Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonozzam azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonozzam azt, hogy a kapcsolatunkban szinte mindent a barátom fizet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom 24 éves, van munkája, egyedül él. Nem mondom, hogy gazdag, de elég sok mindent megengedhet magának. Ezzel szemben én még csak most vagyok végzős gimnazista, 18 vagyok. Szóval én még nem dolgozom és mivel van két általános iskolás korú húgom, mi nem vagyunk annyira eleresztve anyagilag. Emiatt ha pl meghív cukrászdába, pizzázóba, kávézóba vagy moziba, akkor ő szokott fizetni, mert nekem nem nagyon van ilyenekre pénzem. Szerintetek hogy viszonozhatnám mindezt? Nagyon szeretem őt, fél éve vagyunk együtt és tényleg nem csak a pénze miatt vagyok vele. Én ezeket a dolgokat nem is várnám el tőle, ő ajánlja fel, én meglennék ezek nélkül is. Csak fél év után már egy kicsit frusztrál a helyzet. Hogyan tudnám tehát mindezt viszonozni a magam módján?

2017. ápr. 22. 18:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
#7 ezt a nyálas dumát.. gondolom nincs bnőd..
2017. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nem akarnék ilyet kapcsolatban élni. Pláne hogy nem fogok még sütögetni is.
2017. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
4%

Azt dragam, hogy nem engeded meg neki es kesz...

Neha neha elmegy. De allandoan az sok. Te nem erzed ezt degradalonak? Kicsit prostitucio az ilyen. Mivel vesz ezt azt te meg a testeddel fizetsz neki.


Momd meg neki udvariasan, hogy ne igy mutassa ki a szeretetet. 26f

2017. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
11-es, de, van :)
2017. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Az utolsóval FŐLEG ne foglalkozz. Mert a prostit kiabáló társaival együtt egy hatalmas nagy fusztrált gyökér és nem valószínű, hogy volt már normális kapcsolata. Nekem van saját keresetem, a barátom mégis megszokott hívni. Fordítva is igaz de mivel neked még nincs, nyugodtan mutasd ki neki máshogy a szeretetedet. Nem az a normális, ha méregetjük, ki mennyit ad a másiknak és számon tartjuk, mert az már régen NEM szeretet. Te sem tűnsz anyagias lánynak, nyugodtan süss, főzz neki, találj ki apró meglepetéseket. Készíts valamit, ami a személyiségéhez passzol és nem kihasználva de hagyd hogy meghívjon, mert valószínű Ő így mutatja ki az irántad érzett szerelmét. További kellemes időtöltést és boldog párkapcsolatot kívánok Nektek.
2017. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
13assal, bocsi.
2017. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
örülj, hogy rendes barátot találtál!!!! Ilyen alapesetben ez a normális. Hidd el nagyon jo érzés neki, hogy megvendégelhet, aprobb ajándékokkal meglephet. Ne fusztráljon!!!! (Kivéve ha femináci vagy!!!)
2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%

Igeeen ingyen elfogadni dolgokat neeem prostitualodas.

Ferfi is tud az lenni es no is.de aki lepontoz nyilvan szeret a melleivel fizetni a szeretetert, vagy egy kave ert.


Tudod ki a gy.ker? Aki visszael a nemi jellegevel.


Kiscsillag, szimplan ki kene noni a kiralykisasszony eletbol.

2017. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kell viszonozni sehogy.
2017. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Nekem annyira elegem van, hogy a pasiknak elég egy bankkátyahúzással kedveskedni, te meg pazarold főzőcskézéssel az életed.
2017. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!