Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem védett meg a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem védett meg a barátom?

Figyelt kérdés

Most szombaton voltunk bulizni két barátnőmmel és a pasimmal. Volt már bennünk egy kicsi ital ezt nem tagadom. Egyik barátnőmnél megpróbálkozott valami luzer majd a barátnőm kiröhögte és elkezdtük együtt oltogatni mert nem vette a lapot, hogy egy luzer. Azt mondta nekünk, hogy hülye ku***k vagyunk meg hogy látszik rajtunk hogy senki se nevelt meg minket rendesen. Erre már tényleg röhögtünk rajta annyira szánalmas volt.


Ment a szócsata aztán egyszer csak benyögte hogy hát tesz egy szívességet a világnak és beveri a képünket itt és most. És így is tett először elkezdett minket csajokat!!! lökdösni aztán szó szerint elkezdett minket ütni vágni. Na és most jön a java a barátom ezt végignézte. Nem csinált semmit szó szerint csak állt és nézte az egészet.

Szerencsére jött vmi pasi társaság és ők kergették el ezt az elmebeteg állatot.


Na most az van hogy én ilyen pipogya senkivel nem akarok többet járni. Azóta alig beszélek vele bár ő írkál nekem facen folyamatosan hogy nem tudta mit csináljon és bocsássak meg neki ma letiltottam.


Szerintetek mit kéne tennem mert igazából még szeretem de aligha tudok rá ezek után felnézni férfiként ? Az külön ráadás hogy azzal villogott amikor megismerkedünk 2 éve hogy ő mennyit verekedett régen :O



2017. márc. 13. 19:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
55%

Ha te arra tudsz felnézni, aki verekszik, akkor miért nem jöttél össze azzal, akit lelúzereztetek?! Következetlen vagy! Ha verekedős pasit akarsz, az való neked!

(Amúgy meg nem kellett volna provokálni. Ha hülyeséget csinálsz, neked kell viselni a következményeit, ne várd, hogy más húzzon ki a kakiból, amibe te másztál bele.)

2017. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
20%
Hát én is azt csináltam volna amit te. Nelegyen lelki ismeret furdalásod. Neharagudj de jónagy csicska. Ez a jelző illik rá a legjobban. Én a helyébe elsüllyednék.
2017. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
40%
Az #1 el eggyütt!! Végig néznéd ahogy ütik a nődet???? Grat.
2017. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
79%

Jesszus... talán azért nem védett meg, mert most először szembesült vele, hogy mekkora tirpák sz..r ember vagy (a barátnőiddel együtt), és sokkot kapott...

28/n

2017. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
72%

"Azt mondta nekünk, hogy hülye ku***k vagyunk meg hogy látszik rajtunk hogy senki se nevelt meg minket rendesen."


TELJESEN IGAZA VOLT!!!

2017. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Barátnőim is ki vannak akadva. Az egyiknek összetört a 200 ezres iphonja amikor ez az állat lökdöste meg ütlegelte meg rugdosta a földön. Nekem pl elszakadt a ruhám több helyen. Ráadásul az incidens óta alig merek kimenni az utcára és a rendőrségen is órákat kellett várni majd közölték hogy nem sok esély lesz bármire hát kösz szépen.
2017. márc. 13. 19:31
 7/62 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez a szokásos esti kamu kérdés, akkor azt kell mondanom, hogy megérdemeltétek.

Tipikus hülye p1csa viselkedés, hogy először bekavarod a szart és azt várod, hogy a barátod húzzon ki belőle és ő álljon a pofon útjába, mikor az neked van címezve!

Szerintem jobb ha szakítotok! 25N

2017. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
73%

*nem a szokásos



Ja és egyrészt a barátod megérdemel egy normális barátnőt, te meg olyat aki nem üregi nyúl módjára viselkedik, bár itt nem volt nagyon indokolt megvédenie.

2017. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
74%

azt kaptátok, amit megérdemeltetek...

miért kell kötözködni, kiröhögni a másikat... bepróbálkozott, megmondjátok, hogy bocsi van barátom, nem szeretnétek ismerkedni, és ennyi... ott fog hagyni... elég nehéz neki így is biztos, hogy mindig elutasítják... erre ti kiröhögitek, meg beszólogattok neki, persze, hogy eldurran az agya... miért kell piszkálni másokat?! szerintem előbb gondold át, hogy TE, kedves kérdező, úgy jártál-e el, ahogy el kellett, és így kell viselkedni a másik emberrel, ahogy viselkedtetek a "lúzerrel", vagy nem... (persze nem akarom őt védeni...nincs annál csúnyább dolog, mintha egy férfi nőket kezd verni, és a provokáció sem mentség)...

azért más az, ha valaki az általánosban verekedett, meg más az amikor egy random ember a szemed láttára támad rá valakire... elég kiszámíthatatlan az ilyen emberek viselkedése... persze ki kellett volna állnia érted, de azért magatoknak is kerestétek a bajt...

ha ezek után is úgy ítéled meg, hogy a te lelkiismereted tökéletesen tiszta az esettel kapcsolatban, akkor tárgytalan, de ha mégsem egészen, én azért a helyedben adnék egy esélyt, és bizonyítsa a mindennapokban, hogy milyen férfi...

2017. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
72%
Mitől védjen meg? Önmagadtól?!
2017. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!