Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomulnak a baratnodre te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulnak a baratnodre te mit tennel?

Figyelt kérdés

Elmesz a baratnoddel egy kezilabda meccsre. A parod melletted ul, de a masik oldalara leult egy ferfi. Aki elkezd beszelni a baratnoddel, a szerelmed probal nem figyelni ra es a meccset nezi, de azert valaszol termeszetesen az ismeretlennek es kedves vele. Aztan a meccs vegen amikor alltok fel a ferfi figyelembe se veve teged a baratnodhoz fordul, mefogja gyengeden a karjat es megkerdezi tole,hogy inna vele valamit kinnt a csarnok elotti bufeben? A parod csak ketsegbeesetten rad nezett aztan zavartan nemet mondott a pasasnak. A ferfi ezutan elkezd neki bokolni, hogy pedig egy ilyen csinos lannyal szivesen beszelgetne egy ital mellett, milyen gyonyoru es igy tovabb. A parod mondana,hogy veled van, de a ferfi kb le...ja,hogy ott allsz te is. Mit tennel/tettek volna egy ilyen helyzetben? Ti azert haragudnatok a baratnotokre, hogy megtorpant es nem tudott mitcsinalni nagyon?


Ferfiak valasza erdekel:)



2017. márc. 24. 07:54
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Ez a szituacio most annyiban volt mas, hogy a parom is jelen volt es igy zavaro volt, hogy ram akaszkodott a ferfi es nem tudtam kezelni a helyzetet.
2017. márc. 24. 14:05
 42/56 anonim ***** válasza:

Én a párod helyében elgondolkodnék azon, hogy ha akkor sem pattintod le a pasikat amikor ott van ő, hogyan viselkedhetsz a jelenléte nélkül...:(

Amelyik férfi barátságot akar egy nőtől ott vagy nagyon ronda a nő, vagy a fickó homár.

2017. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan naiv vagy :D.
2017. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 Beviz Elek ***** válasza:

#40

Hidd el, hogy ha lehetőséget kapna a férfi barát, gondolkodás nélkül más pozícióba lépne ;)

Jobb hogy nem tudsz más gondolataiban olvasni :D

2017. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

Most volt az elso olyan eset amikor le kellett volna pattintanom valakit, de nem igazan tudtam mit kezdeni a kialakult helyzettel. Es, ha a baratom nincsen velem akkor sem viselkedek maskepp vagy teszek olyat ami miatt azt lehessen neki mondania, hogy most akkor szakitsunk. Flortbe pl soha nem is kezdtem senkivel.


Vagy az lenne a legbiztosabb, ha mindig ezt csinalnam?


" Szia leulhetek melled"

(en)Aha persze

" Te most jossz eloszor meccset nezni?"

(en) BOCS VAN BARATOM!"


Vagy


" Meghivhatlak egy italra, beszelgethetnenk"

(en) BOCS VAN BARATOM"


Vagy


" Szia...

BOCS VAN BARATOM "


Azt sem tudhatom mit akart valojaban. Nem vagyok gondolatolvaso, szerintem csak beszelgetni akart, egyedul volt tenyleg.Meg aztan en mondtam is neki,hogy van baratom es tok egyertelmu volt szamara, ennek ellenere akart elhivni egy italra. Ez mar szamomra is zavaro volt es tul lepett egy hatart az idegen, de akkor sem tudtam mit lehetne mondanom meg. A baratom is mindig azt mondja, hogy naiv vagyok. Miert? Mert? Nem csaltam meg a paromat, nem flortoltem senkivel. Es ezert az esetert bocsanatot is kertem tole, mert tudom, hogy rosszul erintettek a tortentek.

2017. márc. 24. 15:24
 46/56 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem erted. A csavo azert hivott el egy italra kesobb, mert a viselkedesedbol azt latta, hogy szabad a palya, es hogg szarsz a parod fejere. Es igen, ha tok egyertelmuen (mert ez a helyzet az volt), kikezdenek veled, akkor egyszeruen elfordulsz egy "ne haragudj, nezem a meccset"-el, es ignoralod. Ehhez kepest te kedvesen mosolyogva valaszolgattal neki, erdeklodtel, es utana csodalkozol, hogy mi lett :'D. Ezert vagy naiv. Mert azt hiszed, hogy hapekok azert szolitanak le, mert nagy maganyukban a szivuk szakad meg :D.
2017. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Nincs ffi-no baratsag.Egyedulallo ffi meccsen nem csajhavert keres maganak, akinek fizethetne a bufeben a piajat. Es nyakamat ra h a fiubaratod is radstartolna amint szingli lennel vagy csak azert nem,mert nincs eleg ver a pucajaban.Nekem is voltak fiubarataim.Valamiert egyiknek sem volt buli az eskuvo utan keresni engem,ahogy a pasim sem mulatja az idot estenkent a kocsmaban a baratosneival,mint regen.
2017. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
46#os Ezert lennek naiv? De te se tudhatod, hogy mit akart igazabol a ferfi! Persze en sem es ez nekem is kellemetlen volt es nem is akartam akkor ott italozni vele, a baratommal akartam maradni, viszont nincs kizarva,hogy tenyleg csak egy beszelgetest akart. Amugy nem sz***rtam a parom fejere. Sajnalom, ha nektek igy jott le. Tenyleg nem tudtam mit csinaljak. Csak ugye a nok bunok se legyenek, mert mindenki szemet es ontelt pcsa de kedvesek es baratsagosak legyunk, mert akkor mar megcsalni keszulom a paromat es zold jelzest adtam a ferfinak. Mondjuk megmondtam a paromnak, hogy soha tobbet nem szeretnek menni kezilabda meccsre. Azt mondta ezek utan o sem, mert ha nincs ott akkor ,akkor is elmentem volna vele az idegennel, ha nem szimpatikus a ferfi, mert ugy nez ki eroszakosokodni is lehetne velem, nem merek cselekedni.
2017. márc. 24. 15:54
 49/56 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a parodnak. Ha meg szimpatikus a hapek, akkor benne vagy az italban is (meg meg ki tudja miben).
2017. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Es kerdezo valamiert tovabbra is te vagy az egyetlen, aki nem erti a szituaciot, meg a hapekot, pedig teljesen vilagos.
2017. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!