Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A barátommal 7.hónapja járunk és van egy nagyon jó lány barátnője.Keresik-ismerik egymást gyerek koruk óta ,egyszer csókolóztak középiskola környékén egy közös játék alkalmával,de állítása szerint sosem akartak egymástól semmit.Természetesen hittem(talán még hiszek is neki),mert semmi okom nem volt feltételezni,hogy nem így van.Mostanában viszont úgy érzem kicsit bánt.Bár más városban vannak,amikor tehetik találkoznak.Ugyan társaságban járnak el,külön szentel neki figyelmet.Gyakran mindenkiről beszél,ha mennek társaságba,de őt olyan "zavarban" említi.(de utóbbit lehet csak belemagyarázom) Sosem említettem,hogy bántana vagy zavarna.
2017. márc. 25. 23:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudok,hogy a lány csak pénzes férfiakkal jár/járt mindig is.Arra is gondoltam,hogy kihasználja pl.mikor költözködni kellett az én barátom hívta segíteni,nem a sajátját.
2017. márc. 25. 23:57
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként megcsalni nem csalna meg szerintem és alapvetően bízom benne..egyszerűen félek és rosszul esik ,sokat szomorkodom miatta...nem szeretnék szamár lenni,ha lépnem kell akkor pedig lépni.Nem szeretnék csak a második lenni.
2017. márc. 26. 00:01
 13/15 anonim ***** válasza:

Benne bízol, de rosszul érzed magad...

Szerintem akkor magadban nem bízol, önbizalomhiány!


És akkor itt önismereti könyveket lehetne elkezd

2017. márc. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Önismereti, önfejlesztő*
2017. márc. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Már túlvagyok jó néhány önismereti darabon...és igen van egy kis önbizalom hiányom.Értem mi történik,talán éppen ezért akartam "megerősíteni" ,hogy nem túlzom el a dolgokat.(Akarom mondani ,ez nem az önbizalomhiányomból származó szomorúság.)Azért vagyok szomorú,mert tudom - látom,hogy szereti,amivel rendszeresen szembe kell néznem.Egyre jobb a viszonyuk,én pedig őszintén elgondolkodtam azon,hogy félre állok.
2017. márc. 26. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!