Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünettartás/tehetetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Szünettartás/tehetetlenség barátnőm részéről. Mit lehetne tenni, mit gondoltok? Ha kérdeztek írok még dolgokat!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy több mint 2 éves párkapcsolatban vagyok jelenleg, egy olyan lánnyal aki közvetlen szomszédom, egy suliba járunk (ő 18, ÉN 19 éves). Most ahogy megbántottam egy kicsit (tényleg nem nagyon, meg hülyeségnek szántam ami neki nem úgy jött le), magába fordult nem beszéltünk hétvégén. Kedden mondta, hogy vége aztán az exe is elkezdett beszélni vele, de mielőtt ténylegesen szakítottunk volna, mondta, hogy még nem meg megbeszéltünk pár dolgot. Aztán még aznap el mentük sétálni, eleinte se puszi se kézfogás se semmi, haza felé már átkarolt (kedd). Szerdán mondta, hogy oké oké... próbálljuk meg. Tegnap átmentem hozzá (csütörtök) és ott sírt nagyon, nem tudja mit akar, idő kell neki az állítása szerint. Írtam neki egy lvelet amiben megírtam, hogy akár az életemet is odaadnám érte.Mikor jöttem haza a kapuban elkezdtünk csókolózni, ma meg azt mondta, hogy most sokat kell gondolkodnia, neki ez így perpilll nem megy... hadjak neki időt.... Szerintetek mi lesz ebből? Ráírt az exe akivel 3 éve 5 hónapot volt együtt....

2017. márc. 3. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Azt javaslom, hogy vegyél vissza és ne keressed egy ideig. Egy normális párkapcsolat lényege a kölcsönösség, hogy mindkét fél fontosnak érzi a kapcsolatukat és tesz azért,hogy minél tovább fennmaradjon. Most a barátnőd időt kért, gondolkodnia kell, tiszteld meg azzal, hogy hagyod gondolkodni. De részéről viszont tiszteletlenség Veled szemben ha ezt sokáig húzza, bizonytalanságban tart Téged, mondjuk 1 hét várakozás még belefér szerintem, de több biztosan nem. Még valami....ha úgy dönt hogy Te vagy a nyerő és szól hogy mostantól jöhetsz mint a talajvíz....a helyedben nem tenném. Nem neked kell ezek után bizonyítanod hogy komolyan gondolod, hanem neki. Ne hagyjad, hogy a kapcsolatotok átmenjen egyfajta rajongásba,mert onnan nincs visszaút......ahogy mondani szokták megszákolt halat már nem kell etetni. Ha fontos vagy számára akkor Ő is teperni fog,keresi a társaságod, ha nem, akkor tök felesleges folytatni.

39F

2017. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! az utolsó kommentelőnek! Ez sokat segített!
2017. márc. 3. 21:03
 13/16 anonim ***** válasza:

A lányban gyűltek a sérelmek, és most kitört mint a vulkán. Apró dolgok ezek, de sok kicsi sokra megy. Valószínűleg érzékeny a lány, tehát legyél vele tapintatos, ha úgy dönt, hogy veled szeretne lenni. Ha tényleg szereted, akkor nem engeded elmenni, hanem küzdesz érte, amíg egy kicsike esély is van.

Egyébként én ugyanilyen mentalitású lány vagyok. (Sokáig lenyelek dolgokat, aztán egyszercsak kitör belőlem a dolog.) Valóban nagyon sértő, ha valaki azzal viccelődik, hogy biztosan megjött, meg ilyesmik. Én is voltam ilyen helyzetben, de végül adtam esélyt a fiúnak, és a mai napig együtt vagyunk.

2017. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megrpóbálom
2017. márc. 4. 10:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye ribi. A szünet annyit jelent hogy vacilál hogy te vagy az exe. Gyáva nyomorék. Ilyen miatt ne bánkódj, nem érdemli meg
2017. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem.... nem az.... 7 éve ismerem 2éve 1 hónapja járunk :) nem olyan mint a mai tinik. Ő ez a konzervatív fajta
2017. márc. 4. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!