Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonozzam azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonozzam azt, hogy a kapcsolatunkban szinte mindent a barátom fizet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom 24 éves, van munkája, egyedül él. Nem mondom, hogy gazdag, de elég sok mindent megengedhet magának. Ezzel szemben én még csak most vagyok végzős gimnazista, 18 vagyok. Szóval én még nem dolgozom és mivel van két általános iskolás korú húgom, mi nem vagyunk annyira eleresztve anyagilag. Emiatt ha pl meghív cukrászdába, pizzázóba, kávézóba vagy moziba, akkor ő szokott fizetni, mert nekem nem nagyon van ilyenekre pénzem. Szerintetek hogy viszonozhatnám mindezt? Nagyon szeretem őt, fél éve vagyunk együtt és tényleg nem csak a pénze miatt vagyok vele. Én ezeket a dolgokat nem is várnám el tőle, ő ajánlja fel, én meglennék ezek nélkül is. Csak fél év után már egy kicsit frusztrál a helyzet. Hogyan tudnám tehát mindezt viszonozni a magam módján?

2017. ápr. 22. 18:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

"Igeeen ingyen elfogadni dolgokat neeem prostitualodas. "


Ebben a helyzetben nem. Egy saját keresettel nem rendelkező gimisről van szó, és minimális összegekről.

Egy sütiről, moziról, amit egy dolgozó embernek semmi.


Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, és nem is kell viszonozonod. A barátod nyilván tisztában van a helyzeteddel.


A sok lúzerrel, akinek 1000 Ft anyagi katasztrófa, meg ne foglalkozz.


Így is szolid vagy, hogy magad mindig ingyenes programokat javasolsz. A Barátod nyilván látja, hogy nem vagy anyagias.

Az ide irogatókra meg ne hallgass. Ha prosti lennél, akkor nem egy mozival vennének meg. :) Túl sok itt a minimálbéres lúzer, akik szerint minden nő qrva, ha kifzetettek neki egy 300 Ft-os kávét. Ne hagyd magad lehúzni.

2017. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A pasik is kedveskedhetnek főzéssel és a csajok is bankkártyahúzással. ;) Nem kell ennyire fekete-fehéren látni a világot.
2017. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21essel egyetértek.
2017. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem rendben van így a kapcsolatotok. Neki van munkája, keresete, és ha ő hív meg ezekre a helyekre, akkor nyilván nem nagy érvágás kifizetnie azt a sütit meg mozit. Egy átlagos keresetből azért ezeket meg lehet oldani minden gond nélkül, gondolom nem minden nap jártok moziba. Neked nincs jövedelmet, ami normális 18 éves gimisként, gondolom ezzel ő is tökéletesen tisztában van, ezért nem is várja el, hogy fizess. Szerintem ez így tök normális, örülj neki.


Ha szeretnéd viszonozni, akkor azt tudom mondani, mint a többiek: süss, főzz neki, legyél vele kedves, figyelmes, és ahogy eddig is tetted, te is ajánl programokat, olyanokat, amelyek pénz nélkül is élvezhetőek. Szerintem ennél többel nem kell "viszonoznod", ha szeret téged és veled akar lenni, akkor elég neki, hogy ott vagy és te is szereted. :)

2017. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kerdezo, ne foglalkozz ezekkel az idiotakkal, akik prostinak neveznek ilyenek miatt...

En hasonlo helyzetben vagyok, mint te, en is vegzos gimis vagyok, de a baratomnak mar van keresete. Szerencsere ilyen aprobb dolgokat, mint cukraszda, mozi, pizzazas megengedhetek magamnak, mégsem engedi sokszor a baratom, hogy fizessek, pedig én mindig felajanlom. Amikor kozosen töltjuk a hétveget es a bevasarlasnal felezni akarok, azt is nagy ritkan engedi meg, mert ő ugy gondolkodik, hogy minden anyagi dolgot a ferfinek kell biztositania, ami szerintem is butasag. Amikor nem volt penze épp, alig tudta elviselni, hogy meghivjam ebedelni. Engem is zavar, mivel en is nagyon szeretek adni, ezert azt csinalom, hogy sutok neki, vagy meglepem a kedvenc csokijaval, vagy valami aprosaggal kedveskedek neki, esetleg valahogy raveszem, hogy most en hadd hivjam meg valamire. :)

2017. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!