Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott?

Figyelt kérdés
A baratomtol akivel majdnem 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut valentin napra amire azt mondta h vigyazzak mert draga volt es gyemant, de kiderult hogy egy ezustgyuru cirkoniaval. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Tudom hogy van penze, nem arrol van szo hogy szegeny, ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga. Nemtudom miert csinalta, ti mit tennetek?

2017. márc. 1. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Sose tudni rájössz e....Nem tapsolt itt senki senkinek,de nem fogod fel.Kár magyarázni barmit is.
2017. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
#44 pont, hogy tapsolt ehhez a mentalitáshoz. Igaz személyeskedve írta, de ha általános kijelentésként nézzük akkor ez bizony a kihasználó fél megtapsolása volt.
2017. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég prosztó dolog ilyen kísérőszöveggel átadni egy gyűrűt, hogy vigyázz rá, mert drága volt....

A hazugság meg nem tudom, hogy fér bele egy kapcsolatba?

2017. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
52# Sztem nem tapsolt neki.Pont azt mondta hogy ha anyagias pi...csa valaki, akkor ne csodálkozz ha majd megszívja.Viszont ha te vagy az a fél, aki anyagias pi..csát szakítottál a virágok közül,és csak a penzedre utazik,akkor 2 lehetőséged van,eltűröd vagy hulye módon viseled.Ha h...lye mód viseled az a.Te bajod lesz.A kérdéssel kapcsolatban amugy már kifejtettem Úgyhogy az áll.
2017. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
0%

#54


Én nem is magamra gondolok, én kikerülöm az ilyet, de mi van azokkal akik nem? Őket ki védi meg ettől? Ha pedig senki és szépen elterjed ez, akkor végül mindenki ezt fogja csinálni, mert "ez egy jól tejelő dolog". Már most rengetegen ilyenek, párat személyesen ismerek - zabigyereket szült aztán a gyerekre hivatkozva MINDENT kizsarol az apától úgy, hogy ő semmit nem csinál és mindezért még dicsérik is a rokonai. A többiek meg cinkos összekacsintás keretében "ügyes volt!"... Senki nem mondja ki az igazat, hogy tulajdonképpen elment k***ának, csak minimálisan ügyesebben mint a lakásos prostik. De ezért nem kellene, hogy dicséret járjon, éppen ellenkezőleg, ezt társadalmilag el kellene ítélni.

2017. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:

#55


Sőt, továbbmegyek, a rokonság az apa jóvoltából kerülnek jó pozíciókba/kapnak meg jó munkákat és élnek ebből. Ez nem dicséretes, hanem undorító. Politikai síkon meg főleg ez megy, a mindenkori miniszterelnök rokonai, baráti mindig "jól járnak" és ezt elvileg megtapsolni, hogy "milyen ügyesek!" De a szálak már a "Rokonok" című Móricz-regényig visszamutatnak, az urambátyámozás már akkor divat volt.


Ez a jövő, ez a világ? Legyél gátlástalan, taposs át mindenkin, használd ki, húzd le, tekints mindenkit eszköznek, gyorsan semmisítsd meg a riválist stb.?

2017. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Esetleg megvedik magukat az emberek. Vagy ez nem jatszik? Ha latom, hogy valakit lehuznak, o meg hagyja, akkor eroszakkal rangassam ki a kapcsolatbol, vagy mi? :D
2017. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

#57


Azt nem, de hogy tudsz leülni és mosolyogni arra akiről látod-tudod, hogy kihasználja a másikat? És jópofáskodni vele? Én az ilyennel nem tudom még tettetni sem, hogy kedvelem, mert egy képmutató hazugság lenne.

2017. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
54-55# Az mások problémái.Miért kéne a nyakamba venni minden butus baját??Ha átbassz..aák átbassz.ák,engem sem simogat senki rendszerint hogy jaj had segítsek mert most érzettekeg,kihasználták,atvertek atb..De persze ha neked ehhez van türelmed, akkor vedd a nyakadba a szemét gazdagokat meg azokat is akik őket atverik.Nem,eleg a saját es .kozeli hozzátartozóid baja?
2017. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
*sértegettek
2017. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!