Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott?

Figyelt kérdés
A baratomtol akivel majdnem 1 eve egyutt vagyunk es lassan a hazassagot tervezgetjuk, kaptam egy gyurut valentin napra amire azt mondta h vigyazzak mert draga volt es gyemant, de kiderult hogy egy ezustgyuru cirkoniaval. Nem az a problemam hogy nem gyemant nekem egyaltalan nem szamit az erteke ha tole kapom, meg nem is eljegyzesi gyurunek szanta. Csak nem ertem mert nem az igazat mondta. Tudom hogy van penze, nem arrol van szo hogy szegeny, ha valami megtetszik neki megveszi akarmilyen draga. Nemtudom miert csinalta, ti mit tennetek?

2017. márc. 1. 10:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! Írhatjátok, hogy anyagias a csaj, de szerintem nem az a baja, hogy nem kapott gyémántot.

Ha én ezüstöt kapnék, de azt mondaná a pasi, hogy ez gyémánt, akkor az azért esne rosszul, mert felvágásnak hatna, és nem ismerne annyira, hogy tudja: nekem nem a gyűrű értéke vagy anyaga számít. Eljegyzési gyűrűnek, amit jobb esetben csak egyszer kap meg az ember, örülnék azért, ha valamilyen időtállóbb, különlegesebb példányt kapnék, egyébként egy bizsu vagy egy fa ékszer is pont olyan boldoggá tud tenni.

Az viszont furcsa, hogy mindenre sokat költ csak rád nem, bár még egy éve sem vagytok együtt, ez változHAT, ha komolyodik a kapcsolat. Még furcsábbá teszi a helyzetet, hogy valamiért meg is próbálja eltitkolni előtted, hogy kevésbé értékes pénzügyileg a gyűrű.


Amúgy minden rendben köztetek, mindne mást meg tudtok beszélni?


21/L

2017. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
0%

A leírás alapján óriási gondok vannak a kapcsolatotok alapjaival is. Ugyanis te nem (csak) a hazugságot, hanem magát a "van pénze, miért nem gyémánt?" dolgot is hánytorgatod, vagyis lehetséges, hogy nem ok nélkül hazudta a szerencsétlen marha gyémántnak a gyűrűt...


Szóval ez alapján én nem merek véleményt nyilvánítani egyik oldalon sem.

2017. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 Szergej55 ***** válasza:
Mi lenne, ha nem velünk próbálnád ezt megbeszélni?
2017. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:

honnan tudtad meg hogy nem az?

megmondtad neki?


igazából az a bajod, hogy rád nem költ de magára igen? így akartok házasodni?

2017. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
4%

#18


Sajnos az általad írt "márka" már inkább a gagyi kategória, az a tipikus "kamu minőség".

2017. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
0%

#24



Ja, kötelező lenne a fizetése 75%-át a nőre költeni. Ez alapszabály.

2017. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
91%

+26os nem alapszabály

de ha egy közös utazásra sajnálja a pénzt, de magának megvesz mindent, ami tetszik, abból nem lesz tartós kapcs.

2017. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
0%

#27


De abból sem, mikor a csóróbb elkezdi kihasználni a pénzesebbet. Kizsarol, kiharcol magának mindent, főleg amire önerejéből nem telne. És akkor aztán távol-keleti vakáció meg minden, mert ha nem akkor duzzogás. És a fizetés természetesen 100%-0% arányban történjen, mert a gazdagnak kötelező a szegényebbnek mindent megadni. Csak, ha ez így van, akkor kérdem én, ez hol egyenlő? Hogy lesz ez egyenlő teherviselés?

2017. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%

fúúú neked nagy bajod van.

ki mondta, hogy fizesse az egészet?

jobb, hogy kamuzik, hogy gyémánt, mikor azért erős különbség van a cirkónia meg a gyémánt között

egy fehérarany gyűrű meg kb 30e, szóval nem egy nagy összeg

2017. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
0%

#29


Jó, a normálisabbaknak elég az is, nem rikácsolnak miatta később, hogy "bezzeg a többi nőnek drágább gyűrűt vett a vállalkozó-maffioso férje"

2017. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!