2. Én is játszok, beszívott az egyik moba, (haverjaival együtt játszunk sokszor, így van, így ilyenkor is együtt töltjük az időt :). A többire is rá akart venni már többször is, de nem is kötött le,meg nem is akartam több időmet rászentelni őszintén szólva, mert ez is sokat elvisz olykor. :D


3. Kajálás: Néha-néha nincs azzal gáz, hogy nem ültök le EGYÜTT, de alapvetően ezt is ki kellene alakítani, hogy arra a 15-20 percre együtt esztek. Különösen, ha veszed a fáradtságot és mondjuk te főzöl.. Fordított esetben sem a sorozatod előtt eszed meg. Ez nem nagy dolog.


A fenti 3 pontból kettő számomra fontos ás alapvető, és amiatt cseppet sem zavar, hogy játszik( 1-es és 3-as pont).

Ha téged nem köt le, nem kell játszanod vele, de a lefekvés és étkezések legtöbbje azért legyen meg együtt.


Ha ez nem így lenne, bizony engem is zavarna, pedig amúgy kb. "álom barátnő" vagyok ezek miatt. :)

2017. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Jáj. Mintha magamat látnám (pasi).

Nem akarlak megijeszteni, de ez a párodnál pótcselekvés.

Valsz valami nem ok vagy az életében, vagy a kapcsolatban.

Én elváltam és utána már nem vonzott a dolog. Érdekes... De ez én voltam.

Amúgy pedig ez egy betegség. Tényleg. Be kellene látnia, meg kellene beszélnetek mert totál el fogtok hidegülni.

Az pedig a másik hogy értelmesebb dologgal is tölthetné az idejét...

Én pl elkezdtem vállalkozni.

Sürgősen beszélj vele erről.

2017. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én igyekszem mindent megtenni a kapcsolaton belül, kedveskedni neki, a házimunka majdnem egészét elvégzem, szóval nem tudom, mit tehetnék még, hogy neki jobb legyen. A munkája stresszes, az biztos, próbált is váltani helyet, de a szakmájában nincsen nagyon hasonlóan fizető állás.

De örülnék, ha ő is inkább vállalkozásba kezdene, mint Te, kedves utolsó! Vagy tanulna valamit, ami érdekli, legyen az egy nyelv vagy egy másik szakma vagy tudomisén, bármilyen képzés vagy elfoglaltság, ami kicsit építőbb, mint a gép előtt ülni. Mivel a munkája szellemileg és mentálisan is elég megterhelő, felvettettem az ötletet, hogy mozogni is lehetne, sporttal levezetni a stresszt, de hát a játékok sokkal vonzóbbak :(

2017. febr. 20. 21:17
 16/20 anonim ***** válasza:
En wowoztam 5evet viszont nem lett belőle barátnőm amit kaptam belőle az egy nyitott elme hogy meglassam a lehetőséget a szurkefalakon viszont egy idő után megunod hisz az csak egy apro szelete az eletnek es ha nem része a hetkoznapi valosagodnak akkor mi a francért?
2017. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Üres dolgokkal nem jatszom mert az kb olyan mintha ugy kalimpalnal egy csonakon a labaddal hogy nincs benne a labad a vizben
2017. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is voltam így(férfi vagyok), mint a párod,bár ennyire durva nálam nem volt.

Nekem a munkám volt nagyon kimerítő, mikor hazamentem lehuppantam a gép elé, és mentek az online játékok, és ott tényleg nincsen megállító gomb, a társaid számítanak rád... Stb.

Ez olyan örömforrás volt amit erőfeszítés nélkül kényelmesen ülve megkap az ember.

Ma már szégyenlem hogy ennyire be tudott szippantani ez a dolog.

Akkori párom elég durván kiverte a hisztit többször is. Ma már tudom hogy jogosan.


Teltek az évek, más irányba sodort az élet, lett új munkám ahol nem vagyok hulla a nap végén. Most már az aktív kikapcsolódást választom. Jó ha havi 2x esetleg leülök valamivel játszani. De igazából van hogy nagyon sokáig eszembe sem jut. Ma már csak akkor ha nagyon unatkozom. Inkább sportolok, túrázok, a természetben vagyok.

Én is csak azt tudom mondani hogy ez egy pótcselekvés, főleg ha valaki évekig játszik.

Mit tudsz tenni ez ellen? Fogalmam sincs...

Megpróbálhat munkahelyet váltani, hátha bejön neki is a dolog. Nem minden a pénz...

2017. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a munkam a szamitogepen tortenik, es imadok jatszani, foleg akkor, amikor a barataimmal is tudok kozben beszelgetni mikrofonon keresztul. 5 evig eltem igy, hogy alkalmi kapcsolatok mellett ,nem volt mas csak a munka, sport ,es videojatekok, a vacsorat is mindig rendeltem. Lett egy baratnom, akivel lelki kapcsolatot is sikerult kialakitanom, es Ot nagyon nagyon zavarta, hogy videojatekokkal jatszom. Mivel szeretettem a not , a napi szintu jatek, lecsokkent hetire, majd vegleg eltunt az eletembol. Nem akarlak megserteni, de valoszinuleg van valami amit nem adsz meg a parodnak es O a stresszt, a gondjait es bajait a videojatekkokal csillapitja. Lehet, hogy nem szeret teged annyira, hogy atoleljen a videojatek helyett, ez nem derult ki a kerdesedbol, de megprobalhatnad a sraccal jo alaposan atbeszelni, es kideriteni, hogy mit karpotol a videojatekokkal. Ha komolyak veled a szandekai beszelgetni fog errol, hogy miert fontos ennyire a hobbija, hogy teged is hanyagol miatt, a masik dolog az lenne, ha az elobbi nem jar sikerrel, hogy magara hagyod a videojatekaikkal, es talan rajon , hogy azok nem is olyan fontosak, mint amennyire te vagy neki. De elsosorban mindenkepp foglalkozz a lelkevel, es deritsd ki, hogy mi a valodi oka a videojatek fuggosegenek, mielott "taktikazol", nehogy rosszul suljon el a dolog. Lenyeg, hogy sokat beszelgessetek, legyetek lelki tarsat, mert en tapasztalatbol mondom, hogy egy szerelem mindent, es minden fuggoseget felulmul, ha valodi az erzes. Ne vard, hogy ez egyik naprol a masikra eltunjon az eletebol, de valtozas kell mindenkepp, mert a kapcsolat rovasara fog menni. Nem szeretnelek semmi rosszra buzditani, csalodast okozni a kapcsolatodban, de tapasztalatbol beszelek. Meg annyit irnek le, hogy miutan szakitottam az akkori parommal, ujra elkezdtem jatszani, de maximum heti 5-6 orara csokkent a jatekszenvedely az akkori 25-30 ora helyett.
2017. febr. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen volt. Hát nem véletlen az exem. 30 éves elmúlt, elvileg felnőtt. A közös élet meg "majd". Hát nem.
2017. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!