Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpfozott egy idegen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpfozott egy idegen férfi a barátom nem szeretné ha most edzésre mennék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom eljött egy edzésemre (kosárlabdàzok)


A meccs alatt többször is nekem jött az egyik làny. Direkt fellökött, még a meccs első felében kiàlítottàk.


A meccs végén a baràtommal amikor beakartunk szàllni a kocsiba, odajött hozzànk egy férfi aki minden bevezetés nélkül arcon ütött. Se a barátom se én nem szàmítottunk erre. A pàrom kérdezés nélkül neki ment. Aztàn amikor láttam,hogy jön egy csaj aki történetesen az ellenfelem volt a meccs soràn, az a làny aki végig szabàlytalankodott elénk jött és sikoltozva próbálta leàllítani a srácokat.


Ömlött az orromból a vér. Valaki kihívta a rendőrséget, sokan odajöttek hozzánk. Màr este volt. Nem ment el senki. Bementünk a rendőrségre és stb itt nem akarom részletezni ezt, de szerencsére a pàrom és én is megússzuk ezt.


Még nagyon friss az egész. A csaj pasija azért ütött meg,mert szerinte kiérdemeltem, miattam nem folytathatta a meccset. A baràtnője meg arra ösztökélte,hogy megüssön.


A baràtom nagyon kivan :( Szerintem felse fogta,hogy mi történt. Nem akarja elhinni,hogy egy vad idegen ràadàsul férfi megütött, rendesen egy férfi erejével. Nagyon fàjt is, és megijedtem. A párom most magàt hibáztatja, mert úgy gondolja későn reagàlt és nagyon dühös.

Most nem akarja,hogy edzésre menjek. Szerinte nincs kizàrva,hogy hasonló eset előfordul a közeljövőben. Nekem viszont NAGYON fontos a kosàrlabda és szeretnék menni, most màr óvatosabb leszek és figyelek, de nem akarja,hogy menjek. Megállás nélkül veszekszik velem és az egész testében remeg a dühtől, azt mondja ha nem vagyok ott és annyi idegen akkor tovàbb veri a féfit.


Én megértem a baràtomat, nem ő a hibás, megakart védeni, de ez màr túlzàs lesz nem? Nagyon sajnálom ami történt. Ha felhozom neki az edzést,hogy menni szeretnék ideges lesz és visszakar tartani.


Szetintetek mennyire normàlis,hogy ennyire félt? 16 nap telt el azóta. És jövő héten mennék edzésre màr. Heti 1 kisebb meccsünk szokott lenni.


Mit tegyek? Azóta ráadàsul mintha ragaszkodóbb lett volna a párom. Szeretem őt és sajnálom,hogy ott volt és ezt látnia kellett.


Kérlek segítsek nekem! Mi legyen most? :(


19 vagyok a baràtom 24.


L



2017. márc. 16. 13:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Most keressek màsik csapatot? 7 év után? Eléggé rossz lenne. Azért ez nem ilyen egyszerű. Apa màr màsik egyesületet keres nekem. Totál feleslegesen. Ehhez a csapathoz vagyok szokva, nagyon nehéz lenne más ritmuás felvenni. Ez csapatjáték, legalább 3 - 4 hónap kellenne nekem mire megszokom az új csapatot. Áh..nem.
2017. márc. 16. 14:33
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor mi van? A profi sportolok sem egy csapatban jatsszanak eletuk vegeig altalaban. Ha egy ilyen balfsz egyesulet tagja lennek akiket hidegen hagy, mi tortent velem, azonnal lepnek egy normalisabb hozzaallasu helyre.
2017. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Csunyan mondva, b**szhatod a paprika spraydet, ha az uriember ugy dont meghivja par hasonszoru baratjat is egy kis murira... a futast ugy szinten. 3-an lefognak, akkor futhatsz akarmerre. Es a vegen orulhetsz, ha csupan agyonvernek. Nem felni kell orokre, senki nem ezt mondja. De jozanul kell gondolkozni. A "nyockerbe" se mesz miniszoknyaba 20 ezreseket lobalva magad korul ejjel egykor...
2017. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok profi. És hàtràltatnàm a csapatot. Jövőre akarok új csapatot, de addíg nem.
2017. márc. 16. 14:41
 15/34 A kérdező kommentje:

Hàt azért elég gyorsan futok..


Viccet félretéve, akkor sem tudok mit mondani erre. Ez túlvan reagàlva a baràtom részéről, de még az apám is túlzásba vitte.


Nekem fontos a kosàr nagyon. De ha most maradok és menni szeretnék, honnam tudjam, hogy mi lesz. Lehet semmi nem fog történni!! Ezért menjek el? Azért azt kizàrtnak tartom,hogy többen is megtámadnak majd!!

2017. márc. 16. 14:44
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Paprikaspré, na ne szivass... mert az aztán sokat ér, ha hátulról elkap valaki...


Barátod pedig nem aggodja tul, ha nincs veled senki, simán agyonverhet az ipse bármikor.

2017. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Jelenleg én vagyok az egyetlen ember aki józanul gondolkodik! A baràtom csak annyit tud mondani,hogy ne menjek többet,hagyjam ott a kosàrlabdàt, stb. Ez nem vezet sehová..csak veszekedések vannak.


Nem tudom mit csinàljak. Óvatosabb lennék ez biztos. Igazából csak az a kérdés,hogy a barátomat hogyan tudnám megnyugtatni majd. Nem szeretnék feszültséget.

2017. márc. 16. 14:47
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy, kerdezo. Es remelem, hogy ezt nem a korhazban fogod vegre te is megerteni.
2017. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Skacok! Ez nem egy film! Nem fog elkapni senki!


Kevés esélyt látok arra,hogy újra ilyen fog történni vagy hasonló.


Igazàból majd kitalàlok addígra valamit. De a csapatomat nem szeretném otthagyni. Csak a baràromat akarom megnyugtatni. Már fojtogató a túlzott féltés. Sajnàlom őt, nem akarom,hogy miattam aggódjon!!!

2017. márc. 16. 14:51
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük egy kicsit reálisabban. Annak a verekedőnek most lett egy bejegyzés a neve mellett a rendőrségen. Ha még egy hasonló eset történne, nem tudná elmagyarázni. A rendőrségen nem naív kisleánykák ülnek, pontosan tudják, hogy mi történt, hogy nem te verted az orroddal öklön a támadót. Mindössze nem akarnak egyetlen esetből ügyészi szakot, hanem adnak esélyt arra, hogy az eset elsimuljon. Ha nem, akkor a verekedő nagyon rossz helyzetbe kerül. Ezt ő is tudja, esze ágában sincs fogdába kerülni, rabosítva lenni, stb.

Kerülni kell, de félni nincs okod. Ha a barátod nincs veled, az talán még jobb is, nem kerülhet szóba, hogy ő kezdte.

2017. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!