Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan lánnyal kezdeni, aki 2 ex barátját is megcsalta?

Figyelt kérdés

Most 18L az illető, már az első hónapban beszélgettünk erről, magától mondta, hogy az egyik exét 2x is, a csávó meg a nagy szerelem miatt megbocsátott mindkétszer, egy másikat pedig 1x csalta meg.

Van így értelme az egésznek? Azt mondják, hogy kutyából nem lesz szalonna, meg akit vinni lehet, azt viszik is.

Mit gondoltok?


2017. ápr. 10. 09:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már úgy mentem bele a dologba, hogy számítok arra, hogy megcsal. Nem veszem az egészet komolyan. Így nem ér majd meglepetés.
2017. ápr. 10. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:

11:


Mondjuk ez tényleg jó hozzáállás hogy felvértezed magad előtte ezzel a gondolattal. Így kiélvezed a dolgokat vele és nem tud megbántani.

2017. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szergej55 ***** válasza:
10-es, lehet hogy ez a lányka is elhallgatott ezt-azt, sosem tudni. Amilyen múltja ma némely tinip*csának van, csak nézek tátott szájjal.
2017. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Elhallgatott, hallottam vissza dolgokat, amiket nem mondott vagy csak utólag derültek ki.

Én is tépem a hajam, ne aggódj.

2017. ápr. 10. 12:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Van. Egy patron aztan mehet ahova akar. Ugyis megcsinalja meg nemis egyszer az ilyen barkivrl. Legalabb jol jarsz.
2017. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Van értelme kezdeni vele, persze! Csak nem szabad elvárni tőle, hogy hűséges legyen. Ha ez neked nem gond, vagy te sem vagy monogám típus, és ezt képesek is vagytok megbeszélni, szabályozott keretek közé foglalni, akkor nem lehet semmi baj :)


Ha ezek közül valami nincs meg, akkor nehézségekbe ütközhettek.

2017. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hm... Na annyit tennék hozzá, hogy azért annak van jelentősége, hogy tőle tudod. Aki mindenkivel ezt eljátssza, hidd el, nem fogja veled megosztani.

10 év után csaltam meg az exem, aztán szét is mentünk, mert nálam ezt nem bírja el a kapcsolat. Így se, hogy én léptem félre, hisz nyilván nem ok nélkül (mert nem működött már.)

Utána volt komolytalanabb (3-4 hetes) kapcsolat, ahol félrementem. Na pl neki nem mondtam el, melyik exemmel mi történt.


Azóta volt 2 kapcsolatom és lassan 2 éve tart a harmadik. Egyiket se csaltam meg.

Az utóbbi meg a jelenlegi is bevallotta, hogy korábbi kapcsolatban léptek félre, amit el is mondtak a másik félnek, megadva az esélyt, ha az ki akar szállni....

Én tudom, hogy sosem tudnám már megtenni, hiszen ez a kapcsolat végét jelentené. Ha valakit szeretek, nem kell más. Ha kell... akkor ott már baj van.


Ha a lány maga számolt be, esélyes, hogy komolyan vesz és nem játékszer vagy.

2017. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Nagy idiota vagy hogy belementel. Sok embert ismerek aki ribikkel jott ossze. Ezek a ribik mind elhagytak oket es szenvedtek. Ugyis beleszeretsz de igy jartal. De kell pofara esesi tapasztalat is.... Utana megtanulod milyen noket kerulj el.
2017. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!