Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott?

Figyelt kérdés
A baratomtol akivel majdnem 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut valentin napra amire azt mondta h vigyazzak mert draga volt es gyemant, de kiderult hogy egy ezustgyuru cirkoniaval. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Tudom hogy van penze, nem arrol van szo hogy szegeny, ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga. Nemtudom miert csinalta, ti mit tennetek?

2017. márc. 1. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
7%

Kicsit ellentmond a "Nem az a problemam hogy nem gyemant" és a " ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga"


Kicsit mégis benne van ebben a "micsoda dolog ez, hogy nem gyémánt volt" duzzogásod.


Amúgy lehet, hogy ő úgy tudta, hogy gyémánt, mert a Schwarzmüller ékszerkereskedő azt mondta neki.

2017. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy őt is átverték?


24F

2017. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%

Ti mit tennétek?


Megkérdezném, hogy biztosan gyémánt van-e benne, és te azt hallottad, hogy cirkónium és ki kéne deríteni, mert lehet, hogy átvágták. MONDJUK ezzel vezetném fel, mert akkor nem kerül annyira kínos szituba, mintha neki szegezed, hogy: "miért hazudtál?"


Először azt kéne kideríteni, hogy egyáltalán ő tudja-e, hogy nem gyémánt ÉS tényleg hazudott-e. Ha hazudott, akkor utána pedig kipuhatolni az okát. Talán csak teszi neked, hogy gazdag, de nem, és fél, hogy ha kiderül, akkor mi lesz. Bármi emberi oka lehet, én főleg a félelmet vagy a hiúságot venném alapjául a dolgoknak.

2017. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak egy Pasipoén volt részéről.

Mert ha nem,akkor most vázolta milyen jövőtök lesz együtt.Vagy a poénos vagy a hazudós.

2017. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Ismerem es tudom, hogy vett mar ilyesmit, tudja milyen es foleg hogy egy ekkora gyemant mennyibe kerulne.


Nem duzzogok, csak neha ugy viselkedik, hogy neki nincs ennyi penze, de csak ha rolam vagy kozos dologrol van szo, pl utazas.

2017. márc. 1. 10:53
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole. Picit engem is zavarna, tudhatna, hogy nem kell hazudni mert ugy is orulnek neki, ha csak valami olcsobb anyag es nem gyemant. De lehet tenyleg neki is azt mondtak.
2017. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
41%
Az alapján amit utoljára hozzatettel nekem úgy tűnik nem a.poenos lesz az igaz.Foleg ha csak akkor ilyen,ha rilad van szo.
2017. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
6%
Nem igaz hogy egyeseknek semmi nem elég... basszus kaptál tőle egy gyűrűt, és ahelyett hogy örülnél ennek azon pörögsz hogy milyen a kő benne, és mikor mentek a Maldív szigetekre...Ha utazni akarsz szépen menj el, keresd meg az utazás és az egyéb költségek árát a saját kezeddel, és hívd el őt Te egy welness hétvégére... Hidd el, így jobban is fogod értékelni az utazást, és viszonozhatod a gyűrűt is...
2017. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Utolso, ez mar megtörtent, en viszont ilyen kaliberu dolgot meg nem kaptam tole. En ha rola van szo nem sajnalom semmire, pedig nem vagyok gazdagabb.
2017. márc. 1. 11:03
 10/67 A kérdező kommentje:
Es nem azon porgok hogy milyen a ko, de ha megmondja az igazat akkor is ugyanugy orulok, igy viszont megiscsak hazudott :/
2017. márc. 1. 11:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!