Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem védett meg a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem védett meg a barátom?

Figyelt kérdés

Most szombaton voltunk bulizni két barátnőmmel és a pasimmal. Volt már bennünk egy kicsi ital ezt nem tagadom. Egyik barátnőmnél megpróbálkozott valami luzer majd a barátnőm kiröhögte és elkezdtük együtt oltogatni mert nem vette a lapot, hogy egy luzer. Azt mondta nekünk, hogy hülye ku***k vagyunk meg hogy látszik rajtunk hogy senki se nevelt meg minket rendesen. Erre már tényleg röhögtünk rajta annyira szánalmas volt.


Ment a szócsata aztán egyszer csak benyögte hogy hát tesz egy szívességet a világnak és beveri a képünket itt és most. És így is tett először elkezdett minket csajokat!!! lökdösni aztán szó szerint elkezdett minket ütni vágni. Na és most jön a java a barátom ezt végignézte. Nem csinált semmit szó szerint csak állt és nézte az egészet.

Szerencsére jött vmi pasi társaság és ők kergették el ezt az elmebeteg állatot.


Na most az van hogy én ilyen pipogya senkivel nem akarok többet járni. Azóta alig beszélek vele bár ő írkál nekem facen folyamatosan hogy nem tudta mit csináljon és bocsássak meg neki ma letiltottam.


Szerintetek mit kéne tennem mert igazából még szeretem de aligha tudok rá ezek után felnézni férfiként ? Az külön ráadás hogy azzal villogott amikor megismerkedünk 2 éve hogy ő mennyit verekedett régen :O



2017. márc. 13. 19:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
91%
Így jártál ha huszonévesen annyi eszed van hogy piásan kötekedsz, akkor ne csodálkozz ha megcsapnak érte.
2017. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

ma 21:17

Köszi ez is nagyon építő és együttérző volt. Én vagyok az egyetlen aki ilyet csinált a világon látom. Lehet felesleges volt kiírni ezt a kérdést :O

2017. márc. 13. 21:23
 33/62 anonim ***** válasza:
93%
Szia Kánten vagyok Montázsiból és van egy fingópárnám.
2017. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
94%
Nem ismerjük a (már ex)barátod gondolatait, indítékait, szóval igen, felesleges volt kiírni ezt a kérdést.
2017. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező ennél építőbben nem tudom neked megfogalmazni,hogy ne kötekedj másokkal. Mert a következő kérdésed arról fog szólni hogy kötekedtem és kiverték a fogamat,vagy meggörbült az orrom.A huszonévesek többsége értelmesebb annál minthogy hülye csitriként viselkedik.
2017. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom a teljes igazságot mert nem vagyok álszent. Erre mindenki csak kioktat.

Tényleg nem értem hogy a pasimban hogy nem szorult ennyi férfiasság. Nem is egy kis nyuszi ránézésre sőt mondom azzal kábított hogy ő régen mennyit balhézott stb. Azért is tettem ki a kérdést mert tényleg nem értem mi járhatott a fejében és ő sem képes elmondani normálisan csak mentegetőzik.

2017. márc. 13. 21:37
 37/62 anonim ***** válasza:
97%

"Persze olyanoknak akik otthon ülnek egész nap biztos hihetlen hogy odakint vannak ilyen dolgok is de ha nem tudsz más értelmes dolgot hozzátenni a kérdésemhez akkor menj máshova játszani kösszz! "


Tehát akit nem k*rváznak le esténként, és nem akarnak megverni, az egész nap otthon ül. :D Ez ám a szép levezetés.

Sajnos ez a baj a mai világgal, h minden kis seggdugó nagynak képzeli magát, főleg a bulikban, aztán mikor kapnak egyet, akkor meg sírásra áll a szájuk.

Persze ez most még "menő", de majd 30 évesen tiniszülőként, munka nélkül, szakma és munka nélkül is "menő" lesz-e? :)

2017. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
35%

háát elég gáz ahogy viselkedtetek, de a srácnak semmi joga nem volt ezért megverni tirteket....

hacsak nem önvédelemről van szó, nincs olyan, hogy jogos az erőszak.


a barátod nem tudom mièrt nem segített, gondolom lefagyott, szakítani ilyen miatt mondjuk nem szakítanék, az meg nagyon gyerekes, hogy a reakciód, hogy letilto facebookon :D

2017. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
82%

Ezt kapja az, aki flegmázik random emberekkel, párválasztás terén meg pár madárfaj tojójának a szintjén van, hogy amelyik hím jobban illegeti magát, meg erősebbnek mutatja magát, az jó is lesz. :D

Érdekes, nekem még soha nem volt incidensem idegenekkel, mert tudok kulturáltan viselkedni (és közben szórakozni is, nem otthon ülök), egyetlen egyszer volt, hogy egy ismerősöm ittasan rámnyomult erőszakosan, akkor viszont a párom - aki SOHA nem keménykedett, a leghiggadtabb ember, akit ismerek, nem hittem róla, hogy a hangját felemelné valaha - felnyalatta vele a padlót (természetesen előbb mindketten szóban próbáltuk lenyugtatni az illetőt, de a többszöri felszólítás ellenére elkövetett, mellmarkolással egybekötött nyelvescsók-próbálkozás már túlment egy határon)

2017. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
71%

Függetlenül attól, hogy a kérdésben szereplő összes ember egy szánalmas és primitív ember... a pasinak senkit nem kellett volna megvernie. Érdekes máskor elítélitek, ha egy férfi megver egy nőt, ilyenkor meg nem? A kérdező egy buta p.csa, oké és akkor már rendben van, hogy megveri egy nála fizikaliag erősebb férfi? Semmilyen esetben nem elfogadható.

Ha egy pasi tesz ki kérdést, hogy "csak" felpofozta a nőjét, aki megcsalta és undorító módon beszél vele, akkor érdekes, hogy mindenki elítéli azonnal (én is), most meg rendben van, mert a kérdező meg a barátnője egy primkó pi.csa? Mert szerintem nincs rendben, ott kellett volna hagynia, aztán ennyi.

A pasija meg? Ti nem védtétek volna meg a barátnőtöket akármilyen hülye is volt? Aha, persze! Kíváncsi vagyok, ha a párotokat kezdték volna el verni, melyikőtök hagyta volna?! Nem kell a duma!

Ennyi a véleményem, ebben a történetben mindenki hibás.

2017. márc. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!