Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott?

Figyelt kérdés
A baratomtol akivel majdnem 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut valentin napra amire azt mondta h vigyazzak mert draga volt es gyemant, de kiderult hogy egy ezustgyuru cirkoniaval. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Tudom hogy van penze, nem arrol van szo hogy szegeny, ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga. Nemtudom miert csinalta, ti mit tennetek?

2017. márc. 1. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
0%
Ezert mondtam én arra a kérdésre h mi alapjan valasztotok part,hogy én érzet alapján.Mert most mit szamit a pénz a motiváció,ha penz nem az övé,nincs gyémántgyűrű,kiderül hogy hazudim is,motiváció ami.olyan jol hangzik meg akar el is múlhat.
2017. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
*érzés érzet helyett
2017. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
0%
De igaziból itt tenyleg a hazugsag a lenyeg.A tobbi itt most nem számít.Amugy lehet csak teged vizsgztat mert valahonnan kiderült számodra h nem gyemant...Igaz?Es most azt varja mikor vonod kérdőre.Szoval lehet inkabb maradj csöndbe,aztán 2 het múlva megkapod a gyémántot.Ez a jótanácsom.Csak mert a gazdagok néha vizsgaztatnak masokat,mondjuk ez nem csak a gazdagojra jellemző.Ne kérdezz ra szerintem
2017. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
2%

#13


Azért kíváncsi lennék, ha valaki őszintén megmondja, hogy "eez egy gagyi bizsu szar, de csak erre van pénzem" akkor vajon aznap vagy másnap hagyják el... Nem mindneki rohangál milliókkal a bőre alatt, hogy gyémánt meg arany meg titániumplatina...


(Nem a kérdező esete, hanem általánosságában)

2017. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
Altalanossagban senki nem hagyna el a parjat azert, ha kapna egy bizsut tole, lol. Maximum az, aki mar eleve ugy jott ossze a parjaval, hogy na, itt egy milliomos, doljenek a draga ajandekok :D De altalaban az ember tisztaban van a masik anyagi helyzetevel es nem var tole azon feluli ajandekokat. Magamnak is bizsu ekszereket veszek altalaban, foleg hogy a hetkoznapi oltozekeimhez jobban illenek, mint a dragabbak, utobbibol 1-2 eleg, ha valami esemenyre jobban ki kell oltozni.
2017. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
3%

#15


De amúgy olyan rossz érzés, ha csak gagyira van pénz, az ember szívesen adna jót, csak hát mikor 800 ezertől indul minden akkor kicsit gond van, mert az még jó esetben is 2,5 havi netto fizetés.

2017. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
0%
#14 én nem szamitok gyémántra nem is fogok kapni.De ha kapnék se kellene.Sajnalm h nem értelmezed amit írtam.Nekem mindegy,ha autot de az se erdekel ha kiskutyát ad az aki iránt nem erzek.semmit.A valaszomból eleg rossz kovetkezetetst vagy kepes levonni.A hazugság akkor is hazugság.De a.kerdezo meg valahogy rajott a hazugságra...Olvasd el ujra amit irtam.De amúgy azt gondolsz rólam amit csak szeretnel.
2017. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem annyitol indul minden :D Egy Swarovski ami kb felso kozepkategoria, kb mindenkinek belefer egyszer-ketszer aki nem melyszegenysegben el. Tehat pl egy szulinapra boven lehet felretenni 1-2-3 honap alatt ra.
2017. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
*#13-as voltam
2017. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
17 es 19 volt a #13-as.
2017. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!