Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomulnak a baratnodre te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulnak a baratnodre te mit tennel?

Figyelt kérdés

Elmesz a baratnoddel egy kezilabda meccsre. A parod melletted ul, de a masik oldalara leult egy ferfi. Aki elkezd beszelni a baratnoddel, a szerelmed probal nem figyelni ra es a meccset nezi, de azert valaszol termeszetesen az ismeretlennek es kedves vele. Aztan a meccs vegen amikor alltok fel a ferfi figyelembe se veve teged a baratnodhoz fordul, mefogja gyengeden a karjat es megkerdezi tole,hogy inna vele valamit kinnt a csarnok elotti bufeben? A parod csak ketsegbeesetten rad nezett aztan zavartan nemet mondott a pasasnak. A ferfi ezutan elkezd neki bokolni, hogy pedig egy ilyen csinos lannyal szivesen beszelgetne egy ital mellett, milyen gyonyoru es igy tovabb. A parod mondana,hogy veled van, de a ferfi kb le...ja,hogy ott allsz te is. Mit tennel/tettek volna egy ilyen helyzetben? Ti azert haragudnatok a baratnotokre, hogy megtorpant es nem tudott mitcsinalni nagyon?


Ferfiak valasza erdekel:)



2017. márc. 24. 07:54
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Igazatok van, flortoles nem tortent. Csak az egyszeru kerdesekre valaszoltam, azthittem,hogy csak szimplan beszelgetni akart kicsit. De ertem mit akartok ezzel mondani. A baratom tobbszori megjegyzest tett ennek kapcsan es megkert,hogy surgossen tanuljam meg lekoptatni a ferfiakat, ha ilyen tortenne, mert nincs mindig mellettem.
2017. márc. 24. 11:25
 32/56 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy te miért nem mondtad meg a tagnak, hogy itt áll melletted a pasid...
2017. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 Beviz Elek ***** válasza:

Én megértelek, én sem vagyok az a típus aki elzavar mást ha van barátnőm. A beszélgetésbe természetesen belefűzöm, ezzel jelezve hogy mi a pálya és ha akarja veszi a lapot, de nem fordítok hátat csak mert van valakim. Ha a célzásból nem vette a lapot és egyértelműen tér a témára, akkor mondom hogy bocs, de nem.


Ez igaz fordítva is, nem problémáztam ha valaki beszélgetést kezdeményezett a párommal. Mi egy kocsmában csocsóztunk mikor rászálltak, pihenőben odamentem, férfias kézfogás csak hogy lássa ki a domináns hím, csók az asszonynak, a továbbiakban nem volt probléma.


Nehéz válaszolni hogy haragudnék-e, az adott helyzettől függ. Ha esetleg lenne egy hangfelvétel és pontosan vissza lehetne hallgatni, akkor könnyebb lenne válaszolni. A másik hogy egy pár éves kapcsolat esetén már ismered a másikat, ha látod hogy lefagyott a másik akkor nincs mit stresszelni. Igazából legfőképp azon múlik hogy a srác mit érez, mi lett volna ha nincs ott.

2017. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz,ahigy viselkedtél. Gyakorlatilag a barátod mellett kezdtél el ismerkedni,barátkozni egy masik pasival. Nem kell csókolózásba kezdeni meg olelkezni hajba turva,tejoisten! ez nagyon tinis,vallalhatatlan,gyerekes viselkedés. Meg kell mondani,h a baratoddal jottel es a meccset szeretnetek nezni. Normalisan,higgadtan,nem kell senkit lekiabálni,nekimenni,csak etelyesen leallitani.
2017. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

A beszelgetes csak annyibol allt,hogy a mellettem levo ferfi koszont, kerdezte,hogy mos jovok-eloszor kezilabda meccsre? Valaszoltam, visszakerdeztem, elmondta,hogy o amugy egyedul jott, nem messze Veszpremtol lakig stb. En meg vegig hallgattam mosolyogtam ra es kb 4-5 mondatban megbeszeltuk,hogy kinek ki a kedvenc jatekosa aztan kicsit a parom fele fordultam es nem beszeltunk mar. Amikor indultunk, akkor jott mellem es kerdezte,hogy van-e kedvem meginni egy italt es igy tovabb. Akkor mondtam neki,hogy nem es mutattam hogy a baratommal vagyok. A parom mellettem allt, karba tett kezzel allt es nezett rank, varta hogy lerazzam a ferfit. Amikor megfogta a karomat es tovabb probalkozott akkor lepett kozbe a baratom, lokott rajta egyet es beszolt neki. Lenyegeben ennyi tortent, de nem flortoltem az idegennel.

