Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a ferjetek igy viselkedne?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon siros negy honapos kis babank aki mondhatni allando figyelmet igenyel szinte allandoan kezbe akar lenni mert sir.a problema az hogy a ferjem nem segit egyaltalan a baba korul en foglalkozok a kisbabaval egesz nap es mar nagyon faraszto mert folyton kezbe akar lenni mert nagyon siros amikor sir a kicsi mindig nekem kell meg nyuktatni mert a ferjem nem foglalkozik vele egyaltalan.amikor kerdore vontam hogy miert nem segit akkor azt mondta azert mert mas dolga van es nekem jott meg szorongatta az arcomat es azt mondta ha valami nem tetszik nyugodtan elmehetek meg jegyzem itthon nincs is kulonosebb dolga a bevasarlast o vegzi az igaz de azon kivul a szamitogep melett ul es netezik ha sir a kicsi apszoludt figyelembe se veszi.
2017. márc. 29. 22:36
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
86%
Tehéntejet??? Azt 1 éves korig nem szabad. Én elvinném gasztróshoz.
2017. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Amikor megkérdeztem ma hogy miért nem bírna egy kicsit többet foglalkozni a kicsivel gondoltam adok még egy esélyt hátha megtudjuk normálisan beszélni de tévedtem sajnos. akkor az volt a válasza hogy azért nem mert csak idegesíti a kisfiunk.Meg hogy hagyjuk ezt a témát.Meg hogy ő most mit csináljon.Meg hogy ő nem fogja dajkálni mert hogy van neki a munka helyén egész nap mit emelgetni majd leszakad a keze.Meg amikor mondtam hogy el kéne vinnünk orvoshoz mert ez nem normális hogy ennyit sír szinte ha nincs kézben akkor egész nap akkor az volt a válasza hogy fel van szoktatva.Meg hogy dajkálja az aki fel szoktatta.Azt mondta amennyit bír segíteni segít amikor nem akkor nem ez van.Azt mondta van elég gondja baja nem még hogy itthon is ezen idegeskedjen.Meg hogy nem érdekli ez a téma.
2017. márc. 30. 09:52
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek azonnal az orvoshoz. Ma. Most. Miért nem tápszert kap? Beszéld ezt az orvossal meg.
2017. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
87%

Írass tápszert a picinek, ne etesd tehéntejjel. Súlyos allergiához vezethet. Ez is okozhatja a hasfájást, sok sírást. Védőnő nem mondta?

Írtam privátot.

2017. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
A súlyával nincs gond mivel szépen gyarapszik de viszont meg lehet a tehéntej a nem jó arra énis gondoltam én mindig mondtam a férjemnek hogy nem biztos hogy jó ötlet a tehéntej lehet azért sir mert nem birja vagy mert bántja a pocakját.Ami a legnagyobb baj hogy aki van orvos nállunk az nem tud magyarul képzeljétek.Vagy lehet tud csak nem akar megszólalni.Meg nem kedves egyáltalán sajnos.Amikor kérdezte mivel etetjük a picit akkor mondtuk hogz tehéntejjel de nem irt fel tápszert de látszott rajta hogy nem örült neki.Most már ki ismertem a gyereket hogy mikor miért sír nagyjából. És mos t már nem veszem észre hogy a hasa fáj inkább az a baja ahogy én látom hogy fel van szokva kézbe. Nem én szoktattam fel.Mint első gyerekes anyuka azt se tudtam mi az a felszoktatás.Hanem anyósom eljött meg anyám és ők szoktatták kézbe.Most meg nem segítenek habár anyósom se messze lakik kb két utcányira tőlünk nem dolgozik kiadná az ideje. Még se jön el.Anyámra szintén nem számíthatok sajnos mióta új kapcsolata lett azóta nem is keres valamiért meg se kérdezi hogy vagyunk.Nem azt várom el hogy segítsen mert nem neki szültem tudom csak azért jól esne ha megkérdezné hogy vagyok vagy ha néha napján ránk nyitná az ajtót.A férjem a pelenkázásba se segít az neki megalázó azt mondta mikor rá kérdeztem hogy miért nem segít
2017. márc. 30. 10:08
 36/60 anonim ***** válasza:
86%

"A tehéntej magas fehérje-és ásványianyag tartalma megterhelheti a gyermek veséjét és az emésztőrendszerét, továbbá az allergia kockázata is igen magas. Ezért tehát a mai szakmai irányelvek szerint egy éves korig szigorúan tilos tehéntejet adni a babának"

[link]

A védőnő, az orvos ezt nem mondta?

Amíg nem volt tápszer, addig tehéntejet adtak, de hígítva forralt vízzel. Te hígítod? Melyik megyében laksz?


Kérünk téged, térdenállva könyörgünk: menjetek most el az orvoshoz és beszéljétek meg a továbbiakat.

2017. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
46%

"Nem én szoktattam fel." Nem a lfst nem. Mindenki hülye, a férjed, az anyós, a világ - csak te vagy helikopter. Nagyon nagy kárát látja ennek szegény kis gyermeked. Térj észhez!

Te vagy az anyja! te neveled!

2017. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
nem mondom lehet én is felvettem sokszor mert a férjem sokszor letekert hogy vegyem fel ha sír a gyereket.Felvettem volna magamtól is csak én nem akartam hogy fel szokjon kézbe és most tessék.
2017. márc. 30. 10:18
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
36-37 MENJ EL ORVOSHOZ!!!!! Át kell állítani a táplálást! Hol laksz?
2017. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos sötét vagy, mint az éjszaka. :/ IQ-teszthez kéne kötni a gyerekvállalást. Ha már elb**tad a gyereked első hónapjait, szedd össze magad, és keress egy értelmes, megbízható orvost, hogy ne romoljon tovább a helyzet.. Amennyiben képes vagy rá. Amíg a férjednek mondod csak, hogy mit KELLENE csinálni a gyerekkel, pont ugyanúgy fog sírni, mint az eddigi hónapokban. Te vagy az anyja, neked KELL tudnod, hová és miért viszed a gyereket. Miért várod te a férjed áldását? Nekem is elegem lenne belőled amúgy..
2017. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!