Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt megbosszulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megbosszulni a barátomnak?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk a barátommal, a legjobb barátnőmet akarta felszedni, csak neki ő nem tetszett. Így valahogy kizárásos alapon én maradtam neki.


Azzal a barátnőmmel már nem vagyok jóba, egyáltalán nem beszélünk, mert én egyéb dolgok miatt megharagudtam rá. De nagyon beképzelt, nagyon kihívóan viselkedik, kb minden 2. fiú rajong érte.


Már majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal és én tudom hogy neki még mindig nagyon tetszik, sőt már mástól hallottam is, hogy simán meg d**ná. És bármilyen kihívó képet tölt fel instagramra vagy facebookra, a barátom szinte az első aki likeolja. Ez nem is lenne baj csak tudom hogy a "volt"barátnőm mennyire megszállottja annak, hogy kinek tetszik, ki a "rajongója" és gondolom közben kiröhög engem hogy az én barátom őt folyton lájkolja.


Én már többször is szóvá tettem a barátomnak, hogy nekem ez rosszul esik, pláne azért mert az én képeimet sose lájkolja. De csak az a válasza, hogy ha akarna tőle valamit már lépett volna. (Később kiderült hogy egy időben irogatott neki) én meg már nem akarom többször mondani neki, mert nem akarom hogy úgy tűnjön hogy féltékeny vagyok rá.

Mégis nekem ez a helyzet nagyon megalázó. Más dolog hogyha egy idegen lány lenne, de pont a volt legjobb barátnőm akivel tudja hogy utáljuk egymást és tudja mekkora r***nc lett.

Mit kéne tennem hogy végre észrevegye hogy ez zavar? Tudom hogy ez csak internet, de én tudom hogy emögött több van, és a barátom kb csorgatja a nyálát a képeire.


Miután látom hogy lájkolja mindenét durcizok rá, de nem esik le neki. Volt hogy én is kihívó képet töltöttem fel, amit meg is szólt, de azt válaszoltam, hogy "pedig látom neked az ilyen q**vás képek tetszenek". De ebből se esett le neki. Elkezdtem én is likeolgatni a legjobb barátja képeit, de az se esett le neki.


Most már mi tévő legyek?


22/N


2017. márc. 7. 15:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy egy gyökér pasival aki mást du...gna.Akkor meg tudod Te oldani ezt a problémát egyesül is.Okos vagy elléggé sztem.Csak ha bosszúra készülsz Nehogy aztán Te bosszankodj a végén...
2017. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
4 éve játszátok ezt az értelmetlen játszmát, inkább kerestél volna egy normális férfit. Ennek a kapcsolatnak nem sok értelmét látom, persze nem is az a lényeg,hogy én mit gondolok, hanem az,hogy te mit gondolsz. Gondolod,hogy érdemes ezt folytatni, tudván,hogy a fickód a másik csaj képeire csorgatja a nyálát, like-olgatja, ha lenne rá alkalma meg is dugná? Talán jobban járnál,ha véget vetnél ennek, és keresnél valakit, aki megbecsül, de persze ez a te életed, a te döntésed!
2017. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit :D nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ennek a kérdésnek a linkjét így ahogy van elküldöm neki.


Azt hittem én gondolom rosszul hogy emiatt elhagyjam, de akkor megnyugodtam :D hihetetlenül hálás vagyok mert eddig azt hittem én vagyok a bolond.

2017. márc. 7. 16:13
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
a link elküldése jó ötlet, de ugye szakítasz is vele? :D
2017. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy gondolhattad azt, hogy ez normális, és te vagy bolond. Mindenesetre örülök, hogy végre megjött az eszed.

A csávó meg ha olvassa, ásd el magad...

2017. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"És bármilyen kihívó képet tölt fel instagramra vagy facebookra, a barátom szinte az első aki likeolja. Ez nem is lenne baj " Miért nem? Neked semmi önbecsülésed nincs?


"gondolom közben kiröhög engem hogy az én barátom őt folyton lájkolja." Erre mérget vehetsz.


"az én képeimet sose lájkolja." Ez most egy szappanopera? :D


"Később kiderült hogy egy időben irogatott neki" Te egy birkatürelmű lány vagy.


"Most már mi tévő legyek? " Hagyd a francba. Csomó rendes srác keresi az igazit, ne legyél együtt egy ilyen taplóval. Légyszi írd meg privátban, hogyha kitaláció, mert ez Tuti gimi meg Barátok közt színvonalú probléma. :D Ilyesmin nem kell sokat tipródni, nem fog megváltozni és csak te is lealjasulsz. Miatta elkezdtél te is r.bancos képeket feltenni, bosszún töröd a fejed, a barátait fűzöd - meddig akarsz még elmenni? Smárolsz egy haverjával? Ismered a mondást: aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók. Hagyd el ezt az egész társaságot, mert lehúznak az ő szintjükre és pár év múlva nem fogsz magadra ismerni és nem érted miért veted meg magadat.

2017. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem a válaszodat, nagyon örülök, hogy lépsz. :)
2017. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
56%
Úgysem szakítasz vele, mert jobban félsz az egyedülléttől, mint a szar kapcsolatodtól. :(
2017. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagy normális, hogy együtt vagy még vele.

Én már dobtam volna. Menjen nyalizzon annak a ribikének. Öcsém mekkora csótány ez a pasas. :D

2017. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemlitek egymást :)
2017. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!