Oszinte leszek, lehet nem ertetek velem egyet, de ha nincs ott a baratom akkor szivesen elmentem volna vele inni valamit es egy kellemmes beszelgetes utan elindulok haza. Viszont tenyleg nem gondoltam volna,hogy majd pont ram akar egy ferfi nyomulni. Nem vagyok egy feltuno jelenseg. Megilletodtem es rosszul reagaltam le mind ezt. A parom szerint azert hajtott ram a ferfi, mert tul kedves voltam es passziv. Harom eve vagyunk egyutt. Feltekeny amugy biztosan nem volt!! De rosszul eshetett neki es mar bocsanatot kertem tole.

2017. márc. 24. 12:26
 36/56 Beviz Elek ***** válasza:
32%
Addig semmi gond nem volt a történettel míg nem tetted hozzá hogy ha nincs ott barátod akkor megiszol valamit a komával.
2017. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Miert gond az, ha valaki massal ismerkedik az ember amikor parkapcsolata van? Szerintem ez a ferfi amugy csak baratkozni akart, mert ugye a beszelgetest is azzal inditott, hogy egyedul van. Gondolom ezert is akart valakivel utana beszelgetni. Egyszer pl a recepcion beszelgettem egy lannyal akivel aztan ittunk egy kavet en megvartam a baratomat o pedig utana ment a ferjevel valahova. Csak egyszer talalkozunk es no volt, de kb masfel orat varakoztunkes es odajott hozzam beszelgetni. Kb ennyit tudok elkepzelni ferfival is. De ha valaki ismerkedik az ellenkezo nemmel az baj? Szerintem nem. Ezt rosszul csinaltam..de amugy ha mondom,hogy nem akarok tobbet ugyse probalkoznak a ferfiak. Meg aztan nehogy ugy tunjon,de szeretem a baratomat!
2017. márc. 24. 13:24
 38/56 anonim ***** válasza:
19%

Mi a fäszért gondolják nők, hogy férfiaknak pont nők barátságára van szüksége...


Szerintem pontosan tudják a nők is, hogy ez nem így van, és ha a "légyszíves menj már arrébb"-nál komolyabb beszélgetésre kerül sor, az egyértelműen azért van, mert akar tőle a férfi valamit.


Ha én lennék a barátod, és megmutatná nekem valaki, hogy itt azt írtad, hogy elmentél volna vele "meginni valamit", ha nem lettem volna ott, most rögtön dobnálak a pcsába, de olyan messzire, hogy vissza se találsz. :D Fújj...

2017. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
62%

Lekopotatod, ennyi. Nekem is van, hogy teszik a szépet, de megmondom, hogy bocs, van párom.

Ha nem ért a szóból, akkor viszont keményen odaszólok neki.


A barátod töketlen, de te is eléggé szerencsétlen vagy.

2017. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mert nekem ugyan nincsen sok baratom csak ketto az egyik ferfi a masik no. A ferfi baratommal akkor ismerkedtem meg amikor onkenteskedni mentunk. Es azota is csak baratok vagyunk. Ergo nem csak,hogy nem lett tobb koztunk, de meg a baratom is lett es ez kb 5 evvel ezelott tortent. Ez nekem egy tokjo pelda volt arra, hogy rajojjek akkor ,hogy letezhet ferfi no kozott baratsag. A visszahuzodo termeszetem ellenere is sikerult legalabb ket baratot szereznem. Es ugy gondolom azt kene megtanulni sok mindenkinek, hogy kulonbozunk, masok vagyunk es mas velemenyen leszunk. " El kell" tudni fogadni mas donteseit is. Nem megcsalni keszultem volna. A paromnak konnyen megy a baratkozas es "nepszeru". En nem ez vagyok, igy kihasznalnam a lehetoseget es legyen no vagy ferfi lehet ismerkednek, ami nem bun.
2017. márc. 24. 14:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!