Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt megbosszulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megbosszulni a barátomnak?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk a barátommal, a legjobb barátnőmet akarta felszedni, csak neki ő nem tetszett. Így valahogy kizárásos alapon én maradtam neki.


Azzal a barátnőmmel már nem vagyok jóba, egyáltalán nem beszélünk, mert én egyéb dolgok miatt megharagudtam rá. De nagyon beképzelt, nagyon kihívóan viselkedik, kb minden 2. fiú rajong érte.


Már majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal és én tudom hogy neki még mindig nagyon tetszik, sőt már mástól hallottam is, hogy simán meg d**ná. És bármilyen kihívó képet tölt fel instagramra vagy facebookra, a barátom szinte az első aki likeolja. Ez nem is lenne baj csak tudom hogy a "volt"barátnőm mennyire megszállottja annak, hogy kinek tetszik, ki a "rajongója" és gondolom közben kiröhög engem hogy az én barátom őt folyton lájkolja.


Én már többször is szóvá tettem a barátomnak, hogy nekem ez rosszul esik, pláne azért mert az én képeimet sose lájkolja. De csak az a válasza, hogy ha akarna tőle valamit már lépett volna. (Később kiderült hogy egy időben irogatott neki) én meg már nem akarom többször mondani neki, mert nem akarom hogy úgy tűnjön hogy féltékeny vagyok rá.

Mégis nekem ez a helyzet nagyon megalázó. Más dolog hogyha egy idegen lány lenne, de pont a volt legjobb barátnőm akivel tudja hogy utáljuk egymást és tudja mekkora r***nc lett.

Mit kéne tennem hogy végre észrevegye hogy ez zavar? Tudom hogy ez csak internet, de én tudom hogy emögött több van, és a barátom kb csorgatja a nyálát a képeire.


Miután látom hogy lájkolja mindenét durcizok rá, de nem esik le neki. Volt hogy én is kihívó képet töltöttem fel, amit meg is szólt, de azt válaszoltam, hogy "pedig látom neked az ilyen q**vás képek tetszenek". De ebből se esett le neki. Elkezdtem én is likeolgatni a legjobb barátja képeit, de az se esett le neki.


Most már mi tévő legyek?


22/N


2017. márc. 7. 15:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Vagy igyekszel jól tölteni azt az időt, amit vele ad a sors, vagy lépsz. Te döntesz.


Kérdés, hogy elég jó-e a kapcsolatotk az elsőhöz (és persze hogy félretedd ezt a "jajjdeúgyisvégeleszegyszer"-félelmedet), vagy sem?


Sokszor, sokféleképp fog még ketyegni az a bizonyos óra, hidd el. Vagy megtanulod élvezni a hátralévő (jelen) időt, vagy hótt egyszerűen végigféled az életed.

2017. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
22%
#21 Ezt a maszlagot vmi Oravecz Coelho-s oldalról szedted? :D Nagyon mééééééély...
2017. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd azért írd meg mit szólt ehhez a barátod. Le merném fogadni, hogy besértődött és még neki áll feljebb :D
2017. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

#22


Látom, páran fenn is akadtak rajta. A rögtönítélő-kislánybrigád például egészen biztosan. ;)

Neked mi volt túl mély?

A "Carpe diem" magyar nyelven, vagy szimplán te is csak láttál egy újabb, könnyen szétverhetőnek gondolt kapcsolatot?


Egyébként nem, nem olvasok Coelho-t.

2017. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24. te vagy a csávó a kérdésből? :)
2017. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ott indul a dolog, hogy minek jössz össze olyan emberrel, akinek "ha nincs ló, jó a szamár is". A pasiknak általában nem szokott leesni a célzás, konkrétum kell. Ha pedig erre sem vesz vissza magából, akkor egy utad van, hogy megszabadulj a megaláztatástól: hagyd ott.
2017. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!