Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok felnézni a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok felnézni a páromra, főképp az anyagi helyzete miatt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben is kifejteném.

Amikor megismerkedtünk egy talpraesett, kreatív, szorgalmas, jól kereső, céltudatos férfit ismertem meg benne. Azt hittem, hogy végre megtaláltam az igazit, akivel hasonlóan gondolkodunk, hasonlóak a céljaink, akinek ugyanúgy fontos a család és a gyerek, akire mindig is vágytam... Egy olyan férfit akivel bármilyen közös programot lehet csinálni, mert elég kreatív ahhoz, hogy magától is legalább egy hétvégi programot kitaláljon. (merrefelé sétáljunk... bicajozni menjünk vagy esetleg szaunába) A jól kereső azt jelenti, hogy nettó 400 ezer Ft-ot keres. (ezt mondta!) Én nagyjából elégedett vagyok a saját keresetemmel (nettó 235 ezer Ft), ezért fontos nekem, hogy a párom is 250-300 ezer Ft körül keressen, hogy a jövőt biztosítani lehessen. Házat venni, kocsit fenntartani, gyerekeket tervezni, évente egyszer elmenni nyaralni. Az első fizetésemtől kezdve, 22 éves korom óta gyűjtök! Félre ne értse senki, egy férfi pénzét sem akarom!!


És a lényeg... Kb 10 hónap után kiderült, hogy párom egyáltalán nem keres 400 ezer Ft-ot. Bevallotta, hogy kicsit túlzott amikor ezt mondta, mert hogy neki ciki, hogy hozzám képest nem keres jobban. Sőt az is kiderült, hogy valóban 150 ezer Ft-ot keres. Persze volt sírás a részéről, amikor kiderült egy elszólása miatt az egész dolog és mindent bevallott. Sajnos van olyan, amikor az apukájától kell kölcsön kérnie pl autójavításra vagy lakbérre. (mindent fele-felébe fizetünk) Azt hogy kölcsön kér, nem tőle tudom!

Ugyanakkor a szorgalmas, kreatív, talpraesett férfiből most egy kisgyerek lett, akit állandóan szólongatni kell a hétköznapokban ... Együtt élünk. A szólongatást olyan dolgokra értem, hogy rá kell szólni, hogy ne dobja már rá a vizes törölközőjét az ingjére... az inget tegye vissza a helyére, mert még felveheti, a cipővel nem mássza keresztül a házat és társai... Naponta 10x rá kell szólni, pedig nem vagyok rendmániás! Csak nem szeretem, amikor más lustasága miatt nekem több munkám lesz a háztartásban...

Hétvégi programokat sem tud magától kitalálni, nekem kell gondolkoznom azon, hogy milyen értelmes és olcsó vagy ingyenes programot hozzunk össze a hétvégére.


Kiderült, hogy egy Ft megtakarítása sincsen. Én pedig társasházban szeretnék egy lakást venni. De így hogyan tovább?? A mai napig vannak még kis titkai az anyagiakat illetően. (az előző barátnője mint kiderült az anyagai okok miatt szakított vele) Hozzáteszem, hogy azóta már próbál új munkát keresni és megcsinált egy iskolát is. Így már kereshetne 300 ezer Ft körül, de már türelmetlen vagyok, hogy mi lesz a közös célokkal, mikorra valósulnak így meg. És attól tartok, hogy ha túl sokat kell várnom arra, hogy javuljon a helyzete, a közös helyzetünk, a közös jövőképünk, akkor kiábrándulok belőle.. És a hétköznapi kis idegesítő dolgokat is nehezebben viselem, nehezebben tolerálom... (délután 15 órára hazaér és alig csinál meg valmit a háztartásban. Én több órával később érek haza és bőven van még tennivaló, a főzés az én feladatom) Lehet, hogy lehetnék hozzá türelmesebb.


1,5 éve vagyunk együtt,

28N



2017. febr. 27. 13:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
62%

#67

Szerintem inkább a funkcionális analfabétizmus a szánalmas.

2017. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Oké, most hogy megköveztük a kérdezőt az anyagiassága miatt rátérhetünk a másik szálra is, hogy a a férfi semmit nem segít a háztartásban. Erről a férfikórus valamiért mindig elfelejtkezik. Mert a történetnek az is egy lényeges része, hogy a férfi korábban ér haza, mint a kérdező, de ő csak tesped. Várom erről is a véleményeteket.
2017. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
100%
Volt már erről is vélemény.De ha a pasikat kérdezel, akkor Úgyis csak az utalkozás megy.Egy dolgot kiragadtak es barmit mondhatsz azon ugrandoznak.Az hogy változott a pasi hozzáállása miután Kiderült,hogy még kevesebb a motiváció amit mutat azzal senki nem törődik.Ribizlizni és utálkozni mindig könnyebb.A nőgyűlölő pasik amúgy is inkább összefognak együtt minthogy nem elkezdjenek ggondolkodni.Mert amint Kiderült nem keres annyit,mint kérdező meg sem erőltette magát tovább a kapcsolatban,h segítsen vagy legalabb előrébb jusson.(62-es)
2017. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy csak a férfiak találták ki, hogy számít a pénz.

