Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a ferjetek igy viselkedne?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon siros negy honapos kis babank aki mondhatni allando figyelmet igenyel szinte allandoan kezbe akar lenni mert sir.a problema az hogy a ferjem nem segit egyaltalan a baba korul en foglalkozok a kisbabaval egesz nap es mar nagyon faraszto mert folyton kezbe akar lenni mert nagyon siros amikor sir a kicsi mindig nekem kell meg nyuktatni mert a ferjem nem foglalkozik vele egyaltalan.amikor kerdore vontam hogy miert nem segit akkor azt mondta azert mert mas dolga van es nekem jott meg szorongatta az arcomat es azt mondta ha valami nem tetszik nyugodtan elmehetek meg jegyzem itthon nincs is kulonosebb dolga a bevasarlast o vegzi az igaz de azon kivul a szamitogep melett ul es netezik ha sir a kicsi apszoludt figyelembe se veszi.
2017. márc. 29. 22:36
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló köszönöm a kedves szavaid..Az végett vártam a férjemre mert gondoltam ha már a társam akkor együtt tudjuk megoldania problémáinkat.Meg ha már a gyereket is közösen vállaltuk.De úgy nézki tévedtem.
2017. márc. 30. 10:28
 42/60 anonim ***** válasza:
87%

forralod és hígítod a tehéntejet?

HOL LAKSZ?

a világra érkező ember - nincs "kész". A születés után nagy iramban az első évebe és fokozatosan lassulva az első hét évben fejlődik az idegrendszere, a tüdeje, szíve, veséje, mája, agya, minden - ha rosszul táplálják EGY ÉLETRE MEGBETEGÍTIK! HA nem nevelik nyugalomban szeretettel egész életre nyomorulttá teszik.

2017. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha bántottalak, nem szándékom, de rossz látni, hogy egy gyerek szenved, mert a szülei nem gondoskodnak róla. Ha megpróbáltad megbeszélni vele többször, és nem volt hatása, akkor kéne annyi felelősségérzetednek lenni, hogy fogod magad, megoldod.
2017. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Forraljuk a tejet igen .Higgitani vízzel higgitottuk egy ideig majd két hónapig adtuk neki hozzá a vizet de észre vettük hogy nem túr tőle és most már sima tehéntejet kap.
2017. márc. 30. 10:49
 45/60 A kérdező kommentje:
Szerbiában élek.
2017. márc. 30. 10:49
 46/60 anonim ***** válasza:
80%

Beteg a gyereked, vidd orvoshoz.


Amikor nem volt tápszer, ilyenkor még feles tejet adtak, (fele forralt víz ) és 7 hónapostól egy éves korig 2/3-os tejet - azt jelenti 2 rész tej egy rész víz. De ma már tápszert kell adni.


Menj mondd el, hogy valami nincs rendben, mindig sír, most tehéntejet kap, és szeretnél tápszerre áttérni, felírja, gyógyszertárban kiváltod.

2017. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
A férjemnek mikor mondtam hogy tápszert kellene adnia kicsinek akkor azzal jött hogy a tápszer az pénz.
2017. márc. 30. 11:08
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

Agyam eldobom.

A tápszer az pénz? A tehéntej is az, meg az is az lesz, mikor ovis korban kiderül, hogy ötféle allergiája van, és alig ehet valamit.

Viszont már nem csodálkozok azon, hogy állandóan sír szerencsétlen pici.

Komolyan kezdek reménykedni, hogy ez csak kamu kérdés!


Ez így egyre szánalmasabb.


A pasidnak van róla fogalma, hogy egy gyerek pénzbe kerül? Pelenka, ruhák, cipők, játékok, plusz rezsi, gyógyszer, később tankönyv, fogászat, mobiltelefon, és persze a kaja. Ha majd egy növésben lévő kamaszt etették, rájöttök, hogy a tápszer nem volt drága.


Annyit tudok tanácsolni, hogy gumit húzzatok, mert nektek ez az egy gyerek is sok, ne legyen testvére!

2017. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
88%

"azzal jött hogy a tápszer az pénz."

Mondjuk egy ilyen embernek tényleg szomorú, hogy lehet gyermeke.

2017. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
90%

nekem is gyanús lett, hogy kamu..

Ennyire kártékony ember nem létezik.

---------------

Fent leírtam, nem tudod, nem látod, hogy fejlődik a máj, vese, tüdő, agy- nem látod, DE AZÉRT MOST ÉPÜL,NŐ FEJLŐDIK, MOST ALAKUL KI, hogy milyen legyen és hogy működjön.

De a káros dolgokkal nem tud rendesen fejlődni.

Nem fog tudni élni, gondolkodni, dolgozni.


Egy életre megbetegített ember - több pénzbe fog kerülni.


Egy anyának felelősségteljesen kell gondolkodni. Egy élet múlik rajta.

Ne hibáztasd a környezeted, anyád, rokonaid, orvost- hanem tegyél érte, hogy egészségesen és nyugodtan tud nevelni.

MENJ ORVOSHOZ ÉS BESZÉLD MEG OTT EZT!!! AZ ORVOS 8+4+6 ÉVET TANULT AZÉRT HOGY SEGÍTSEN!! BÍZZÁL MEG BENNE.

2017. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!