Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy nem védett meg?

Figyelt kérdés

A múlt héten elmentem a barátommal egy nagy családi vacsira. Kb. 30an voltunk, család, barátok, mindenki.

Korlátlan volt az italfogyasztás, amit többen ki is használtak, köztük a barátom is. Ahogy ültünk az asztalnál az egyik időseb pasi elkezdett játszani a hajammal, majd mellém ült, és részegen elkezdte magyarázni, hogy neki 2 diplomája van, gazdag és vele legyek ne a barátommal, mivel új vagyok a társaságvan, nem osztottam ki, a felesége vette észre es hívta tôlem el.

Mikor indultunk haza, az étterem ajtaja elôtt cigizett a társaság egy része, és 2 férfi ott is rákezdett erre az "jajj de szexi vagy" kezdetû dologra.

Szörnyen rosszul esett, hogy letárgyiasítanak, tulajdonképpen egy lyukként kezelnek és ezt a barátom nem bánja.

Mikor kettesben maradtunk és elmondtam neki, azt mondta túl reagálom és ez igenis vicces. Abban szerencsére megegyeztünk, hogy legközelebb megvéd, mielôtt én védeném meg magamat.


Elbizonytalanodtam viszont, nem tudom mennyire eshet rosszul ez a tárgyiasítás. Mint utólag kiderült, közölték vele, hogy vigyázzon rám, mert "ennél nagyobb mellû lányt úgysem talál".


A barátom 23 éves, én vagyok az elsô barátnôje, 5 hónapja járunk.

Én 24 vagyok.


2017. márc. 1. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Lol, en azonnal otthagynek egy ilyen szexista barmot, aki szerint ez vicces, meg nem allitja le az undorito perverz venembert ha ramnyomul. Velem is volt mar olyan, hogy valaki a kelletenel jobban belemaszott az "auramba", a baratom egy pillanaton belul mellettem termett es kozolte a sraccal, hogy le lehet allni.

Egy gyoker a pasid.

2017. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez igy nem eppen lovagias. Baratod nagyon rosszul kezelte ezt a helyzetet.

Ha nem akart csaladi botranyba keverni,aminek te allnal a közeppontjaba, akkor is meg tudta volna oldani valamilyen vicces közbeszolassal, anelkül, hogy megszegyenitette volna rokonat, de egyertelmüen tudtara adva, hogy atlepett egy hatart!


Az mar elgondolkodtatna, ha nem egy ilyen fekete barany van a csaladban, hanem a jelek szerint meglehetösen különbözik az altalanos ertekrend, különösen a nök iranti tisztelet, a tiedtöl. Nem tudhatom, hogy parodat ez milyen mertekben befolyasolta, de az, hogy egyaltalan nem reagalt, szerintem szamara is megalazo.


Nem igazan tudok elkepzelni mentseget, amiert nem vedett meg baratod. Ha az a magyarazat, hogy tul sokat ivott, akkor ez sem igazan helyes, ha közben megfeledkezik rolad. Vicces meg akkor valami, ha minden erintett tud ezen nevetni! Eleg beteg es fekete tud lenni az en humorerzekem is, de a törtenteket egyszerüen otrombanak tartom. Ettöl függetlenül a helyedben mindenkeppen szova tennem azt, hogy ö ezt hogy latja. Mit lat benned es a nökben generell? Csupan azert szandekozik a jövöben kiallni melletted, mert teged zavart ez a helyzet?

2017. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a barátod nem kezeli elég határozottan ezt a dolgot. Biztosan a béke érdekében, meg nehogy a családja megharagudjon, stb.

Megmondom őszintén, régebben én is ilyen voltam. Megértettem a páromat, ugyanakkor nem tudtam sehogy szembeszállni az ilyen családtagokkal akik bántották őt bármilyen szinten.

Pedig kell!!! Erre 30-x évesen rájöttem, illetve lettem annyira érett hogy meg tudjam tenni.

A párodnak is rá kell(ene) jönnie hogy semmi de semmi rossz nem történik ha kiáll melletted.

És egyáltalán nem az lesz a következmény hogy az illető megsértődik rá. Nem! Tudod mi? Tisztelni fogják, illetve tiszteletben fogják tartani az ő elvárásait, határait, Téged, stb.

Ha meg mégis megsértődik az illető, az egyedül az ő dolga, nem a tiéd, nem a párodé.

És itt egyáltalán nem kell agresszív kiállásra gondolni, lehet lazán, udvariasan vagy akár viccesen is kezelni.


Jajj de jó lenne ha erre rájönne a párod, és nem sok-sok súrlódás után jutna el idáig, mint ahogy én...

2017. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Jogosan akadtál ki. Ha a nője vagy, védjen meg bárkitől.
2017. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, én itt elgondolkoznék, hogy vele maradjak-e. Nekem rohadtul nem kellene egy kisfiú, aki lazán elnézi - sőt, magában nevet rajta -, hogy a piás akárkije szimpla lyuknak néz.

Kérdező, csak most szólok, hogy ez nem fog megváltozni, a párod továbbra sem fog megvédeni, a családjával szemben, legalábbis.


Nekem is volt ilyen szituációban részem, a családom röhögve elnézte, hogy a pasas nyúlkál, meg ilyesmi, a párom meg 1000km-ről szét tudta volna szedni, mikor elmeséltem neki.

De ő megvéd, akárkivel szembe menne értem, és én is őérte, szóval nálunk ez nem problémaforrás.


Egyébként meg miért nem küldted el fennhangon az anyjába? Kit érdekel, ha esetleg csúnyán néznek rád, de legalább nem éreznéd megalázva magad.

2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Jogosan. Az én tapasztalataim szerint még haverok vagy idegenek is megvédik az ember lányát ilyen helyzetben, nemhogy a pasija.
2017. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sztem ez a tapasztalatlanságának köszönhető,nem jól kezelte.

Bár igaziból alapból fel kéne támadnia benne az osztonnek,hogy legalább beszóljon,meg akkor is ha "ismerősök".Nekem is rosszul esne.:(

2017. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kinek vicces az, ha rámásznak a nőjére?!

Hülye ez a srác.


21/L

2017. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.
2017. márc. 2. 02:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat ha még tudta hogy az a pasi komolytalan és csak viccelődik akkor is megkellett volna védenie vagy elküldeni a pasit!Ez a normàlis !Elgondolkodnék azon hogy folytassam a kapcsolatot a pasival!
2017. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!