Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem védett meg a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem védett meg a barátom?

Figyelt kérdés

Most szombaton voltunk bulizni két barátnőmmel és a pasimmal. Volt már bennünk egy kicsi ital ezt nem tagadom. Egyik barátnőmnél megpróbálkozott valami luzer majd a barátnőm kiröhögte és elkezdtük együtt oltogatni mert nem vette a lapot, hogy egy luzer. Azt mondta nekünk, hogy hülye ku***k vagyunk meg hogy látszik rajtunk hogy senki se nevelt meg minket rendesen. Erre már tényleg röhögtünk rajta annyira szánalmas volt.


Ment a szócsata aztán egyszer csak benyögte hogy hát tesz egy szívességet a világnak és beveri a képünket itt és most. És így is tett először elkezdett minket csajokat!!! lökdösni aztán szó szerint elkezdett minket ütni vágni. Na és most jön a java a barátom ezt végignézte. Nem csinált semmit szó szerint csak állt és nézte az egészet.

Szerencsére jött vmi pasi társaság és ők kergették el ezt az elmebeteg állatot.


Na most az van hogy én ilyen pipogya senkivel nem akarok többet járni. Azóta alig beszélek vele bár ő írkál nekem facen folyamatosan hogy nem tudta mit csináljon és bocsássak meg neki ma letiltottam.


Szerintetek mit kéne tennem mert igazából még szeretem de aligha tudok rá ezek után felnézni férfiként ? Az külön ráadás hogy azzal villogott amikor megismerkedünk 2 éve hogy ő mennyit verekedett régen :O



2017. márc. 13. 19:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

ma 20:19

Szóval szerinted akkor nem szeret már? Akkor miért könyörög facen hogy bocsássak meg neki ?? Meg akkor is szerintem annyira férfiatlan dolog ez nagyon bosszant.

Ja amúgy ráadásul a pasim elég nagyobb is volt ennél az elmebetegnél. Én tényleg nem értem ezt de most elég rosszul érzem magam mindenesetre.

2017. márc. 13. 20:27
 22/62 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a srác egy idióta.


Tudod ki irkálna neked egy ilyen eset után...

2017. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
41%

Ja, hát igen téged csak szeretni lehet. Morfeusz bácsi üzeni neked, hogy üdvözöl a valóság sivatagában. A tetteidnek következményei vannak toporzékolással vagy anélkül. Neki futhatsz mégegyszer, de első kézből tudod már, hogy szájon vághatnak az emberek, ha alázod őket. Egyébként szerencsétek, hogy megmentőitek az incidensnél nem voltak jelen, mert nem biztos, hogy kimentettek volna.

30/f

2017. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Érdekes helyzet. Én a következőt csináltam volna - de ez ÉN vagyok, és nem vagyunk egyformák.

Eleve nem hagytam volna, hogy provokáljatok mást. Timi/Niki/Kata/Szilvi [akárhogy hívnak] elég, menjünk csocsózni. A csávótól elnézést kérek, jó bulizást kívánok, lezártnak tekitve a dolgot.

Ha nektek támad, akkor természetesen - arányosan fellépve, nem szilánkosra törve az orrát - elrendezem a dolgot, amennyire lehet, kulturáltan, minimális erőszakkal. Sok hülyegyerek számára nem világos, hogy az önvédelmi rendszerek egyik alapelve, hogy minimális agresszióval védd meg magad és másokat. Ha mindenki lehiggadt, elnézést kérek az incidensért, jó bulizást kívánok, mi balra, gyerek jobbra.

Másnap lett volna egy kellemetlen beszélgetésem veled. Hogy milyen kimenettel, az sok mindentől függ.

Így kellett volna csinálni.

2017. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

ma 20:34

Jó azért néhány beszólás miatt ne legyen már elfogadott hogy nőket ver valami futóbolond!! Nekünk is szólogatnak be pasik az éjszakában na és mi meg visszaszólunk nagy ügy. De a fizikai erőszak az nagyon más!!

2017. márc. 13. 20:42
 26/62 anonim ***** válasza:
Jáááj, de kamu az egész kérdés. :)
2017. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
73%

Provokálni sem muszáj kérdező. Kevesebbek lettetek volna a barátnőiddel, ha simán lerázzátok ? Ebben az esetben pont visszaéltél a nemeddel és nem jött be. Ennyi. Most mondhatom, hogy jajj te szegény, de ha azt mondom, akkor is meg lettél agyalva. Inkább lásd be, hogy normálisnak lenni kevesebb sérüléssel jár, mint a tahóság. Voltam én is, bevertek nekem is. Következtetés....nem csinálom, nem vernek le. Nem is vert le senki. Ezt többségünk 5-6 éves korára megtanulja. Ha valakit hibáztatni akarsz, akkor a szüleidnél reklamálj, hogy miért nem kaptál egy sallert amikor ilyen voltál.

30/f

2017. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:

#26 ! Mraggyá' má' ! Szerepjátszunk. :D

30/f

2017. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

ma 20:54

Miért lenne ez kamu ? Persze olyanoknak akik otthon ülnek egész nap biztos hihetlen hogy odakint vannak ilyen dolgok is de ha nem tudsz más értelmes dolgot hozzátenni a kérdésemhez akkor menj máshova játszani kösszz!


ma 20:54

Jó lehet ti fiúk verekszetek kiskorotokban de egy lány nem csinál ilyesmit. Én még sosem ütöttem meg senkit max csak játékból de az olyan is volt persze. Velem se csináltak soha hasonlót se.

Am pedig minket nőket állandóan provokálnak a bulikban meg amúgy is beszólogat a sok bunkó szóval mi csak azt csináltuk amit mások is szoktak. Ráadásul ez a vadállat igazi luzernek is nézett ki szóval kicsit ittasan nehéz volt nem beszólni neki. Az is gáz nagyon hogy a pasik többsége nem érzi hogy milyen csaj az ő szintjük és akkor mindig mi vagyunk a hibásak ha le kell koptatni valami ehhez hasonló szörnyet.

2017. márc. 13. 21:01
 30/62 anonim ***** válasza:
95%

Azért ebben a kérdésben senki se normális.

Megérdemlitek egymást.

2017. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!