A nők soha semmiről nem tehetnek.

2017. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
A Férfiak mást találtak ki.De a férfinak mindent lehet.Értjük!
2017. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
71%

73-as vigyázz mert a sok okoska neked fog esni.

Igen sajnos ez a mai férfitársadalom néha szégyenlem is magam.

Ambíciójuk semmi,elvannak ha keresnek 120-t az is jó ha nem az is jó,tenni jobbért á dehogy.

De szídni az Orbánt szídni a srácot aki a BMW-ből száll ki a szép csajjal na az megy,jó magyarosan.

Tipikus hozzáállás,nem csodálom,hogy a nők panaszkodnak,hogy alig vagyunk igazi férfiak,ki vannak.

Nincs bennük élet így vannak odarakod őket aztán semmi karizma semmi tűz,így léteznek a semmibe,persze a ribizés na az megy.

Szánalmas,ideje lenne változni nekünk pasiknak is.


29F

2017. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
Nem baj essenek nekem.😊,Ahogy Te is, és még páran,úgy a többiek is megvizsgalhatnának más szempontokat is,nem csak ráfogni h ez így van mindig.Megmondom nőnek is,ha a pasinak van igaza.Csak akkor meg kapom,h nem állok ki a nemem mellett.Vicces.Legalább nem az általános véleményt képviselem,akik mindig belehúznak embereket kategóriákba,ha kell hanem belenyomom,nincs csak 5 típus,valahova kell.Mintha minden valami örök érvényű törvény alapján el is dőlne.Majd kiixelem,és nem foglakozom vele.Úgyis meddő vita ez is.Megmondom nőnek is haMeg
2017. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
0%

72. Nem csinál már semmit otthon a srác. Persze, hogy nem csinál már semmit, miután egy senkinek van nézve, mert nincs pénze és ugye még "hazudós" is. Kíváncsi lennék, hogy egy nőt miután lenézel mondjuk azzal, hogy érezteted vele, hogy egy senki, mert kicsi a melle, dagi vagy gáz a feneke szívesen csinálná-e a házimunkát továbbra is. Gyanítom ugyan így megtörne a kapcsolat, sőt szakítana is a nő. Csoda, hogy szerencsétlen srác még kitart a nő mellett és próbálkozik több pénzt keresni, hogy felnézzen rá a nője. Itt a férfi valóban érez szeretetet és törődést, ezért is sírt amikor kiderült a "hatalmas" hazugsága. De megtört benne valami, érzi ő is, hogy ismét senkinek számít, mert nincs elég pénze. Én kukáznám azt a nőt aki a pénzemmel határoz meg engem.

Már a kérdés címe is elárul mindent. Ha a Louis Vuittonban egy kutyának néznek 150 ezerrel azt mondom oké, de amikor egy párkapcsolatban leszel ezért kutya, na ott érdemes szakítani.

2017. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
80%

"szívesen csinálná-e a házimunkát továbbra is" Ez nem kedv kérdése. Enni kell, tehát vásárolni és főzni is. A keletkező hulladék nem büdösödhet a lakásban, tehát le kell vinni a szemetet. A kosz a fertőzések forrása, tehát takarítani, szellőztetni kell. Tiszta ruhában kell menni emberek közé, vagyis kell mosni, vasalni, varrni. Te mégis hogy élsz? Ha jön a depi akkor egy gyufaszálat sem teszel odébb?

A történeted a megbántott nőről teljesen életszerűtlen. Egy nő sem hagyja abba a házimunkát azért, mert megsértették, hanem ha szakításra kerül a sor, akkor máshol folytatja, és nem azért mert kedve van hozzá, hanem mert ez az élet rendje.


Azt is bírom, hogy mindenki sír, hogy az emancipáció miatt nem akarnak szülni a nők és mindmeghalunk, most meg azért lett a kérdező a sátán fattya, mert szeretne családot és ehhez szeretne némi tőkét és ezt nem teljesen egyedül szeretné megteremteni, plusz olyan extra kívánságai vannak, hogy ne egyedül vigye a háztartást.

2017. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
0%
Kezdetben csinálta is ezeket magától, de gondolom rohadtul nem akarja ezt egy olyan nőnek aki lenézi. Én nem szoktam depis lenni, köpnék egyet és szakítanék vele. Pénzhez van kötve a kapcsolat is és a gyerek is. Oké, hogy pénzbe kerül a felnevelése, de ennyiből is el lehetne kezdeni. Férfi is gyesre mehet már. De itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy konkrétan "Nem tudok felnézni a páromra, főképp az anyagi helyzete miatt." lenézi azt akitől állítólag gyereket akar. Lesz pénze és akkor majd felnéz rá, hogy -aztaaa mennyi pénze van, szülök neki gyereket, fantasztikus ember...?
2017. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!