Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomulnak a baratnodre te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulnak a baratnodre te mit tennel?

Figyelt kérdés

Elmesz a baratnoddel egy kezilabda meccsre. A parod melletted ul, de a masik oldalara leult egy ferfi. Aki elkezd beszelni a baratnoddel, a szerelmed probal nem figyelni ra es a meccset nezi, de azert valaszol termeszetesen az ismeretlennek es kedves vele. Aztan a meccs vegen amikor alltok fel a ferfi figyelembe se veve teged a baratnodhoz fordul, mefogja gyengeden a karjat es megkerdezi tole,hogy inna vele valamit kinnt a csarnok elotti bufeben? A parod csak ketsegbeesetten rad nezett aztan zavartan nemet mondott a pasasnak. A ferfi ezutan elkezd neki bokolni, hogy pedig egy ilyen csinos lannyal szivesen beszelgetne egy ital mellett, milyen gyonyoru es igy tovabb. A parod mondana,hogy veled van, de a ferfi kb le...ja,hogy ott allsz te is. Mit tennel/tettek volna egy ilyen helyzetben? Ti azert haragudnatok a baratnotokre, hogy megtorpant es nem tudott mitcsinalni nagyon?


Ferfiak valasza erdekel:)



2017. márc. 24. 07:54
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor lemaradt a sztori vége. A srác elég határozottan elküldte a zaklatót.

Abban igaza van hogy ilyen egyértelmű nyomulásra a lánynak is határozott nemet kell sugallnia/mondania.

2017. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Csak azert vartam, hogy segitsen,mert nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Ram nem nyomult eddig senki es varatlanul ert, a baratom meg azt akarta kivarni amig en koptatom le. De nem ment, pedig mondtam a ferfinak,hogy nem egyedul vagyok es ra is neztem a baratomra, nemet mondtam, de nem tudtam beszolni neki. Utana lepett csak kozbe a baratom, de elgurult a gyogyszere. Mar csak vicsoritania kellett volna es masok figyelni kezdenek bennunket.
2017. márc. 24. 08:28
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,egy kerdes utan ulj at a baratod masik oldalara. Az eleg egyertelu jelzes az elutasitasra. Vagy tedd oda a kabatod kozed es a nyomulo koze. A karodat meg hirtelen rantsd ki a kezebol es hangosan mpndd neki,h ne tapizzon!

A baratod Te is megcsokolhstod hosszan olelessel. Igy lekopik az ilyen.

N

2017. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, neked gyakorlatilag semmi sem? Megvédett a barátod, mit akarsz? Abba is belekötsz, ha nem véd meg, most meg abba is, hogy hogyan (mellesleg normálisan). Szegény srác.
2017. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes dolog, hogy egy-két hónapja egy buliban nyomult rá egy csajszi a fiúra, ott valahogy neki kellett volna lekoptatni a lányt a válaszolók szerint. Az a bizonyos kettős mérce, hogy mindig a fiúknak kell lépni, akár őrá, akár a barátnőjére nyomulnak?

A kérdésre: valószínűleg szorosan átölelem, ha nem hagyja békén akkor helyet cserélünk, engem mégse simogatna. Tuti igyekezném elkerülni az erőszakot.

2017. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Ez mindenképp nehéz helyzet. Senki nem kezelné egyszerűen. Mert szokatlan teljesen. Lehet nem volt tök százas a csávó. Nekem legalábbis ilyenkor ez is eszembe jutna.
2017. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy sokként ért, és nem tudtad kezelni, de ezt meg kell tanulni.

Első körben már akkor le lehetett volna koptatni, mikor elkezdett beszélgetni veled. Egyszerűen kijelented, hogy ne haragudjon, de nem akarsz cseverészni, a meccset nézed, és pároddal jöttél. Ha nem fogja fel, akkor szólsz párodnak, és helyet cseréltek. Máris nem tud hozzád szólni, hozzád érni. Te pedig végig bújhattál volna párodhoz, akkor valószínűleg eszébe sem jutott volna ezt az egészet elkezdeni.

A pasi egyszerűen arra hajtott, hogy te bizonytalan, halk szavú és irányítható vagy. Ha nincs ott a párod, meg is erőszakolhatott volna, mert nem fogja fel a nemet, és rángat magával? Tanulj meg kiállni magadért, először határozottan, elutasítóan, de nem agresszíven, aztán ha kell, rendezz jelenetet.

Párod ezek alapján nem tutyimutyi, csak azt akarta, hogy megvédd magad, ami nem ment, de végül közbeavatkozott, mikor látta, hogy súlyos a helyzet.

2017. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
58%
Kerdezo, ebbol az esetbol legalabb egyszer es mindenkorra megtanultad, hogy nem allunk le csevereszni idegen hapsikkal a parod mellett, mert a pasik sosem azert fognak megszolitani, mert baratokat szeretnenek szerezni. A kedvesseg meg csak batoritas. Szimplan keresztul kell nezni rajtuk, nem reagalni. Ilyen helyzetben pedig egyszeruen mondhattad volna a parodnak hogy, legyszi csereljetek helyet, nem pedig belemenni a csevegesbe, mert ezzel batoritottad a hapsit, ami eleg megalazo szitut szult a parodnak.
2017. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 Mi közöd Tőle ***** válasza:
33%

Érdekes. Tökös srác volt szerintem az illető, le a kalappal. Ez tettszett a barátnődnek is benne, mégha a szitu kicsit furcsa is volt.


Te mit tehettél volna? Kezet nyújtasz és bemutatkozol, XY vagy. Téged hogy hívnak? Elmondja. Megkérdezd: és hogy tetszett a meccs? Ő vàlaszol... így tovább. Ha megunod a dolgot megkérdezed hogy miért nyomul a barátnődre? :) Ha még erre is normális választ ad, akkor utána mondod, hogy örültél a találkozásnak, de most léptek.


Ha elég domináns férfi vagy, akkor már azután le lép hogy bemutatkoztok egymásnak...


Te még valószínűleg nem vagy elég domináns. Ezért nézted végig teljesen kukán ezt a dolgot.

2017. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a normalis valaszokat nektek.


Nem haragszom a baratomra, nekem semmi gondom nem volt a reakciojaval, de megis feltem attol,hogy testi fenyites lesz a vege es agresszivan lep fel. Ot feltettem , ami lehet butasag,mert ferfi es megtudta volna vedeni magat, de nagyon megijedtem ettol a helyzettol. Ezert bocsanat,ha valaki esetlegesen azt gondolna nekem problema volt a parom fellepese,nem ezt akartam ezzel mondani. Tudom azt is,hogy a sarkamra kellett volna allnom, de nem tudtam mit tenni. Legkozelebb kiallok magamert.

2017. márc. 24. 09:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!