Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpfozott egy idegen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpfozott egy idegen férfi a barátom nem szeretné ha most edzésre mennék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom eljött egy edzésemre (kosárlabdàzok)


A meccs alatt többször is nekem jött az egyik làny. Direkt fellökött, még a meccs első felében kiàlítottàk.


A meccs végén a baràtommal amikor beakartunk szàllni a kocsiba, odajött hozzànk egy férfi aki minden bevezetés nélkül arcon ütött. Se a barátom se én nem szàmítottunk erre. A pàrom kérdezés nélkül neki ment. Aztàn amikor láttam,hogy jön egy csaj aki történetesen az ellenfelem volt a meccs soràn, az a làny aki végig szabàlytalankodott elénk jött és sikoltozva próbálta leàllítani a srácokat.


Ömlött az orromból a vér. Valaki kihívta a rendőrséget, sokan odajöttek hozzánk. Màr este volt. Nem ment el senki. Bementünk a rendőrségre és stb itt nem akarom részletezni ezt, de szerencsére a pàrom és én is megússzuk ezt.


Még nagyon friss az egész. A csaj pasija azért ütött meg,mert szerinte kiérdemeltem, miattam nem folytathatta a meccset. A baràtnője meg arra ösztökélte,hogy megüssön.


A baràtom nagyon kivan :( Szerintem felse fogta,hogy mi történt. Nem akarja elhinni,hogy egy vad idegen ràadàsul férfi megütött, rendesen egy férfi erejével. Nagyon fàjt is, és megijedtem. A párom most magàt hibáztatja, mert úgy gondolja későn reagàlt és nagyon dühös.

Most nem akarja,hogy edzésre menjek. Szerinte nincs kizàrva,hogy hasonló eset előfordul a közeljövőben. Nekem viszont NAGYON fontos a kosàrlabda és szeretnék menni, most màr óvatosabb leszek és figyelek, de nem akarja,hogy menjek. Megállás nélkül veszekszik velem és az egész testében remeg a dühtől, azt mondja ha nem vagyok ott és annyi idegen akkor tovàbb veri a féfit.


Én megértem a baràtomat, nem ő a hibás, megakart védeni, de ez màr túlzàs lesz nem? Nagyon sajnálom ami történt. Ha felhozom neki az edzést,hogy menni szeretnék ideges lesz és visszakar tartani.


Szetintetek mennyire normàlis,hogy ennyire félt? 16 nap telt el azóta. És jövő héten mennék edzésre màr. Heti 1 kisebb meccsünk szokott lenni.


Mit tegyek? Azóta ráadàsul mintha ragaszkodóbb lett volna a párom. Szeretem őt és sajnálom,hogy ott volt és ezt látnia kellett.


Kérlek segítsek nekem! Mi legyen most? :(


19 vagyok a baràtom 24.


L



2017. márc. 16. 13:40
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van. Szerintem neki sem célja,hogy ràcs mögött végezze.


A baràtom ha szeretne sem jöhetne velem. Vagyis ezekutàn nem örülnék neki. Férfi, erős, de akkor is féltettem őt és nem szeretném ha mégegyszer miattam verekedésbe keveredne, ha baja esne. Az is tök rossz volt, hogy nem tudtam neki segíteni. Csak nyeltem aztàn köptem ki a vért a szàmból. Először felsem fogtam mi történt. Áh..nem! A párom nem szeretném ha jönne. Ha gond lenne, azt majd "megoldom" egyedül. De tényleg nem szorulok védelemre! És lehet nem is fog több ilyen eset történni.

2017. márc. 16. 15:00
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Istenem kérdező... "nem szorulok védelemre", szerinted mi lett volna, ha a barátod nincs veled???

Fontosabb a kosárlabda, mint az életed?? Minek tetted fel a kérdést?? MINDENKI azt írt, hogy válts egyesületet, de te csak szajkózod, hogy óvatosabb leszel, meg elfutsz...

2017. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Menj el egy ügyvédhez és ne hagyd, hogy a pasi megússza!

Amúgy a barátodnak kell, hogy igazat adjak.

2017. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ebből nagyobb bajt. Ezért nem akarok ügyvédet fogadni és hasonlók. De! Köszönöm a tanácsokat és a vàlaszokat.

Tudom,hogy mit kérdeztem és mit javasoltok, de reméltem,hogy valaki tudna olyan megoldàst ami nem jelenti azt,hogy ott kéne hagynom a kosarazàst és a baràtom is megnyugodna. De túlvan reagàlva :/ kb úgy csinàltok mint a baràtom.

2017. márc. 16. 17:39
 25/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem egy troll vagy? Értelmes, elővigyázatos nő azért ezek után elgondolkodik...


Ott kezdődik, miért nem jelentettétek fel testi sértésért?

Még ennek tetejébe, az edződ, az egyesületed tojik arra, mi történik veled! És te ezekhez akarsz visszamenni???


Meg a hab a tortán hogy most egyébként is váltani akarsz, majd jövőre... hát mi a búbánat bajod lesz, ha most váltasz?

Kérdező, te is egy vagy az olyan áldozatemberek közül, akik több évi családon belüli erőszak után is ilyeneket mondanak hogy - "Jaj de nem úgy gondolta hogy megütött, de megígérte hogy nem teszi...." ??

2017. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

1. Költözni fogunk a barátommal Pestre, ezért majd ott szeretnék kosarazni és ugye akkor màsik csapatban jàtszani.


2. Nem akarok a rendőrségre futkàrozni. A barátom is ezzel nyaggatott,hogy megkellett volna tenni a feljelentést. És? Ezzel semmit nem értem volna el!


3. Nem tudom, én csak egyszerűen nem szeretnék rettegni és félni. Lehet màs nő nem így cselekedne. De ez nem érdekel most. Senki nem érti meg,hogy mit szeretnék. Ez egyszeri alkalom volt, nem fog baj lenni, ha lenne is majd megoldom. De a pàromat ebbe màr tényleg nem szeretném belevonni, ezért ha tehetné sem kísérgethetne!

2017. márc. 16. 17:48
 27/34 anonim ***** válasza:

Én veled értek egyet, kérdező!

Támadtak már meg, de akkor mostantól hagyjam, hogy idióták szabályozzák be az életem? Nem fogom! Ilyen alapon akkor soha többé nem tehetném ki a lábam az utcára és retteghetnék. Ha a fickó meg akarna támadni, megtalálna máshol is, nem kell azért meccsre járnod. De nagyon kicsi az esélye, hogy tovább balhézna, mert abból komoly baja lehet, amit nyilván nem vállalna fel.

Természetesen nem árt óvintézkedéseket tenni. Én a helyedben riasztót hordanék magammal, az a legegyszerűbben használható és elriasztja a támadót. (Önvédelmi eszközöket nem biztos, hogy tudnál használni.) Egyébként kérhetsz távoltartást is a rendőrségi feljelentés alapján és akkor ha csak a közeledbe megy az illető, máris ráhívhatod a rendőröket.

2017. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem volt feljelentés? Az viszont hiba!
2017. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Tuti troll kérdés. Ilyen nincs, hogy nem jelentették föl az ürgét.
2017. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Basszus elmondtam volna!! De én nem tettem feljelentést. Ezért troll kérdés? Úristen. Semmi értelme nem lett volna a feljelentésnek. Csak az jött volna le mindenkinek a rendőrségen,hogy jajj màr megint egy hü...e p..csa hisztizik. A baràtomat megértem lebeszélni az egészről. Nem kell feljelentés. Bennt voltunk a rendőrségen, kihallgattàk őket is és ennyi.
2017. márc. 16. 19:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!