Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ütött már meg titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütött már meg titeket a párotok? Ha igen hogyan, miért, meg tudtátok bocsátani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 17:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Igen, tök részegen. Ki is dobtam.

20/L

2017. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17es nem azért rugtam,önvédelemről azért remélem mar hallottal? Hagynom kellett volna h agyonverjem? Ja nem.
2017. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem, de egyszer elkapta a nyakam veszekedes kozben. 16 voltam, o 18. Igaz, nem erosen fogta meg, de annyira elborult az agyam (kiskoromban apu napi rendszeresseggel verte anyut, amit neki is meseltem), hogy en is elkaptam a nyakat es felkentem a falra. Mondtam neki ha meg egyszer kezet emel ram akarhogyan is, eltorom a kezet. Nem szakitottunk akkor, de soha nem probalkozott semmi ilyesmivel utana. Mostmar ennyiert is otthagynek valakit. Eleg volt ezt gyerekkent atelni

31N

2017. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Soha nem fordult elő velem. De biztos az volna az utolsó, hogy látott.
2017. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ez az amit soha nem bocsátanék meg. Ezt tisztáztam is mindegyiknél hogy a mozdulat után is repül, meg sem kell üssön. Nekem is az a véleményem hogy aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. És inkább egy pofon után repüljön, mint hogy földön fekve találjanak rám...
2017. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Komolyan sohasem. Ha feszült, akkor szexben vezetjük le, annyi, hogy időnként a fenekemre csap, de az is játékos.


Egyébként sem verekedős, és ha baja van, akkor leültet, és kibeszéljük.

2017. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#22. Igen, hallottam már önvédelemről, kűzdősportban is jártas vagyok, és attól függetlenül, hogy én is fel tudok rúgni fejig, én nem tenném. Szerencsésen találtad el, hogy csak az állkapcsa repedt meg. Könnyedén megölhetted volna. A harcot csak akkor kell megnyerni, ha nem tudsz odébbállni. Ha elmenekülhettél volna, szimplán visszaéltél a tudásoddal vagy dühből cselekedtél.

30/f

2017. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!