Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott?

Figyelt kérdés
A baratomtol akivel majdnem 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut valentin napra amire azt mondta h vigyazzak mert draga volt es gyemant, de kiderult hogy egy ezustgyuru cirkoniaval. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Tudom hogy van penze, nem arrol van szo hogy szegeny, ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga. Nemtudom miert csinalta, ti mit tennetek?

2017. márc. 1. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%

28# Te is csak a TV-ben latod masok kapcsolatait gondolom, nem a valosagban. Egy ilyen not sem ismerek, aki ki akarna zsakmanyolni a masikat. Ha valaki joval tobbet keres, akkor teljesen jogos, hogy nagyobb aranyban fizessen egy draga nyaralast pl, de nem kell az egeszet.

Masreszt ugy irtok neha, mintha ez csak a nonek lenne jo, hogy elmennek nyaralni, elarulom, a ferfiak ugyanugy szeretnek egy meleg tengerparton lazulni 1-2 hetet, tehat nem tesznek oriasi szivesseget a nonek azzal, hogy elmennek pihenni egy kicsit.

2017. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
100%

vegyen akkor ezüst gyűrűt, kit érdekel?

de minek kamuzik? vajon nem tűnik fel, mikor befeketedik a gyűrű, hogy nem arany?


és ha valaki együttél, akkor közös a kassza, és nem az van, hogy akkor aki kevesebbet keres az nem nyaral

2017. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
0%

#32


Jó, de akkor igazából azé a végső döntés aki fizet...

2017. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%

neked sem volt még tartós kapcsolatod, meg nem éltél mással az is fix.

szted az van, hogy aki többet keres, majd eldönti hova mennek meg mit esznek? :D

2017. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
0%

#34


Helyette döntsön az aki nem fizet semmit? Gondolj már bele. X hónapokig gyűjt egy Moszkvai utazásra, Y aki meg nem, közli vele, hogy most márpedig a horvát tengepartra megyünk és X fizesse csak azt, nem pedig arra fizessen amire eredetileg gyűjtögetett...

2017. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
0%

#34


És ennek vége az lesz, hogy X fizet és X nem is érzi jól magát igazán, mert utálja a tengerparti unatkozós nyaralást, sokkal szívesebben ment volna múzeumokba valamelyik történelmi városban (itt most pl. Moszkva). És ki nyer? Y. Nem fizet semmit, az történt amit ő akart, és még igazat is adtok neki.

2017. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
100%
35# Tudod ez altalaban ugy nez ki, hogy X es Y megbeszelik elore, hogy hova mennek nyaralni es arra kezdenek el gyujteni, nem pedig az egyik titokban gyujt valamire, majd a masik kozli, hogy neki masra kell a penz :DDDD Ha eltero elkepzeleseik vannak, akkor meg megegyeznek, es nem az alapjan, ki tett bele tobb penzt. Meg nem csak egyszer lehet az eletben nyaralni menni, mennek elobb ide, aztan oda. Bonyolult, mi?
2017. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
0%

#37


Hát ez az, viszont én most arra gondolok, mikor egyedül az egyik fél fizet és a másik szabja meg, hogy hová...


Egész pontosan így zajlik


1.Y nekiáll előadni hogy ő mit akar (ingyen elmenni valahová a másik pénzén)

2.X nem szeretne oda menni

3.Y nekiáll kicsinyes dolgokhoz folyamodni, mint érzelmi zsarolás, maipuláció

4.A végén úgyis az lesz amit Y akar, X meg fizet

5.Kötelező a végén X-nek is jó pofát vágni hozzá

6.Y jót röhög és tervezi a következő utat X kontójára

2017. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
38# Igen, ez az ami a valosagban nem letezik, vagy 1000 kapcsolatbol egyben fordul elo.
2017. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
0%

#37


Lehet, persze, csak az a tipikus "tengerparti homokban héderező" nyaralás mindig is dögunalom lesz. A nyaralásban pont az a jó, hogy új dolgokat láthatsz, eljuthatsz történelmi helyekre, várakba, múzeumokba, gyógyfürdőkbe, szafarira, síelni egyet stb.


Tengerpart meg szép látvány, de ennyi. Én már a Balatont is untam kiskoromban. Mit lehet ott csinálni? Fürödni, homozgatni, napozni... Elképzelni nem tudok unalmasabbat.

2017. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!