Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megjegyeznétek a szellentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megjegyeznétek a szellentést egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, még nem lakunk együtt.

Én kerülöm, hogy előtte elengedjem magam, mindig kimentem, ha kellett (szégyenlős vagyok, családtagok előtt sem megy), őt sem hallottam még soha, bár néha megcsapott a szag mikor pl. a szoba másik felén tévézett, de inkább úgy tettem, mintha tudomást sem vennék róla, hisz mindenki szokott szellenteni.

Tegnap este lefeküdtünk 10-kor aludni, mert ma korán kelt. Én nem voltam még álmos, de próbáltam elaludni és annyira nem mozgolódni, hogy ő aludhasson, így azt hihette, hogy alszom. Kb. 1,5 órán keresztül 5-10 percenként hallottam egy-egy nagyobb durranást a takaró alól, majd néhány másodpercen belül förtelmesen büdös záptojásszag csapott meg, elviselhetetlen szaga volt, de tényleg az a kegyetlen büdös, szinte marta a légcsövemet. Nem álmában történt, mert ma mondta, hogy nagyon nehezen aludt el tegnap, gondolom azért mert így eregetni, mert azt gondolta, hogy én alszom, de én meg a néhány percenként megcsapó bűztől nem tudtam elaludni, mert amint valamennyire elszállt a szag, jött a következő adag.

Gondolkoztam, hogy mit tegyek, elkezdjek-e mocorogni, hátha visszafogja magát, ha észleli, hogy még nem alszom, esetleg konkrétan mondjam meg neki, hogy fogja vissza magát, mert felfordul a gyomrom, végül úgy tettem, mintha épp felébrednék és kimentem a mosdóba pisilni, utána szerencsére abbahagyta, így el tudtam aludni, hogy alábbhagyott a gáztámadás, de még reggel is olyan szag volt a szobában, mintha éjjel megtámadtak volna a 2 évvel ezelőtti húsvétit tojásokkal.


Tudom, egy kapcsolatban van ilyen :D Csak hát alig tudtam elaludni, mert valóban irtózatos szaga volt. Ti mit tettetek volna a helyemben? Esetleg legközelebb ha ilyen történik mit tanácsoltok? :D


23/N


2017. márc. 6. 13:41
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ezt leírtad. Ha esetleg megint "bevetés" lesz, akkor megemlítem neki a teát, hátha nála is beválik. Igazából a süti után mondta, hogy felfújta, de azt hittem csak jól lakott tőle, mert utána nem mutatkoztak "tünetek", csak este miután elaludtam. Lehet hogy direkt megvárta, hogy elaludjak és addig tartogatta.

Igazából még 2 éve nyáron volt hasonló, akkor már nem tudom mit ettünk, csak arra emlékszem, hogy mondta, hogy a hasmenés kerülgeti és elég sápadt is volt, akkor éjjel egy nagy recsegésre ébredtem és utána megcsapott a záptojásszag, de akkor elég álmos voltam, a fejemre húzzam a takarót és aludtam tovább.


Igazából attól félek, hogy eddig türtőztette magát, de most már "felszabadult" a társaságomban és ezentúl nehogy nyugodtan eregessen, mert akkor kiszaladok a világból, ha minden produktuma ennyire szagos. Néha mikor itt van és elmegyek fürdeni/wc-re/akárhova, addig ő itt marad a szobában, és sokszor hasonló, bár azért sokkal lágyabb záptojásszagra jövök be, lehet, hogy addig kiszellőztet.

Én arra is gondolok, hogy esetleg az emésztésével lehet gond.

2017. márc. 6. 17:49
 22/22 anonim ***** válasza:
64%
Spermájának is ilyen szörnyű íze, állaga van?
2017. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!