Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott?

Figyelt kérdés
A baratomtol akivel majdnem 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut valentin napra amire azt mondta h vigyazzak mert draga volt es gyemant, de kiderult hogy egy ezustgyuru cirkoniaval. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Tudom hogy van penze, nem arrol van szo hogy szegeny, ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga. Nemtudom miert csinalta, ti mit tennetek?

2017. márc. 1. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon megharagudnék, ha ilyen hazugságon kapnám a párom. Nem csípem, ha hülyének néznek. És nem kell ékszerésznek lenni, hogy valaki megállapítsa a különbséget gyémánt meg cirkónia közt.

Ha nincs rá pénze, vagy csak simán nem akar annyit költeni, akkor ne vegyen, ennyi. Ha nincs semmi alkalom, csak úgy meglepné a párját akkor vegyen egy tábla csokit vagy egy szál virágot. Tudom, hogy a sok nőgyülölő kisfiúcska ezt nem tudja, ezért most elmondom, ez az amivel a nőket le lehet venni a lábukról, apró figyelmességekkel. A hazugságokkal maximum pillanatnyi elégedettséget lehet elérni, de egy idő után úgyis borul a bili.

2017. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:

40# Neked unalmas, de biztos azert vannak mindig tomve a tengerpartok nyaron, mert masok is csak unatkozni jarnak oda :D

Paromek rendszeresen jartak elottem is a Balatonra haverokkal minden nyaron, foleg sracok, tavaly is voltunk, iden is megyunk, szoval mielott rakezdenel, hogy persze, azert mennek mert a csajok elrangatjak a parjukat, nem, a ferfiak is elvezik. Pont azert, mert evkozben epp eleg inger es stressz eri az embert, ha nyaralni megy, lazulni akar, nem maszkalni meg tanulni. Sot, a wellness hetveget is a parom hozta fel eloszor, hogy elmenne kipihenni a hetkoznapis stresszt egy hosszuhetvegere. Jo dolog a varosnezes is, bar azt en inkabb egy kellemes tavaszi heten tudom elkepzelni, akarna a fene 40 fokban a varost jarni.

2017. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
#40 Ki hogyan szeret nyaralni.Te úgy ahogy leírtad más meg a tengerparton heverészni.Nem.mindenki úgy tölti a szabiját ahogy neki a legelvezetesebb?
2017. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
55% ne vergődj már. Ha nem akarsz tengerpartra menni, akkor olyan nőt keress, aki szintén nem akar tengerpartra menni. Egyébként tényleg érdekel, mi él az ilyen hozzád hasonló pasik fejében? NEM kötelező párkapcsolatban élni. Ha kifogtál egy anyagias pitsát, az szar ügy, de óriási mázlid van, hiszen minden következmény nélkül szakíthatsz vele, abban a pillanatban amikor ez kiderült. Ha meg nem szakítasz, hanem barom módjára tejelsz, az nehogy már a nők hibája legyen, ott egyedül te vagy a marha.
2017. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
0%

#44


Pont ez az ami zavaró, hogy kis túlzással megtapsolod azt aki kihasználja a másikat. Ez az amit nem kellene, pantheont emelni az ilyesminek...


Engem nem fognak így kihasználni, főleg, mert én csak oda megyek ahová akarok, vagy ami érdekesnek tűnik, kivéve ha a másiknak régi álma/vágya valahová elmenni, mert akkor oda.


DE attól még zavaró, hogy másokat kihasználnak, és ez még hagyján, még meg is tapsoljátok őket, hogy "szép volt!"

2017. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hogy az értő olvasással vannak gondjaid. Így már világos...
2017. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
0%

#46


Komoly érvek...

2017. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj amikor IQ betyárok osztogatnak tanácsot akik valójában csak szidni jonnek fel valakit
2017. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Es nem a 46# voltam mieloőtt le akarnád szakítani a fejet
2017. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
0%

#49


Nehéz is lett volna összekeverni, mivel eltérő a százalékotok...


Úgy tűnik a világ meg ilyen. Tapsolunk a bűnözőknek, ügyeskedőknek, csalóknak, másokat kihasználóknak és kiröhögjük aki nem ilyen. Ideje lenne már egy újabb világégésnek, mert nagyon rossz irányba menetel a világ.

2017. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!