Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpfozott egy idegen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpfozott egy idegen férfi a barátom nem szeretné ha most edzésre mennék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom eljött egy edzésemre (kosárlabdàzok)


A meccs alatt többször is nekem jött az egyik làny. Direkt fellökött, még a meccs első felében kiàlítottàk.


A meccs végén a baràtommal amikor beakartunk szàllni a kocsiba, odajött hozzànk egy férfi aki minden bevezetés nélkül arcon ütött. Se a barátom se én nem szàmítottunk erre. A pàrom kérdezés nélkül neki ment. Aztàn amikor láttam,hogy jön egy csaj aki történetesen az ellenfelem volt a meccs soràn, az a làny aki végig szabàlytalankodott elénk jött és sikoltozva próbálta leàllítani a srácokat.


Ömlött az orromból a vér. Valaki kihívta a rendőrséget, sokan odajöttek hozzánk. Màr este volt. Nem ment el senki. Bementünk a rendőrségre és stb itt nem akarom részletezni ezt, de szerencsére a pàrom és én is megússzuk ezt.


Még nagyon friss az egész. A csaj pasija azért ütött meg,mert szerinte kiérdemeltem, miattam nem folytathatta a meccset. A baràtnője meg arra ösztökélte,hogy megüssön.


A baràtom nagyon kivan :( Szerintem felse fogta,hogy mi történt. Nem akarja elhinni,hogy egy vad idegen ràadàsul férfi megütött, rendesen egy férfi erejével. Nagyon fàjt is, és megijedtem. A párom most magàt hibáztatja, mert úgy gondolja későn reagàlt és nagyon dühös.

Most nem akarja,hogy edzésre menjek. Szerinte nincs kizàrva,hogy hasonló eset előfordul a közeljövőben. Nekem viszont NAGYON fontos a kosàrlabda és szeretnék menni, most màr óvatosabb leszek és figyelek, de nem akarja,hogy menjek. Megállás nélkül veszekszik velem és az egész testében remeg a dühtől, azt mondja ha nem vagyok ott és annyi idegen akkor tovàbb veri a féfit.


Én megértem a baràtomat, nem ő a hibás, megakart védeni, de ez màr túlzàs lesz nem? Nagyon sajnálom ami történt. Ha felhozom neki az edzést,hogy menni szeretnék ideges lesz és visszakar tartani.


Szetintetek mennyire normàlis,hogy ennyire félt? 16 nap telt el azóta. És jövő héten mennék edzésre màr. Heti 1 kisebb meccsünk szokott lenni.


Mit tegyek? Azóta ráadàsul mintha ragaszkodóbb lett volna a párom. Szeretem őt és sajnálom,hogy ott volt és ezt látnia kellett.


Kérlek segítsek nekem! Mi legyen most? :(


19 vagyok a baràtom 24.


L



2017. márc. 16. 13:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Johetnel hozzank kuzdopsortra is :) Na ott megtanitanak utni. Utana mar meghondolnak,h nekedmennek-e.

N

2017. márc. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kisebb verekedésért is tettünk már feljelentést, a rendőröknek eszükbe sem volt lebeszélni a dologról. Nem hiszem, hogy ha egy nő oda megy vérző orral, akkor majd lebeszélik erről. Az egész sztori nem életszerű. Ha jól elvernek, akkor eszedbe sem jutna utána még a kosáron picsogni. Bocs ezt így gondolom nőként.
2017. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy fel sem jelentettétek? Az gond, nekem alap lett volna, hogy ezek után első utam a rendőrségre vezet.


És nem vagyunk vészmadarak, mert a ipse ha egyszer megtette - bármikor dönthet úgy, hogy megvár többedmagával és megver, vagy csak úgy megfenyeget, hogy összecsinálod magad.

2017. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt mit mondja itt folyton a kérdez hogy óvatos lesz, meg vigyáz. Mégis hogyan? Minek ezt szajkózni hogy óvatos lesz? Jó régi kérdés de ekkora hülyéséget. Azt mondja meg mit szándékozik csinálni konkrétan ha veszélybe kerülne, nem azt hogy óvatos lesz. Ez az "óvatos leszek" kb semmi jelentéssel nem bír így önmagában.
2020. ápr. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!