Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ütött már meg titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütött már meg titeket a párotok? Ha igen hogyan, miért, meg tudtátok bocsátani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 17:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem,nem merné!
2017. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
12%

Mi mindketten elég lobbanékonyak vagyunk.

Egyszer össze vesztünk és adott egy'pofont'de azt úgy képzeljétek el,hogy kb csak hozzáért az arcomhoz egy picit.Nagy ordibálás közben,mondom ez mi volt??? És elkezdtem nevetni,mert olyan vicces volt :D majd kibèkültünk. Amúgy soha nem ütött meg max a falba ver stb.. csak próbálna meg...szétszednèm :p :D

2017. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem és ha megtenné akkor kihajítanám, hogy pofozgasson mást!
2017. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Egyik exem, egyébként is indulatos természetű volt, de valamivel nagyon felhúztam, megütött. Megbocsátottam, teltek az évek, és amikor már nagyon elborult az elméje, elhagyott, de búcsúzóul még eszméletlenre vert ököllel. Elment, majd nem értette, miért nem állok vele többé szóba.
2017. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Engem exem,én meg pofán rugtam,megrepedt az álkapoccsontja. Nekem meg felszakadt a szam.

Nem bocsajtottam meg,az ilyen pasi,csaj aki megüt selejt.

N25

2017. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Többé nem mernék tükörbe nézni férfi létemre,pedig a borotválkozáshoz elengedhetetlen reggelente.
2017. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
55%

#15 akkor te azért rúgtál, hogy ne legyél selejt ugye ? :D

30/f

2017. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

Exem megütött. Mert nem feküdtem le vele...:( Műtétem volt, 4 nap után hazaengedtek, de még a varat bennem volt...és mondták is kerülem a szexet pár napig..vakbélműtétem volt!!! A 4 ik nap, meglátogatott, és kaptam egy akkora pofont, hogy majdnem elájultam. Aznap szakitottam, és soha nem bocsátottam meg neki .

Véletlen volt, azt mondta :D Persze..

2017. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megutott, tobbszor is megfog...Fuss!Az exemtol kaptam egy pofont.. megbocsajtottam en naiv szerelmes tinilanykent.. jott meg egy.. majd ujabb fogadalom ez is veletlen volt.Majd meg meg is csalt:) Szoval en megfogadtam es Neked is ezt javaslom,egy eset utan bucsuzz el tole..
2017. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Engem egyszer tökön rúgott....
2017. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!