Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy nem védett meg?

Figyelt kérdés

A múlt héten elmentem a barátommal egy nagy családi vacsira. Kb. 30an voltunk, család, barátok, mindenki.

Korlátlan volt az italfogyasztás, amit többen ki is használtak, köztük a barátom is. Ahogy ültünk az asztalnál az egyik időseb pasi elkezdett játszani a hajammal, majd mellém ült, és részegen elkezdte magyarázni, hogy neki 2 diplomája van, gazdag és vele legyek ne a barátommal, mivel új vagyok a társaságvan, nem osztottam ki, a felesége vette észre es hívta tôlem el.

Mikor indultunk haza, az étterem ajtaja elôtt cigizett a társaság egy része, és 2 férfi ott is rákezdett erre az "jajj de szexi vagy" kezdetû dologra.

Szörnyen rosszul esett, hogy letárgyiasítanak, tulajdonképpen egy lyukként kezelnek és ezt a barátom nem bánja.

Mikor kettesben maradtunk és elmondtam neki, azt mondta túl reagálom és ez igenis vicces. Abban szerencsére megegyeztünk, hogy legközelebb megvéd, mielôtt én védeném meg magamat.


Elbizonytalanodtam viszont, nem tudom mennyire eshet rosszul ez a tárgyiasítás. Mint utólag kiderült, közölték vele, hogy vigyázzon rám, mert "ennél nagyobb mellû lányt úgysem talál".


A barátom 23 éves, én vagyok az elsô barátnôje, 5 hónapja járunk.

Én 24 vagyok.


2017. márc. 1. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hatalmas arc lehet az a részeg fickó!XD
2017. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!