Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megjegyeznétek a szellentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megjegyeznétek a szellentést egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, még nem lakunk együtt.

Én kerülöm, hogy előtte elengedjem magam, mindig kimentem, ha kellett (szégyenlős vagyok, családtagok előtt sem megy), őt sem hallottam még soha, bár néha megcsapott a szag mikor pl. a szoba másik felén tévézett, de inkább úgy tettem, mintha tudomást sem vennék róla, hisz mindenki szokott szellenteni.

Tegnap este lefeküdtünk 10-kor aludni, mert ma korán kelt. Én nem voltam még álmos, de próbáltam elaludni és annyira nem mozgolódni, hogy ő aludhasson, így azt hihette, hogy alszom. Kb. 1,5 órán keresztül 5-10 percenként hallottam egy-egy nagyobb durranást a takaró alól, majd néhány másodpercen belül förtelmesen büdös záptojásszag csapott meg, elviselhetetlen szaga volt, de tényleg az a kegyetlen büdös, szinte marta a légcsövemet. Nem álmában történt, mert ma mondta, hogy nagyon nehezen aludt el tegnap, gondolom azért mert így eregetni, mert azt gondolta, hogy én alszom, de én meg a néhány percenként megcsapó bűztől nem tudtam elaludni, mert amint valamennyire elszállt a szag, jött a következő adag.

Gondolkoztam, hogy mit tegyek, elkezdjek-e mocorogni, hátha visszafogja magát, ha észleli, hogy még nem alszom, esetleg konkrétan mondjam meg neki, hogy fogja vissza magát, mert felfordul a gyomrom, végül úgy tettem, mintha épp felébrednék és kimentem a mosdóba pisilni, utána szerencsére abbahagyta, így el tudtam aludni, hogy alábbhagyott a gáztámadás, de még reggel is olyan szag volt a szobában, mintha éjjel megtámadtak volna a 2 évvel ezelőtti húsvétit tojásokkal.


Tudom, egy kapcsolatban van ilyen :D Csak hát alig tudtam elaludni, mert valóban irtózatos szaga volt. Ti mit tettetek volna a helyemben? Esetleg legközelebb ha ilyen történik mit tanácsoltok? :D


23/N


2017. márc. 6. 13:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kinyitottam volna az ablakot. Ez túl logikus lépés? XD


Én párom is fingik néha vegyi fegyvert, kinyitom az ablakot, ő meg max mondja röhögve, hogy bocs.


Az ilyen vegyi fegyver fingot nem jó bent tartani, fáj a hasad tőle...

2017. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsésebb alkatok amúgy halkan finganak és senkinek nem tűnik fel.
2017. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Így utólag én is viccesnek találom, de sajnos ott és akkor nem volt az :) Azért is írtam ki ide, mert a barátnőimtől nem mernék tanácsot kérni ez ügyben, de még elmesélni sem, hisz nem illik szerintem az ilyet kiteregetni, főleg nem emiatt kinevetni a másikat a háta mögött. Bár kicsit tartok tőle, hogyha legközelebb meglátom a páromat akaratlanul is kitör rajtam a nevetés.
2017. márc. 6. 14:18
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
Zavarnám ki a francba. Majd egész éjszaka a holland kemencében pácolódom, beszívja a bőröm meg minden. Undorító.
2017. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jutott eszembe, hogy van az a mondás, hogy egy pár két tagja akkor bízik meg egymásban 100%-ig, amikor mernek egymás előtt szellenteni.


Lehet, hogy van valami ebben, de én még a szüleim, rokonaim előtt sem szoktam, szóval... :D A párom nem fogja vissza magát előttem, de már a kezdetek óta így van. Szerencsére így még nem jártam, mit ti, kívülről szemlélve nagyon vicces, én is jókat nevettem. :) Viszont elhiszem, hogy zavaró, nyilván én sem tudnék így aludni. A megjegyzésedből szerintem észrevette, hogy te is ébren voltál. Meg szerintem ha az ember alszik is, akkor is képes lenne felébredni a "rózsaillatra".

2017. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nyilván nem jó megoldás az sem, ha perceként kellene kimennie pisilést álcázva, de nem tudom elképzelni, hogy ő nem érezte azt a szagot, bár lehet, hogy már megszokta és fel sem tűnik neki, nem tudom :D Nem is kellett volna a wc-ig mennie, azzal is beértem volna ha csak ablakot nyit és/vagy odaáll alá majd ott eregeti a borzait. Esetleg kimegy az előtérbe, kiengedi ott, legyint párat, hogy a szag ne jöjjön vele, majd visszajön.

Az is igaz, hogy az ilyen szagosat nem szabad benntartani, na de 1,5 órán át elgázosítani a másikat szerintem kicsit durva. Csoda, hogy nem haltam meg szén-dioxid mérgezésben :D

2017. márc. 6. 14:34
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy viccet félre téve, hogy táplálkozik? Mert azért az nem normális, hogy minden fingjával ölni lehetne (most a volt lakótárs sztorijából kiindulva).
2017. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Röhögésemben befingtam most én is :DDDDDD Sírok :D:D:D Ez hatalmas.
2017. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Átlagos kajákkal, azért odafigyel, hogy normális összetevői legyenek. Például hétvégente ugyanazt esszük, múlt hétvégén szombaton lekváros kalácsot, utána sült oldalast főtt krumplival és savanyúsággal, uborkával, vacsorára pedig kenyeret sajttal és sonkával és májkrémes kenyeret.

Vasárnap reggelre szintén lekváros kalácsot, utána két-két szelet pizzát, majd elmentünk egy cukrászdába, ott egy-egy szelet sütit, ezután ő megivott 1,5 doboz sört, vacsorára pedig olívabogyót ettünk virslivel (jobb fajta virslit vettünk, 8 szál 1000 forint körül volt). Ő evett hozzá mustárat is, lehet ez tett be..de ha eszembe jut az a szag még mindig fel tudom idézni és felfordul a gyomrom tőle.

2017. márc. 6. 16:47
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a glutén. Nekem nem mutatott ki a teszt glutén érzékenységet, és az orvos azt mondta, hogy próbáljam ki, hogy kerülöm a glutént mégis, mert ilyen is van.


Mikor ennyi péksütit, gabonát eszem, mint amit leírsz, konkrétan annyi fing van bennem, hogy mondom, kössenek rám kötelet, mint a reklámban, mert elszállok a francba.


Lefekvés előtt egy csésze - tényleg csak csésze - édeskömény tea. Nekem mindig beválik.

2017. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!